Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna SKST Hodonín, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:79:24225:319SKST Mart Hodonín Stavoimpex D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janoušková Nikola
Koberová Klára
 
 
Látalová Lucie
Koplíková Klára
 
 
-4-7-8  0301
2.Janoušková NikolaLátalová Lucie-6-8-0  0302
3.Koberová KláraDohnálková Natálie28-7-1173212
4.Garčicová KarolínaKoplíková Klára-1-1-2  0313
5.Koberová KláraLátalová Lucie746  3023
6.Janoušková NikolaKoplíková Klára-7-6-4  0324
7.Garčicová KarolínaDohnálková Natálie-3-5-5  0325
8.Koberová KláraKoplíková Klára-2586 3135
9.Garčicová KarolínaLátalová Lucie-5-8-6  0336
10.Janoušková NikolaDohnálková Natálie-7-6-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janoušková Nikola03Látalová Lucie21
Koberová Klára30Dohnálková Natálie21
Garčicová Karolína03Koplíková Klára21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I AVrchní
rozhodčí:
Svoboda Libor
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
09:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0332:148TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenková Kateřina
Brázdová Marie
 
 
Škůrková Marcela
Jiřičková Markéta
 
 
651  3010
2.Brázdová MarieOušková Sára123  3020
3.Šenková KateřinaŠkůrková Marcela689  3030
4.Křivánková DanaJiřičková Markéta678  3040
5.Šenková KateřinaOušková Sára162  3050
6.Brázdová MarieJiřičková Markéta854  3060
7.Křivánková DanaŠkůrková Marcela1116  3070
8.Šenková KateřinaLustigová Barbora435  3080
9.Křivánková DanaOušková Sára672  3090
10.Brázdová MarieŠkůrková Marcela636  30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Brázdová Marie30Oušková Sára03
Šenková Kateřina30Škůrková Marcela03
Křivánková Dana30Jiřičková Markéta02
   Lustigová Barbora01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna AVrchní
rozhodčí:
Svoboda Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 08:00 Začátek
utkání
08:00Konec
utkání
09:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:15293:270TJ Sokol Klobouky u Brna A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodáková Aneta
Knappeová Aneta
 
 
Stejskalová Nikol
Goliášová Jana
 
 
-38-6953210
2.Knappeová AnetaGoliášová Jana-11-3-7  0311
3.Pilátová LuciePilitowská Lea543  3021
4.Vodáková AnetaStejskalová Nikol67-107 3131
5.Pilátová LucieGoliášová Jana-8-3-5  0332
6.Knappeová AnetaStejskalová Nikol8-6-3-9 1333
7.Vodáková AnetaPilitowská Lea152  3043
8.Pilátová LucieStejskalová Nikol-4-5-1  0344
9.Vodáková AnetaGoliášová Jana973  3054
10.Knappeová AnetaPilitowská Lea283  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Knappeová Aneta12Goliášová Jana21
Pilátová Lucie12Pilitowská Lea03
Vodáková Aneta30Stejskalová Nikol21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 5 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala ST Teza Hodonín, Lipová alej 23BRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 11:45 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:21302:347TJ Sokol Vranovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koberová Klára
Janoušková Nikola
 
 
Veselá Pavlína
Škňouřilová Tereza
 
 
-38-10583210
2.Janoušková NikolaVeselá Pavlína10-8-6-5 1311
3.Koberová KláraŠkňouřilová Tereza575  3021
4.Garčicová KarolínaTomolová Anna-3-7-8  0322
5.Koberová KláraVeselá Pavlína7114  3032
6.Janoušková NikolaTomolová Anna-9-5-1  0333
7.Garčicová KarolínaŠkňouřilová Tereza-6-8-4  0334
8.Koberová KláraTomolová Anna-7489 3144
9.Garčicová KarolínaVeselá Pavlína12-9-410-82345
10.Janoušková NikolaŠkňouřilová Tereza-11-2-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Janoušková Nikola03Veselá Pavlína21
Koberová Klára30Škňouřilová Tereza21
Garčicová Karolína03Tomolová Anna21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS