Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha BVrchní
rozhodčí:
Rybář Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Praha 1, uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4371:174SK Start Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kala Petr
Adášek Jan
 
 
Koťátko Pravoslav
Oppitz Karel
 
 
7-1049 3110
2.Havel Jiří
Nacher Patrik
 
 

 
 
WO    3020
3.Vystrčil TomášKoťátko Pravoslav-10766 3130
4.Adášek JanOppitz Karel1183  3040
5.Kala PetrKlatovský Karel572  3050
6.Havel JiříWO    3060
7.Adášek JanKoťátko Pravoslav748  3070
8.Kala PetrOppitz Karel667  3080
9.Havel JiříKlatovský Karel-105-9543290
10.Vystrčil TomášWO    30100
11.Kala PetrKoťátko Pravoslav774  30  
12.Havel JiříOppitz Karel         
13.Vystrčil TomášKlatovský Karel         
14.Adášek Jan         
15.Havel JiříKoťátko Pravoslav         
16.Vystrčil TomášOppitz Karel         
17.Adášek JanKlatovský Karel         
18.Kala Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vystrčil Tomáš10Koťátko Pravoslav02
Adášek Jan20Oppitz Karel02
Kala Petr20Klatovský Karel02
Havel Jiří10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
Ruml Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9406:313TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ruml Jiří
Hladík Petr
 
 
Marek Jaroslav
Tomek Jakub
 
 
8106  3010
2.Treybal Václav
Elčkner Miroslav ml.
 
 
Ibl Josef
Hájek Bedřich
 
 
9910  3020
3.Elčkner Miroslav ml.Tomek Jakub-4-1081153230
4.Treybal VáclavHájek Bedřich310-103 3140
5.Ruml JiříMarek Jaroslav-8766 3150
6.Hladík PetrIbl Josef-97-6633260
7.Treybal VáclavTomek Jakub-46814 3170
8.Ruml JiříHájek Bedřich7511  3080
9.Hladík PetrMarek Jaroslav644  3090
10.Elčkner Miroslav ml.Skoupý Libor9-98-4332100
11.Ruml JiříTomek Jakub799  30  
12.Hladík PetrHájek Bedřich         
13.Elčkner Miroslav ml.Marek Jaroslav         
14.Treybal VáclavSkoupý Libor         
15.Hladík PetrTomek Jakub         
16.Elčkner Miroslav ml.Hájek Bedřich         
17.Treybal VáclavMarek Jaroslav         
18.Ruml JiříSkoupý Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Elčkner Miroslav ml.20Tomek Jakub02
Treybal Václav20Hájek Bedřich02
Ruml Jiří20Marek Jaroslav02
Hladík Petr20Ibl Josef01
   Skoupý Libor01



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
Mára Karel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:37540:612SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mára Karel
Kohout Pavel
 
 
Khalaila Adam
Náhlik Pavol
 
 
7-1027 3110
2.Vojta Libor
Vojta Martin
 
 
Prokopenko Oleg
Korchak Oleksandr
 
 
-9-9-7  0311
3.Mára KarelProkopenko Oleg7-4-88-52312
4.Vojta LiborKorchak Oleksandr-9-2108-52313
5.Vojta MartinNáhlik Pavol9-89-10103223
6.Kohout PavelKhalaila Adam-10-6-8  0324
7.Vojta LiborProkopenko Oleg11-87-2-62325
8.Vojta MartinKorchak Oleksandr-66-3-7 1326
9.Kohout PavelNáhlik Pavol-10894 3136
10.Mára KarelKhalaila Adam-129-9-8 1337
11.Vojta MartinProkopenko Oleg-86-9-6 1338
12.Kohout PavelKorchak Oleksandr-910710 3148
13.Mára KarelNáhlik Pavol911-10-653258
14.Vojta LiborKhalaila AdamWO    0359
15.Kohout PavelProkopenko Oleg-53-9-14 13510
16.Mára KarelKorchak Oleksandr         
17.Vojta LiborNáhlik Pavol         
18.Vojta MartinKhalaila Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mára Karel12Prokopenko Oleg40
Vojta Libor02Korchak Oleksandr21
Vojta Martin12Náhlik Pavol03
Kohout Pavel22Khalaila Adam20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
Pína Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:38609:639nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pína Jan
Dušek Jiří
 
 
Kalaš Vladislav
Celler Jiří
 
 
-4-6-7  0301
2.Veselý Filip
Nágr Pavel
 
 
Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
-10768 3111
3.Pína JanSvatoš Daniel6-885 3121
4.Veselý FilipKalaš Vladislav-11-5-7  0322
5.Dušek JiříJágr Martin-9-8-8  0323
6.Nágr PavelCeller Jiří5-983 3133
7.Veselý FilipSvatoš Daniel9-68-8113243
8.Dušek JiříKalaš Vladislav16-4-6-6 1344
9.Nágr PavelJágr Martin4-796 3154
10.Pína JanCeller Jiří-104-10-9 1355
11.Dušek JiříSvatoš Daniel-8-3-8  0356
12.Nágr PavelKalaš Vladislav78-7-993266
13.Pína JanJágr Martin687  3076
14.Veselý FilipCeller Jiří-6-7-4  0377
15.Nágr PavelSvatoš Daniel5-8-9-1 1378
16.Pína JanKalaš Vladislav6-6-8863288
17.Veselý FilipJágr Martin87-78 3198
18.Dušek JiříCeller Jiří-8-7-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pína Jan31Svatoš Daniel22
Veselý Filip22Kalaš Vladislav22
Dušek Jiří04Jágr Martin13
Nágr Pavel31Celler Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
Provazník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:17535:413TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Nikola
Provazník Lukáš
 
 
Vodička Šimon
Gebauer René
 
 
-9-136783210
2.Karpíšek Ondřej
Lüder Jan
 
 
Špicarová Ivana
Boloňský Andrej
 
 
-8745 3120
3.Provazník LukášBoloňský Andrej548  3030
4.Lüder JanVodička Šimon9-74-6-82331
5.Karpíšek OndřejGebauer René955  3041
6.Svobodová NikolaŠpicarová Ivana17-106 3151
7.Lüder JanBoloňský Andrej497  3061
8.Karpíšek OndřejVodička Šimon5-6611 3171
9.Svobodová NikolaGebauer René645  3081
10.Provazník Lukᚊpicarová Ivana5108  3091
11.Karpíšek OndřejBoloňský Andrej-7-523-82392
12.Svobodová NikolaVodička Šimon-1-53-8 1393
13.Provazník LukášGebauer René-894-8-82394
14.Lüder JanŠpicarová Ivana929  30104
15.Svobodová NikolaBoloňský Andrej         
16.Provazník LukášVodička Šimon         
17.Lüder JanGebauer René         
18.Karpíšek OndřejŠpicarová Ivana         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Provazník Lukáš21Boloňský Andrej12
Lüder Jan21Vodička Šimon21
Karpíšek Ondřej21Gebauer René12
Svobodová Nikola21Špicarová Ivana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice GVrchní
rozhodčí:
Pinkas Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:16438:390Slovan KST Bohnice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cihlář Matěj
Čáha Jiří
 
 
Svoboda Vladimír
Hrdý Jiří
 
 
-11-59663210
2.Matuna Václav
Pinkas Jan
 
 
Hanke Tomáš
Kučera Dušan
 
 
86-108 3120
3.Cihlář MatějPoluk Alexandr457  3030
4.Pinkas JanHanke Tomáš378  3040
5.Matuna VáclavHrdý Jiří78-98 3150
6.Čáha JiříKučera Dušan-3-5-7  0351
7.Pinkas JanPoluk Alexandr88-64 3161
8.Matuna VáclavHanke Tomáš585  3071
9.Čáha JiříHrdý Jiří-2-5-4  0372
10.Cihlář MatějKučera Dušan41010  3082
11.Matuna VáclavPoluk Alexandr12710  3092
12.Čáha JiříHanke Tomáš-5-5-9  0393
13.Cihlář MatějHrdý Jiří59-8-8632103
14.Pinkas JanKučera Dušan88-96 31  
15.Čáha JiříPoluk Alexandr         
16.Cihlář MatějHanke Tomáš         
17.Pinkas JanHrdý Jiří         
18.Matuna VáclavKučera Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Cihlář Matěj30Poluk Alexandr03
Pinkas Jan20Hanke Tomáš12
Matuna Václav30Hrdý Jiří12
Čáha Jiří03Kučera Dušan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy