Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Triangl o.s. Rájec AVrchní
rozhodčí:
Svoboda Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Drnovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 240, 679 02 Rájec-Jestřebí, Tělocvična gymnáziaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20536:459Triangl o.s. Rájec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Jan
Sehnal Stanislav
 
 
Sedláček Radek
Kalousek Viktor
 
 
-10734 3110
2.Zouhar Michal
Koumar Jiří
 
 
Bastl Pavel
Zubal Ladislav
 
 
756  3020
3.Koumar JiříSedláček Radek-87-9-7 1321
4.Sehnal StanislavKalousek Viktor7-7-76103231
5.Svoboda JanBastl Pavel685  3041
6.Zouhar MichalZubal Ladislav877  3051
7.Sehnal StanislavSedláček Radek-810-4-11 1352
8.Svoboda JanKalousek Viktor688  3062
9.Zouhar MichalBastl Pavel9107  3072
10.Koumar JiříZubal Ladislav7-9-8-9 1373
11.Svoboda JanSedláček Radek-10-9-10  0374
12.Zouhar MichalKalousek Viktor8-69-1073284
13.Koumar JiříBastl Pavel-9-1081083294
14.Sehnal StanislavZubal Ladislav7-843 31104
15.Zouhar MichalSedláček Radek-2    01  
16.Koumar JiříKalousek Viktor         
17.Sehnal StanislavBastl Pavel         
18.Svoboda JanZubal Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koumar Jiří12Sedláček Radek30
Sehnal Stanislav21Kalousek Viktor03
Svoboda Jan21Bastl Pavel03
Zouhar Michal30Zubal Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice AVrchní
rozhodčí:
Rotrekl David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Bučovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gajdošova 18/20, Brno - ŽideniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34702:680nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Dalibor
Ječmínek Radek
 
 
Bil Martin
Spirit Michal
 
 
9-748 3110
2.Rotrekl David
Robek Petr
 
 
Dragan Tomáš
Macháň David
 
 
78-12-8-82311
3.Krejčí DaliborBil Martin3-655 3121
4.Robek PetrDragan Tomáš8-7-710-82322
5.Rotrekl DavidMacháň David-11-711-10 1323
6.Ječmínek RadekSpirit Michal2108  3033
7.Robek PetrBil Martin48-119 3143
8.Rotrekl DavidDragan Tomáš-5757 3153
9.Ječmínek RadekMacháň David-10-5-3  0354
10.Krejčí DaliborSpirit Michal-6139 3164
11.Rotrekl DavidBil Martin8-579 3174
12.Ječmínek RadekDragan Tomáš13-6-911-122375
13.Krejčí DaliborMacháň David118-97 3185
14.Robek PetrSpirit Michal-7-7-10  0386
15.Ječmínek RadekBil Martin9-9-10-4 1387
16.Krejčí DaliborDragan Tomáš-5-777-62388
17.Robek PetrMacháň David-11118-4-62389
18.Rotrekl DavidSpirit Michal7610  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Dalibor31Bil Martin13
Robek Petr13Dragan Tomáš31
Rotrekl David31Macháň David31
Ječmínek Radek13Spirit Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Velešovice AVrchní
rozhodčí:
Rulíšek Karel
HOSTUJÍCÍ:SK Kuřim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Velešovice 278, 683 01, Kulturní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36565:610SK Kuřim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Spáčil Petr
Spáčil Tomáš
 
 
Fučík Petr
Šípka Zdeněk
 
 
-97-13663210
2.Jelínek Marek
Rulíšek Karel
 
 
Vermouzek František
Šťastný Pavel
 
 
-1088-10-92311
3.Spáčil PetrŠípka Zdeněk-5-8-6  0312
4.Spáčil TomášVermouzek František-57-9-7 1313
5.Rulíšek KarelFučík Petr10-49-363223
6.Jelínek MarekŠťastný Pavel88-74 3133
7.Spáčil Tomᚊípka Zdeněk-58-89-72334
8.Rulíšek KarelVermouzek František-45-89-92335
9.Jelínek MarekFučík Petr9-954 3145
10.Spáčil PetrŠťastný Pavel1166  3055
11.Rulíšek KarelŠípka Zdeněk-6-710-9 1356
12.Jelínek MarekVermouzek František7410  3066
13.Spáčil PetrFučík Petr-5-8-6  0367
14.Spáčil Tomᚊťastný Pavel-9-6-7  0368
15.Jelínek MarekŠípka Zdeněk8-5-5-2 1369
16.Spáčil PetrVermouzek František9-7-10-5 13610
17.Spáčil TomášFučík Petr         
18.Rulíšek KarelŠťastný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Spáčil Petr13Šípka Zdeněk40
Spáčil Tomáš03Vermouzek František31
Rulíšek Karel12Fučík Petr12
Jelínek Marek31Šťastný Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STK Zbraslavec BVrchní
rozhodčí:
Cetkovský Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Otnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbraslavec 17, 679 72, 1 - herna stolního tenisu - kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:20576:469STK Zbraslavec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Petr
Krása Petr st.
 
 
Vojáček Jaromír
Bubla Jaroslav st.
 
 
-119-7-8 1301
2.Křepela Lubomír
Cetkovský Martin
 
 
Šebeček Marek
Heřmanský Martin
 
 
1156  3011
3.Suchý PetrBubla Jaroslav st.495  3021
4.Cetkovský MartinŠebeček Marek414-7-3103231
5.Krása Petr st.Vojáček Jaromír-1010-66-92332
6.Křepela LubomírHeřmanský Martin947  3042
7.Cetkovský MartinBubla Jaroslav st.-78-91053252
8.Krása Petr st.Šebeček Marek73-91 3162
9.Křepela LubomírVojáček Jaromír8212  3072
10.Suchý PetrHeřmanský Martin-8423 3182
11.Krása Petr st.Bubla Jaroslav st.-95-78-92383
12.Křepela LubomírŠebeček Marek-119-98-82384
13.Suchý PetrVojáček Jaromír37-6-393294
14.Cetkovský MartinHeřmanský Martin368  30104
15.Křepela LubomírBubla Jaroslav st.         
16.Suchý PetrŠebeček Marek         
17.Cetkovský MartinVojáček Jaromír         
18.Krása Petr st.Heřmanský Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Petr30Bubla Jaroslav st.12
Cetkovský Martin30Šebeček Marek12
Krása Petr st.12Vojáček Jaromír12
Křepela Lubomír21Heřmanský Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Spartak Adamov AVrchní
rozhodčí:
David Lukáš
HOSTUJÍCÍ:KST Blansko DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 4 Adamov 67904, Tělocvična základní školy, vstup od hřiště z vrchu ulice SADOVA 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:15Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:33527:565KST Blansko D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.David Lukáš
Beneš Zbyněk
 
 
Zukal Aleš
Bednář Josef
 
 
-9846 3110
2.Masařík Radim
Žáček Michal
 
 
Trávníčková Karla
Fiala Karel
 
 
310-96 3120
3.Žáček MichalBednář Josef5-611-1-42321
4.David LukášFiala Karel711-5-9-102322
5.Beneš ZbyněkTrávníčková Karla-96-9-8 1323
6.Masařík RadimZukal Aleš-9-789-92324
7.David LukášBednář Josef-7-6-7  0325
8.Beneš ZbyněkFiala Karel-7-9-7  0326
9.Masařík RadimTrávníčková Karla99-97 3136
10.Žáček MichalZukal Aleš1069  3046
11.Beneš ZbyněkBednář Josef810-8-8-62347
12.Masařík RadimFiala Karel-3-66-9 1348
13.Žáček MichalTrávníčková Karla698  3058
14.David LukášZukal Aleš-6-5-5  0359
15.Masařík RadimBednář Josef-9-610-6 13510
16.Žáček MichalFiala Karel         
17.David LukášTrávníčková Karla         
18.Beneš ZbyněkZukal Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žáček Michal21Bednář Josef40
David Lukáš03Fiala Karel30
Beneš Zbyněk03Trávníčková Karla12
Masařík Radim13Zukal Aleš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Vyškov AVrchní
rozhodčí:
Srna Antonín
HOSTUJÍCÍ:Orel Boskovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ Vyškov (odbočit z hlavní u benzinky CAROIL, pak první doleva, a pak po 200 metrech doprava a dozádu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15468:396KST Vyškov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beránek Pavel
Srna Antonín
 
 
Křepela Zdeněk
Sekanina Jan
 
 
-5129-853210
2.Drápal Petr
Novák Dominik
 
 
Svěrák Martin
Harna Václav
 
 
-48-9773220
3.Drápal PetrSvěrák Martin69-9-593230
4.Beránek PavelSekanina Jan786  3040
5.Srna AntonínKřepela Zdeněk989  3050
6.Novák DominikHarna Václav9-9-109-92351
7.Beránek PavelSvěrák Martin5-89-663261
8.Srna AntonínSekanina Jan743  3071
9.Novák DominikKřepela Zdeněk387  3081
10.Drápal PetrHarna Václav559  3091
11.Srna AntonínSvěrák Martin-8-9-8  0392
12.Novák DominikSekanina Jan-6877 31102
13.Drápal PetrKřepela Zdeněk11-8   11  
14.Beránek PavelHarna Václav         
15.Novák DominikSvěrák Martin         
16.Drápal PetrSekanina Jan         
17.Beránek PavelKřepela Zdeněk         
18.Srna AntonínHarna Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Drápal Petr20Svěrák Martin12
Beránek Pavel20Sekanina Jan03
Srna Antonín21Křepela Zdeněk02
Novák Dominik21Harna Václav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS