Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
Brůček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28614:562TJ Sokol Běchovice II D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůček František
Reich František
 
 
Hořínek Pavel
Jeřábek Michal
 
 
-58-10-11 1301
2.Rezek Jan st.
Procházka Ivan st.
 
 
Rychtarik David
Navrátil Ladislav
 
 
788  3011
3.Brůček FrantišekHořínek Pavel5-81011 3121
4.Procházka Ivan st.Navrátil Ladislav-710712 3131
5.Reich FrantišekRychtarik David525  3041
6.Rezek Jan st.Jeřábek Michal-6-9-8  0342
7.Procházka Ivan st.Hořínek Pavel8-6-8-6 1343
8.Reich FrantišekNavrátil Ladislav436  3053
9.Rezek Jan st.Rychtarik David39-9-11-62354
10.Brůček FrantišekJeřábek Michal-3-8-6  0355
11.Reich FrantišekHořínek Pavel-29-4-12 1356
12.Rezek Jan st.Navrátil Ladislav986  3066
13.Brůček FrantišekRychtarik David-104-76-62367
14.Procházka Ivan st.Jeřábek Michal7117  3077
15.Rezek Jan st.Hořínek Pavel-6-4-7  0378
16.Brůček FrantišekNavrátil Ladislav212  3088
17.Procházka Ivan st.Rychtarik David-6947 3198
18.Reich FrantišekJeřábek Michal78-77 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůček František22Hořínek Pavel31
Procházka Ivan st.31Navrátil Ladislav04
Reich František31Rychtarik David22
Rezek Jan st.13Jeřábek Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:Mutl David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:36489:558SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Miroslav
Smíšek Jaroslav
 
 
Bajtler Martin
Netušilová Marta
 
 
-5-10-10  0301
2.Jansa Jiří
Haba Martin
 
 
Botek Radomír
Trnovský Ivo
 
 
-108-37-132302
3.Smíšek JaroslavBotek Radomír388  3012
4.Jansa JiříBajtler Martin96-42 3122
5.Haba MartinNetušilová Marta511-10-983232
6.Filip MiroslavTrnovský Ivo-4-6-7  0333
7.Jansa JiříBotek Radomír-7-2-5  0334
8.Haba MartinBajtler Martin-5-9-7  0335
9.Filip MiroslavNetušilová Marta-5-8-6  0336
10.Smíšek JaroslavTrnovský Ivo-6-8-2  0337
11.Haba MartinBotek Radomír-8-5-5  0338
12.Filip MiroslavBajtler Martin-4899 3148
13.Smíšek JaroslavNetušilová Marta4-897 3158
14.Jansa JiříTrnovský Ivo-886-7-82359
15.Filip MiroslavBotek Radomír75-75 3169
16.Smíšek JaroslavBajtler Martin-6-11-7  03610
17.Jansa JiříNetušilová Marta         
18.Haba MartinTrnovský Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smíšek Jaroslav22Botek Radomír22
Jansa Jiří12Bajtler Martin22
Haba Martin12Netušilová Marta12
Filip Miroslav22Trnovský Ivo30



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Hrbek Ivan
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31 SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrbek Ivan
Vobruba Aleš
 
 
Tvrdík Petr
Matoušek Jiří
 
 
     3010
2.Čítek Roman
Maršálek Petr
 
 
Bauer Václav
Nebeský Jiří
 
 
     3120
3.Maršálek PetrTvrdík Petr     0321
4.Vobruba AlešMatoušek Jiří     1322
5.Čítek RomanBauer Václav     3032
6.Hrbek IvanNebeský Jiří     3042
7.Vobruba AlešTvrdík Petr     1343
8.Čítek RomanMatoušek Jiří     2344
9.Hrbek IvanBauer Václav     3254
10.Maršálek PetrNebeský Jiří     3064
11.Čítek RomanTvrdík Petr     2365
12.Hrbek IvanMatoušek Jiří     3275
13.Maršálek PetrBauer Václav     0376
14.Vobruba AlešNebeský Jiří     3086
15.Hrbek IvanTvrdík Petr     3196
16.Maršálek PetrMatoušek Jiří     2397
17.Vobruba AlešBauer Václav     2398
18.Čítek RomanNebeský Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Petr13Tvrdík Petr31
Vobruba Aleš13Matoušek Jiří31
Čítek Roman22Bauer Václav22
Hrbek Ivan40Nebeský Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan SvobodaVrchní
rozhodčí:
Kreis Pavel
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 4 - Spořilov, Chodovská 3, České dráhy, Depo kolejových vozidel, hala 518, schodiště 3. 2.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:7406:273TJ Slovan Svoboda

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čížek Václav
Krupa Zdeněk
 
 
Syrovátková Marie
Milota Martin
 
 
8128  3010
2.Kreis Pavel
Cízner Josef
 
 
Pavlík Václav
Hroch Michal
 
 
373  3020
3.Krupa ZdeněkHroch Michal996  3030
4.Čížek VáclavPavlík Václav3137  3040
5.Kreis PavelMilota Martin8-7-9-7 1341
6.Cízner JosefSyrovátková Marie695  3051
7.Čížek VáclavHroch Michal4125  3061
8.Kreis PavelPavlík Václav252  3071
9.Cízner JosefMilota Martin-12-6-8  0372
10.Krupa ZdeněkSyrovátková Marie652  3082
11.Kreis PavelHroch Michal349  3092
12.Cízner JosefPavlík Václav9-672 31102
13.Krupa ZdeněkMilota Martin7-7   11  
14.Čížek VáclavSyrovátková Marie         
15.Cízner JosefHroch Michal         
16.Krupa ZdeněkPavlík Václav         
17.Čížek VáclavMilota Martin         
18.Kreis PavelSyrovátková Marie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krupa Zdeněk20Hroch Michal03
Čížek Václav20Pavlík Václav03
Kreis Pavel21Milota Martin20
Cízner Josef21Syrovátková Marie02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely CVrchní
rozhodčí:
Bartoňová Eva
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha NRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30652:590TJ Sokol Kbely C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Josef
Klouček Martin
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
454  3010
2.Bartoňová Eva
Dusílek Jaromír
 
 
Niederle Jiří
Pastorek Lukáš
 
 
13-6-10-9 1311
3.Klouček MartinPastorek Lukáš10-45-693221
4.Dusílek JaromírFilípek Martin-7-910-6 1322
5.Bartoňová EvaKořének František-11-612-8 1323
6.Trnka JosefNiederle Jiří6310  3033
7.Dusílek JaromírPastorek Lukáš12-8-5-10 1334
8.Bartoňová EvaFilípek Martin711-4-8-92335
9.Trnka JosefKořének František7-889 3145
10.Klouček MartinNiederle Jiří602  3055
11.Bartoňová EvaPastorek Lukáš-7-10-6  0356
12.Trnka JosefFilípek Martin-978-1283266
13.Klouček MartinKořének František2136  3076
14.Dusílek JaromírNiederle Jiří-10467 3186
15.Trnka JosefPastorek Lukáš-10-4-8  0387
16.Klouček MartinFilípek Martin254  3097
17.Dusílek JaromírKořének František-76-5-4 1398
18.Bartoňová EvaNiederle Jiří496  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Martin40Pastorek Lukáš31
Dusílek Jaromír13Filípek Martin22
Bartoňová Eva13Kořének František22
Trnka Josef31Niederle Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Šmidt Ivan
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32413:485AC Sparta Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantačová Zuzana
Pospíšil Marek
 
 
Šusta Petr
Rulc Lukáš
 
 
-3-8-8  0301
2.Pocar Jan
Šmidt Ivan
 
 
Bartoň Tomáš
Suk Matouš
 
 
-5-64-7 1302
3.Pospíšil MarekŠusta Petr-9-810-5 1303
4.Jantačová ZuzanaRulc Lukáš-56-12943213
5.Pocar JanSuk Matouš-6-2-7  0314
6.Polášek LukášBartoň Tomáš-6-8-8  0315
7.Jantačová ZuzanaŠusta Petr9-6-4-7 1316
8.Pocar JanRulc Lukáš-412-8-8 1317
9.Polášek LukášSuk Matouš568  3027
10.Pospíšil MarekBartoň Tomáš3106  3037
11.Pocar JanŠusta Petr-54-5-7 1338
12.Polášek LukášRulc Lukáš11-87-6-82339
13.Pospíšil MarekSuk Matouš9-97-7-323310
14.Jantačová ZuzanaBartoň Tomáš         
15.Polášek Lukᚊusta Petr         
16.Pospíšil MarekRulc Lukáš         
17.Jantačová ZuzanaSuk Matouš         
18.Pocar JanBartoň Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Marek12Šusta Petr30
Jantačová Zuzana11Rulc Lukáš21
Pocar Jan03Suk Matouš21
Polášek Lukáš12Bartoň Tomáš11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy