Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:27Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32675:673TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Provazník Petr
Stehlík Martin
 
 
Huleš Jiří
Matoušek Pavel
 
 
887  3010
2.Kočvara Vlastimil
Kolda Petr
 
 
Sedláček Luděk
Dušek Zdeněk
 
 
-9-79-2 1311
3.Stehlík MartinSedláček Luděk-6-68-6 1312
4.Kočvara VlastimilAbrahám Petr-8-76-6 1313
5.Kolda PetrHuleš Jiří-107-9-7 1314
6.Provazník PetrMatoušek Pavel46-8-1073224
7.Kočvara VlastimilSedláček Luděk-97-19133234
8.Kolda PetrAbrahám Petr98-10-7-82335
9.Provazník PetrHuleš Jiří-5-67-10 1336
10.Stehlík MartinMatoušek Pavel8-8-3-6 1337
11.Kolda PetrSedláček Luděk1011-7-2-52338
12.Provazník PetrAbrahám Petr-86910 3148
13.Stehlík MartinHuleš Jiří-6755 3158
14.Kočvara VlastimilMatoušek Pavel6131  3068
15.Provazník PetrSedláček Luděk9-9216 3178
16.Stehlík MartinAbrahám Petr899  3088
17.Kočvara VlastimilDušek Zdeněk87-211 3198
18.Kolda PetrMatoušek Pavel5910  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehlík Martin22Sedláček Luděk22
Kočvara Vlastimil31Abrahám Petr22
Kolda Petr13Huleš Jiří21
Provazník Petr31Matoušek Pavel13
   Dušek Zdeněk01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov - Ulita BVrchní
rozhodčí:
Vaněk Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:33 AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štencek Jiří
Vaněk Martin
 
 
Kočí Štěpán
Hubač Martin
 
 
     2301
2.Forgáč Andrej
Sochor Adam
 
 
Košek Lukáš
Nguyen Dominik
 
 
     2302
3.Štencek JiříKočí Štěpán     1303
4.Sochor AdamNguyen Dominik     1304
5.Vaněk MartinKošek Lukáš     1305
6.Forgáč AndrejHubač Martin     2306
7.Sochor AdamKočí Štěpán     1307
8.Vaněk MartinNguyen Dominik     3217
9.Forgáč AndrejKošek Lukáš     3127
10.Štencek JiříHubač Martin     0328
11.Vaněk MartinKočí Štěpán     0329
12.Forgáč AndrejNguyen Dominik     3039
13.Štencek JiříKošek Lukáš     23310
14.Sochor AdamHubač Martin         
15.Forgáč AndrejKočí Štěpán         
16.Štencek JiříNguyen Dominik         
17.Sochor AdamKošek Lukáš         
18.Vaněk MartinHubač Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Štencek Jiří03Kočí Štěpán30
Sochor Adam02Nguyen Dominik12
Vaněk Martin12Košek Lukáš21
Forgáč Andrej21Hubač Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha CVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:28585:575TJ Slavoj Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klimovič Filip
Kulveit Jonáš
 
 
Žydel Jan
Taraňko Mikhail
 
 
6-6-10-4 1301
2.Tvrdý Miroslav
Linert Martin
 
 
Mach Jakub
Skříčková Ivana
 
 
11-954 3111
3.Kulveit JonášTaraňko Mikhail8-8-99113221
4.Klimovič FilipSkříčková Ivana3-7-5-7 1322
5.Tvrdý MiroslavMach Jakub-8988 3132
6.Linert MartinŽydel Jan-5-11-8  0333
7.Klimovič FilipTaraňko Mikhail-11-9-5  0334
8.Tvrdý MiroslavSkříčková Ivana8-889 3144
9.Linert MartinMach Jakub8311  3054
10.Kulveit Jonᚎydel Jan141-109 3164
11.Tvrdý MiroslavTaraňko Mikhail6-8-6-1 1365
12.Linert MartinSkříčková Ivana8-4312 3175
13.Kulveit JonášMach Jakub88-97 3185
14.Klimovič FilipŽydel Jan-79-710103295
15.Linert MartinTaraňko Mikhail-3-8-10  0396
16.Kulveit JonášSkříčková Ivana10511  30106
17.Klimovič FilipMach Jakub         
18.Tvrdý MiroslavŽydel Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kulveit Jonáš40Taraňko Mikhail31
Klimovič Filip12Skříčková Ivana13
Tvrdý Miroslav21Mach Jakub03
Linert Martin22Žydel Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. BVrchní
rozhodčí:
Marek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:41704:716nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanzal Petr
Hozman Bohumil
 
 
Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
-7-9-7  0301
2.Laube Petr
Marek Vladimír
 
 
Rychlý Tomáš
Filip Michal
 
 
-8-9-10  0302
3.Marek VladimírBláha Milan87-9-583212
4.Hozman BohumilRychlý Tomáš81-6-8-102313
5.Hanzal PetrFridrich Miloslav7-78-973223
6.Laube PetrFilip Michal-9-86763233
7.Hozman BohumilBláha Milan-769-793243
8.Hanzal PetrRychlý Tomáš-8-9-8  0344
9.Laube PetrFridrich Miloslav963  3054
10.Marek VladimírFilip Michal-10-876123264
11.Hanzal PetrBláha Milan4-9118 3174
12.Laube PetrRychlý Tomáš-6-7-6  0375
13.Marek VladimírFridrich Miloslav-10-587-142376
14.Hozman BohumilFilip Michal7-689 3186
15.Laube PetrBláha Milan-6-6-4  0387
16.Marek VladimírRychlý Tomáš8-10-810-82388
17.Hozman BohumilFridrich Miloslav-76-8863298
18.Hanzal PetrFilip Michal6-3-99-32399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Vladimír22Bláha Milan13
Hozman Bohumil31Rychlý Tomáš40
Hanzal Petr22Fridrich Miloslav13
Laube Petr22Filip Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác DVrchní
rozhodčí:
Fišer Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Petr
Tůma Ladislav
 
 
Chovanec Jakub
Valeš Zbyněk
 
 
     1301
2.Lipták Milan
Fišer Martin
 
 
Hrdlička Jakub
Reuter Christoph
 
 
     3111
3.Lipták MilanChovanec Jakub     3021
4.Fišer PetrValeš Zbyněk     2322
5.Fišer MartinHrdlička Jakub     3132
6.Tůma LadislavReuter Christoph     3142
7.Fišer PetrRyšavý Filip     2343
8.Fišer MartinValeš Zbyněk     2344
9.Tůma LadislavHrdlička Jakub     3054
10.Lipták MilanReuter Christoph     3064
11.Fišer MartinRyšavý Filip     3174
12.Tůma LadislavValeš Zbyněk     0375
13.Lipták MilanHrdlička Jakub     2376
14.Fišer PetrReuter Christoph     2377
15.Tůma LadislavRyšavý Filip     3087
16.Lipták MilanValeš Zbyněk     3297
17.Fišer PetrHrdlička Jakub     0398
18.Fišer MartinReuter Christoph     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipták Milan31Chovanec Jakub01
Fišer Petr04Valeš Zbyněk31
Fišer Martin22Hrdlička Jakub22
Tůma Ladislav31Reuter Christoph22
   Ryšavý Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice AVrchní
rozhodčí:
Hofman Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:45 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27 TJ Malešice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Jaroslav
Vedral František
 
 
Čihák Josef st.
Skoumal Adam
 
 
     3110
2.Vorel Martin
Šimberský Jiří
 
 
Krenk Tomáš
Kohout Radek
 
 
WO    3020
3.Hofman JaroslavČihák Josef st.     2321
4.Vorel MartinKohout Radek     3231
5.Šimberský JiříKrenk TomášWO    3041
6.Vedral FrantišekSkoumal Adam     3051
7.Vorel MartinČihák Josef st.     3261
8.Šimberský JiříKohout Radek     2362
9.Vedral FrantišekPetira Martin     3072
10.Hofman JaroslavSkoumal Adam     3182
11.Šimberský JiříČihák Josef st.     0383
12.Vedral FrantišekKohout Radek     1384
13.Hofman JaroslavPetira Martin     2385
14.Vorel MartinSkoumal Adam     3295
15.Vedral FrantišekČihák Josef st.     2396
16.Hofman JaroslavKohout Radek     31106
17.Vorel MartinPetira Martin         
18.Šimberský JiříSkoumal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hofman Jaroslav22Čihák Josef st.31
Vorel Martin30Kohout Radek22
Šimberský Jiří02Skoumal Adam03
Vedral František22Petira Martin11
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy