Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Semrád Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:27 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Semrád Martin
Klempířová Jiřina
 
 
Hrabě Václav
Plch Jiří st.
 
 
     3210
2.Jírovec Martin
Lazar Martin
 
 
Kocábek Pavel
Eberl Milan
 
 
     3120
3.Lazar MartinPřáda Jaroslav     3030
4.Klempířová JiřinaKocábek Pavel     2331
5.Semrád MartinEberl Milan     3141
6.Jírovec MartinPlch Jiří st.     1342
7.Klempířová JiřinaPřáda Jaroslav     0343
8.Semrád MartinKocábek Pavel     3053
9.Jírovec MartinEberl Milan     1354
10.Lazar MartinPlch Jiří st.     0355
11.Semrád MartinPřáda Jaroslav     2356
12.Jírovec MartinKocábek Pavel     3066
13.Lazar MartinHrabě Václav     3076
14.Klempířová JiřinaPlch Jiří st.     0377
15.Jírovec MartinPřáda Jaroslav     3087
16.Lazar MartinKocábek Pavel     3097
17.Klempířová JiřinaHrabě Václav     32107
18.Semrád MartinPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lazar Martin31Přáda Jaroslav22
Klempířová Jiřina13Kocábek Pavel13
Semrád Martin21Eberl Milan11
Jírovec Martin22Plch Jiří st.30
   Hrabě Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha EVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36407:557PSK Olymp Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Rys Vilém
Tůma Michal
 
 
WO    0301
2.Stano Peter
Beránek Václav ml.
 
 
Němeček Jiří
Hron Jiří
 
 
594  3011
3.Němeček JiříWO    0312
4.Hubač MartinHron Jiří-8-8-9  0313
5.Beránek Václav ml.Rys Vilém-8-129-5 1314
6.Stano PeterTůma Michal6128  3024
7.Hubač MartinNěmeček Jiří-7-413-8 1325
8.Beránek Václav ml.Hron Jiří5-10-11-6 1326
9.Stano PeterRys Vilém-887-583236
10.Tůma MichalWO    0337
11.Beránek Václav ml.Němeček Jiří-539-793247
12.Stano PeterHron Jiří76-5-1173257
13.Rys VilémWO    0358
14.Hubač MartinTůma Michal-5-8-7  0359
15.Stano PeterNěmeček Jiří11-87-8-523510
16.Hron JiříWO    03  
17.Hubač MartinRys Vilém         
18.Beránek Václav ml.Tůma Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hubač Martin03Němeček Jiří21
Beránek Václav ml.12Hron Jiří21
Stano Peter31Rys Vilém11
   Tůma Michal11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14509:417TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblíková Klára
Sklenář Ondřej
 
 
Lipták Milan
Moravec Roman
 
 
864  3010
2.Bohumský Petr
Pospíšil David
 
 
Betuštiak Petr
Hondlík Josef
 
 
777  3020
3.Sklenář OndřejBetuštiak Petr948  3030
4.Diblíková KláraHondlík Josef613-6-9-92331
5.Bohumský PetrMoravec Roman-12597 3141
6.Pospíšil DavidLipták Milan510-89 3151
7.Diblíková KláraBetuštiak Petr645  3061
8.Bohumský PetrHondlík Josef8-10412 3171
9.Pospíšil DavidMoravec Roman11-98-9103281
10.Sklenář OndřejLipták Milan-14-5-9  0382
11.Bohumský PetrBetuštiak Petr863  3092
12.Pospíšil DavidHondlík Josef10-3-93-52393
13.Sklenář OndřejMoravec Roman81212  30103
14.Diblíková KláraLipták Milan         
15.Pospíšil DavidBetuštiak Petr         
16.Sklenář OndřejHondlík Josef         
17.Diblíková KláraMoravec Roman         
18.Bohumský PetrLipták Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sklenář Ondřej21Betuštiak Petr03
Diblíková Klára11Hondlík Josef21
Bohumský Petr30Moravec Roman03
Pospíšil David21Lipták Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice DVrchní
rozhodčí:
Vojáček Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:24 Avia Čakovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Charamza Ondřej ml.
 
 
Zámyslický Jaroslav
Tichý Jiří
 
 
     3110
2.Suchomel Tomáš
Jež Dominik
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
     3020
3.Charamza Ondřej ml.Tichý Jiří     3030
4.Vojáček MilošČernoch Jan     3040
5.Jež DominikZámyslický Jaroslav     0341
6.Suchomel TomášAmbrož Jiří     2342
7.Vojáček MilošTichý Jiří     1343
8.Jež DominikČernoch Jan     1344
9.Suchomel TomášZámyslický Jaroslav     3054
10.Charamza Ondřej ml.Ambrož Jiří     3064
11.Jež DominikTichý Jiří     3274
12.Suchomel TomášČernoch Jan     2375
13.Charamza Ondřej ml.Zámyslický Jaroslav     3085
14.Vojáček MilošAmbrož Jiří     3295
15.Suchomel TomášTichý Jiří     2396
16.Charamza Ondřej ml.Černoch Jan     31106
17.Vojáček MilošZámyslický Jaroslav         
18.Jež DominikAmbrož Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charamza Ondřej ml.40Tichý Jiří22
Vojáček Miloš21Černoch Jan22
Jež Dominik12Zámyslický Jaroslav12
Suchomel Tomáš13Ambrož Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha HVrchní
rozhodčí:
Kaucký Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:24617:558SF SKK EL Niňo Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Jiří
Vyvadilová Jitka
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
-59-3-7 1301
2.Kaucký Jakub
Přída Kryštof
 
 
Flekač Tomáš
Kutil Jan
 
 
464  3011
3.Vyvadilová JitkaFlekač Tomáš686  3021
4.Kaucký JakubKutil Jan8-78-4-42322
5.Přída KryštofČerný Martin3910  3032
6.Plachý JiříDuchoslav Petr-9-796113242
7.Kaucký JakubFlekač Tomáš6-9-8-7 1343
8.Přída KryštofKutil Jan59-8-1093253
9.Plachý JiříČerný Martin6107  3063
10.Vyvadilová JitkaDuchoslav Petr612-28 3173
11.Přída KryštofFlekač Tomáš2-12-9-10 1374
12.Plachý JiříKutil Jan365  3084
13.Vyvadilová JitkaČerný Martin87-7-6-62385
14.Kaucký JakubDuchoslav Petr1297  3095
15.Plachý JiříFlekač Tomáš9-8-911-102396
16.Vyvadilová JitkaKutil Jan87-99 31106
17.Kaucký JakubČerný Martin8-8   11  
18.Přída KryštofDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvadilová Jitka31Flekač Tomáš31
Kaucký Jakub12Kutil Jan13
Přída Kryštof21Černý Martin12
Plachý Jiří31Duchoslav Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
Branžovský Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23 TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kárník Tomáš
Hudek Tomáš
 
 
Pour Tomáš
Rulec Jakub
 
 
     3010
2.Branžovský Milan
Fexa Martin
 
 
Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
     3020
3.Branžovský MilanStehlík Martin     3030
4.Hudek TomášProvazník Petr     3240
5.Fexa MartinRulec Jakub     3050
6.Kárník TomášPour Tomáš     2351
7.Hudek TomášStehlík Martin     0352
8.Fexa MartinProvazník Petr     0353
9.Kárník TomášRulec Jakub     2354
10.Branžovský MilanPour Tomáš     3264
11.Fexa MartinStehlík Martin     3174
12.Kárník TomášProvazník Petr     3284
13.Branžovský MilanRulec Jakub     3094
14.Hudek TomášPour Tomáš     2395
15.Kárník TomášStehlík Martin     31105
16.Branžovský MilanProvazník Petr         
17.Hudek TomášRulec Jakub         
18.Fexa MartinPour Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Branžovský Milan30Stehlík Martin13
Hudek Tomáš12Provazník Petr12
Fexa Martin21Rulec Jakub12
Kárník Tomáš22Pour Tomáš21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy