Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída dorostenci Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice AVrchní
rozhodčí:
Knobloch Miroslav ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:39:11196:189TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan ml.Daníček Adam6-8-6473210
2.Knobloch MiroslavDvořák Petr-5-9-13  0311
3.Havránek JakubMarat Filip-117-8-10 1312
4.Krameš Jan ml.Dvořák Petr662  3022
5.Knobloch MiroslavDaníček Adam-813-610-82323

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Krameš Jan ml.20Daníček Adam11
Knobloch Miroslav02Dvořák Petr11
Havránek Jakub01Marat Filip10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída dorostenci Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Šimůnek Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:111:6167:140TJ Slavoj Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kulveit JonášBeran Matěj76-7-8-62301
2.Šimůnek OndřejDvořák Jan nejml.2-994 3111
3.Šebl JáchymKaucký Jakub97-810 3121
4.Kulveit JonášDvořák Jan nejml.87-75 3131
5.Šimůnek OndřejBeran Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kulveit Jonáš11Beran Matěj10
Šimůnek Ondřej10Dvořák Jan nejml.02
Šebl Jáchym10Kaucký Jakub01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída dorostenci Kolo: 5 Kategorie: DCI
POŘÁDAJÍCÍ:SK DDM Kotlářka Praha AVrchní
rozhodčí:
Šálený David
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:33:995:131TTC Elizza Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený DavidFausek Matěj1013-11-4-62301
2.Stach MatějPrůša David7-7-5-6 1302
3.Přída KryštofMarat Petr-7-6-5  0303
4.Šálený DavidPrůša David         
5.Stach MatějFausek Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Šálený David01Fausek Matěj10
Stach Matěj01Průša David10
Přída Kryštof01Marat Petr10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy