Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Scheubová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:Scheubová Jana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Coubalová Martina
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:13357:301TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Coubalová Martina
Scheubová Jana
 
 
Špicarová Ivana
Hájková Anna
 
 
565  3010
2.Scheubová JanaHájková Anna-10578 3120
3.Opravilová Scheubová LucieNesvačilová Petra57-69 3130
4.Coubalová MartinaŠpicarová Ivana599  3040
5.Opravilová Scheubová LucieHájková Anna-87-9993250
6.Scheubová JanaŠpicarová Ivana-88-125-62351
7.Coubalová MartinaNesvačilová Petra966  3061
8.Opravilová Scheubová LucieŠpicarová Ivana6-7-79-92362
9.Coubalová MartinaHájková AnnaWO    3072
10.Scheubová JanaNesvačilová PetraWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Scheubová Jana11Hájková Anna02
Opravilová Scheubová Lucie21Nesvačilová Petra02
Coubalová Martina20Špicarová Ivana21
WO11WO11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice CVrchní
rozhodčí:
Strnadová Karolína
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:12 Avia Čakovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Anna
Strnadová Karolína
 
 
Kadavá Tereza
Bartoňová Tereza
 
 
     2301
2.Matoušková AndreaKadavá Tereza     3011
3.Strnadová KarolínaBartoňová Tereza     3021
4.Dvořáková AnnaMaršíková Jitka     0322
5.Strnadová KarolínaKadavá Tereza     3132
6.Matoušková AndreaMaršíková Jitka     3042
7.Dvořáková AnnaBartoňová Tereza     3152
8.Strnadová KarolínaMaršíková Jitka     0353
9.Dvořáková AnnaKadavá Tereza     3163
10.Matoušková AndreaBartoňová Tereza     3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Matoušková Andrea30Kadavá Tereza03
Strnadová Karolína21Bartoňová Tereza03
Dvořáková Anna21Maršíková Jitka21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BVrchní
rozhodčí:
Sázel Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:325:10347:278TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dusilová Jana
Slatinská Nataša
 
 
Závodská Katarína
Zýková Renata
 
 
885  3010
2.Vránová HelenaKlaková Michaela7-9-511-92311
3.Dusilová JanaZýková Renata138  3021
4.Slatinská NatašaZávodská Katarína-6-2-10  0322
5.Dusilová JanaKlaková Michaela784  3032
6.Vránová HelenaZávodská Katarína9-99-6-32333
7.Slatinská NatašaZýková Renata795  3043
8.Dusilová JanaZávodská Katarína94-119 3153
9.Slatinská NatašaKlaková Michaela572  3063
10.Vránová HelenaZýková Renata578  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vránová Helena12Klaková Michaela12
Dusilová Jana30Zýková Renata03
Slatinská Nataša21Závodská Katarína21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
Füllsacková Barbora
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:710:21 TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Füllsacková Barbora
Čápová Kateřina
 
 
Lipovčanová Helena
Benedová Zuzana
 
 
     0301
2.Füllsacková BarboraLipovčanová Helena     0302
3.Čápová KateřinaBenedová Zuzana     0303
4.Nováková HanaWO    3013
5.Čápová KateřinaLipovčanová Helena     0314
6.Füllsacková BarboraWO    3024
7.Nováková HanaBenedová Zuzana     0325
8.Čápová KateřinaWO    3035
9.Nováková HanaLipovčanová Helena     1336
10.Füllsacková BarboraBenedová Zuzana     0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Füllsacková Barbora02Lipovčanová Helena30
Čápová Kateřina02Benedová Zuzana30
Nováková Hana02   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CVrchní
rozhodčí:
Loukotová Regina
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:22289:353Avia Čakovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jebavá Lucie
Loukotová Regina
 
 
Šišková Gabriela
Havlíková Jana
 
 
-8-3-4  0301
2.Jebavá LucieŠišková Gabriela-1311-7893211
3.Seidlová MonikaDvořáková Lucie-4-57-5 1312
4.Loukotová ReginaHavlíková Jana-7-10-11  0313
5.Seidlová MonikaŠišková Gabriela79-813 3123
6.Jebavá LucieHavlíková Jana-6-6-5  0324
7.Loukotová ReginaDvořáková Lucie8-4109 3134
8.Seidlová MonikaHavlíková Jana-8-8-3  0335
9.Loukotová ReginaŠišková Gabriela517  3045
10.Jebavá LucieDvořáková Lucie-4-1-9  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jebavá Lucie12Šišková Gabriela03
Seidlová Monika12Dvořáková Lucie21
Loukotová Regina21Havlíková Jana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha BVrchní
rozhodčí:
Luňová Zuzana
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30259:375TJ ABC Branik B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Luňová Zuzana
Rosová Kateřina
 
 
Stočesová Silvie
Adamčíková Dana
 
 
4-9-92-32301
2.Kalinová MartinaHummelová Jarmila-8-1-3  0302
3.Rosová KateřinaAdamčíková Dana910-7-9-92303
4.Luňová ZuzanaStočesová Silvie-6-6-8  0304
5.Rosová KateřinaHummelová Jarmila-2-4-4  0305
6.Kalinová MartinaStočesová Silvie-5-2-9  0306
7.Luňová ZuzanaAdamčíková Dana7-117-5-122307
8.Rosová KateřinaStočesová Silvie-0-6-9  0308
9.Luňová ZuzanaHummelová Jarmila-9-7-10  0309
10.Kalinová MartinaAdamčíková Dana-6-7-6  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kalinová Martina03Hummelová Jarmila30
Rosová Kateřina03Adamčíková Dana30
Luňová Zuzana03Stočesová Silvie30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy