Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 5 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:ZŠ Lužiny ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:19:4133:120TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brada LukášZacharda Jáchym1375  3010
2.Nádvorník VáclavRek Martin Adam109-610 3120
3.Gräf AdamHudák Tomáš-5-7-10  0321
4.Brada LukášRek Martin Adam678  3031
5.Nádvorník VáclavZacharda Jáchym         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Brada Lukáš20Zacharda Jáchym01
Nádvorník Václav10Rek Martin Adam02
Gräf Adam01Hudák Tomáš10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 5 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:4140:104AC Sparta Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil VáclavRemunda Alexandros Matheos3410  3010
2.Hofman JanRochowanski Jan5-7105 3120
3.Melíšek OndřejLamoš Vítězslav-38-9-9 1321
4.Podrazil VáclavRochowanski Jan294  3031
5.Hofman JanRemunda Alexandros Matheos         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Podrazil Václav20Remunda Alexandros Matheos01
Hofman Jan10Rochowanski Jan02
Melíšek Ondřej01Lamoš Vítězslav10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 5 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha AVrchní
rozhodčí:
Petra Polednová
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:211:8177:159TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec VítŠíp Martin438  3010
2.Benák VítKopecký Michael8-87-6-32311
3.Benák JanKoběrský Matěj-6-7-9  0312
4.Kadlec VítKopecký Michael554  3022
5.Benák VítŠíp Martin-66-810113232

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kadlec Vít20Šíp Martin02
Benák Vít11Kopecký Michael11
Benák Jan01Koběrský Matěj10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy