Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Látal Jan
HOSTUJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38647:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látal Jan
Kubišta Jan
 
 
Brož Josef
Procházka Radek
 
 
787  3010
2.Hubač Martin
Košek Lukáš
 
 
Martinek Patrik
Randáček Miroslav
 
 
910-65 3120
3.Košek LukášMartinek Patrik-93-82-62321
4.Kubišta JanRandáček Miroslav-7-9-6  0322
5.Hubač MartinProcházka Radek6-6-7-9 1323
6.Látal JanBrož Josef44-44 3133
7.Kubišta JanMartinek Patrik-7-8-9  0334
8.Hubač MartinRandáček Miroslav-6778 3144
9.Látal JanProcházka Radek-8-8-6  0345
10.Košek LukášBrož Josef7-897 3155
11.Hubač MartinMartinek Patrik-6-8-6  0356
12.Látal JanRandáček Miroslav-7-98973266
13.Košek LukášProcházka Radek7-99-893276
14.Kubišta JanBrož Josef-7-8-9  0377
15.Látal JanMartinek Patrik-108717 3187
16.Košek LukášRandáček Miroslav8-79-833297
17.Kubišta JanProcházka Radek-8-9-7  0398
18.Hubač MartinBrož Josef-78-98-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Košek Lukáš31Martinek Patrik31
Kubišta Jan04Randáček Miroslav13
Hubač Martin13Procházka Radek31
Látal Jan31Brož Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha BVrchní
rozhodčí:
Čapek Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1015:30415:455TTC Klánovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Karel
Koubek Arnošt
 
 
Michálek David
Raiser Dan
 
 
-910-1011-12301
2.Berný Lukáš
Stočes Petr
 
 
Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
6-12-67-92302
3.Berný LukášRaiser Dan-9-1110-9 1303
4.Koubek ArnoštKratochvíl Karel9-8-4-10 1304
5.Stočes PetrJiroš Martin6-8-9-9 1305
6.Čapek KarelMichálek David567  3015
7.Koubek ArnoštRaiser Dan-810-9-13 1316
8.Stočes PetrKratochvíl Karel-67-9-4 1317
9.Čapek KarelJiroš Martin-9-6-8  0318
10.Berný LukášMichálek David7-93-8-102319
11.Stočes PetrRaiser Dan-4-99-9 13110
12.Čapek KarelKratochvíl Karel         
13.Berný LukášJiroš Martin         
14.Koubek ArnoštMichálek David         
15.Čapek KarelRaiser Dan         
16.Berný LukášKratochvíl Karel         
17.Koubek ArnoštJiroš Martin         
18.Stočes PetrMichálek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Berný Lukáš02Raiser Dan30
Koubek Arnošt02Kratochvíl Karel20
Stočes Petr03Jiroš Martin20
Čapek Karel11Michálek David11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Slovan KST BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 Slovan KST Bohnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cankař Radek
Matuna Václav
 
 
Hladík Ivo
Konopásek Luboš
 
 
     3210
2.Slavata Josef
Pinkas Jan
 
 
Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
     3020
3.Slavata JosefNevmeržický Vadim     3230
4.Pinkas JanKonopásek Luboš     3040
5.Cankař RadekBielina Václav     3050
6.Matuna VáclavHladík Ivo     3060
7.Pinkas JanNevmeržický Vadim     3270
8.Cankař RadekKonopásek Luboš     3080
9.Matuna VáclavBielina Václav     3190
10.Slavata JosefHladík Ivo     31100
11.Cankař RadekNevmeržický Vadim         
12.Matuna VáclavKonopásek Luboš         
13.Slavata JosefBielina Václav         
14.Pinkas JanHladík Ivo         
15.Matuna VáclavNevmeržický Vadim         
16.Slavata JosefKonopásek Luboš         
17.Pinkas JanBielina Václav         
18.Cankař RadekHladík Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slavata Josef20Nevmeržický Vadim02
Pinkas Jan20Konopásek Luboš02
Cankař Radek20Bielina Václav02
Matuna Václav20Hladík Ivo02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje AVrchní
rozhodčí:
Kotrbáček Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 Krč ; Za Obecním úřadem 354/7, Autobusem č. 293 ze stanice metra Budějovická. Autobus staví přímo před sokolovnou. Zastávka \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Nad Rybníky\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" (na znamení)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34700:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Laštůvka Petr
 
 
Sága Marián
Kadlec Vít
 
 
-94-7-8 1301
2.Krauz Samuel
Kotrbáček Petr
 
 
Marat Filip
Šimeček Jan
 
 
-874-10-32302
3.Kotrbáček PetrMarat Filip-73814 3112
4.Laštůvka PetrKadlec Vít-6-5-7  0313
5.Hadrava MiloslavSága Marián4-695 3123
6.Krauz SamuelŠimeček Jan9-89-8-72324
7.Laštůvka PetrMarat Filip9-73-753234
8.Hadrava MiloslavKadlec Vít765  3044
9.Krauz SamuelSága Marián375  3054
10.Kotrbáček PetrŠimeček Jan-712-712-62355
11.Hadrava MiloslavMarat Filip547  3065
12.Krauz SamuelKadlec Vít-11-5-9  0366
13.Kotrbáček PetrSága Marián-895-1083276
14.Laštůvka PetrŠimeček Jan-7106-7-72377
15.Krauz SamuelMarat Filip810-7-8-82378
16.Kotrbáček PetrKadlec Vít-126-8-7 1379
17.Laštůvka PetrSága Marián811-810 3189
18.Hadrava MiloslavŠimeček Jan987  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kotrbáček Petr22Marat Filip13
Laštůvka Petr22Kadlec Vít31
Hadrava Miloslav40Sága Marián04
Krauz Samuel13Šimeček Jan31
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Chocová Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:23 Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chocová Alena
Taraňko Mikhail
 
 
Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
     2301
2.Mach Jakub
Kašpar Ladislav
 
 
Červeňák Marian
Ako David
 
 
     3211
3.Taraňko MikhailAko David     3021
4.Kašpar LadislavSlováček Jakub     1322
5.Chocová AlenaVláčil Jiří     1323
6.Mach JakubČerveňák Marian     3133
7.Kašpar LadislavAko David     1334
8.Chocová AlenaSlováček Jakub     1335
9.Mach JakubVláčil Jiří     3045
10.Taraňko MikhailČerveňák Marian     3055
11.Chocová AlenaAko David     3065
12.Mach JakubSlováček Jakub     3075
13.Taraňko MikhailVláčil Jiří     3185
14.Kašpar LadislavČerveňák Marian     1386
15.Mach JakubAko David     3196
16.Taraňko MikhailSlováček Jakub     30106
17.Kašpar LadislavVláčil Jiří         
18.Chocová AlenaČerveňák Marian         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Taraňko Mikhail40Ako David13
Kašpar Ladislav03Slováček Jakub22
Chocová Alena12Vláčil Jiří12
Mach Jakub40Červeňák Marian12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Maršíková Martina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23569:515SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Dorko Tomáš
 
 
Kruchina Jiří
Kartaš Zdeněk
 
 
77-98 3110
2.Hamáček Jan
Hořejší Jiří
 
 
Dyršmíd Milan
Pešek Miroslav
 
 
99-59 3120
3.Dorko TomášPešek Miroslav89-68 3130
4.Maršíková MartinaKruchina Jiří8-10-6-6 1331
5.Hořejší JiříDyršmíd Milan-9-8-4  0332
6.Hamáček JanKartaš Zdeněk867  3042
7.Maršíková MartinaPešek Miroslav8-67-10-122343
8.Hořejší JiříKruchina Jiří-8-89-10 1344
9.Hamáček JanDyršmíd Milan-8-89893254
10.Dorko TomášKartaš Zdeněk76-93 3164
11.Hořejší JiříPešek Miroslav-7-810973274
12.Hamáček JanKruchina Jiří178  3084
13.Dorko TomášDyršmíd Milan-88-8-10 1385
14.Maršíková MartinaKartaš Zdeněk657  3095
15.Hamáček JanPešek Miroslav567  30105
16.Dorko TomášKruchina Jiří12    10  
17.Maršíková MartinaDyršmíd Milan         
18.Hořejší JiříKartaš Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dorko Tomáš21Pešek Miroslav13
Maršíková Martina12Kruchina Jiří21
Hořejší Jiří12Dyršmíd Milan21
Hamáček Jan40Kartaš Zdeněk03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy