Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Ryboň Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:Stolní tenis BíloviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:30619:612TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škrla Jiří
Černota Pavel
 
 
Polášek Lukáš
Šiller Jan
 
 
-4-4-5  0301
2.Šenkeřík Martin
Křenek Zdeněk
 
 
Fibichr Petr
Polášek Radek
 
 
-1112-7773211
3.Křenek ZdeněkPolášek Lukáš-4-8-8  0312
4.Škrla JiříŠiller Jan-10768 3122
5.Černota PavelFibichr Petr651  3032
6.Šubčík LeopoldPolášek Radek374  3042
7.Škrla JiříPolášek Lukáš-99-512-52343
8.Černota PavelŠiller Jan894  3053
9.Šubčík LeopoldFibichr Petr-9-6-6  0354
10.Křenek ZdeněkPolášek Radek1039  3064
11.Černota PavelPolášek Lukáš-8-89-5 1365
12.Šubčík LeopoldŠiller Jan-10915-10-42366
13.Křenek ZdeněkFibichr Petr99-86 3176
14.Škrla JiříPolášek Radek-49106 3186
15.Šubčík LeopoldPolášek Lukáš-11-9-9  0387
16.Křenek ZdeněkŠiller Jan-4-68-2 1388
17.Škrla JiříFibichr Petr9-1079 3198
18.Černota PavelPolášek Radek499  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křenek Zdeněk22Polášek Lukáš40
Škrla Jiří31Šiller Jan22
Černota Pavel31Fibichr Petr13
Šubčík Leopold13Polášek Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Slušovice AVrchní
rozhodčí:
Adam Vladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Újezdec - TěšovRozhodčí:Res Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 222, Slušovice 76315, vedle čerpací stanice BenzinaRozhodčí:Orság Jaroslav
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Vychodil Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:41568:613TJ Sokol Újezdec - Těšov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vychodil Filip
Res Jiří
 
 
Kováč Peter
Mlýnek Přemysl
 
 
76-106 3110
2.Adam Vladislav
Orság Jaroslav
 
 
Lekeš Pavel
Švehla Michal
 
 
635  3020
3.Vychodil FilipLekeš Pavel-6-79-9 1321
4.Orság JaroslavKováč Peter11-8-8-7 1322
5.Res JiříŠvehla Michal72-3-853232
6.Adam VladislavMlýnek Přemysl4-8-5-2 1333
7.Orság JaroslavLekeš Pavel-1-5-6  0334
8.Res JiříKováč Peter662  3044
9.Adam VladislavŠvehla Michal-11-10-8  0345
10.Vychodil FilipMlýnek Přemysl4-118-763255
11.Res JiříLekeš Pavel-8-56-4 1356
12.Adam VladislavKováč Peter-6-9-1  0357
13.Vychodil FilipŠvehla Michal8-10-10863267
14.Orság JaroslavMlýnek Přemysl-7-43-8 1368
15.Adam VladislavLekeš Pavel-7-5-6  0369
16.Vychodil FilipKováč Peter3-9-10-8 13610
17.Orság JaroslavŠvehla Michal-6-1-1  03611
18.Res JiříMlýnek Přemysl-4592 31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vychodil Filip22Lekeš Pavel40
Orság Jaroslav04Kováč Peter31
Res Jiří31Švehla Michal22
Adam Vladislav04Mlýnek Přemysl22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slavičín AVrchní
rozhodčí:
Rohlena Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport hala SK Slavičín , Školní 29, SlavičínRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28592:580SK Slavičín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bureš Vlastimil
Kučera Jaroslav
 
 
Jániš Pavel
Říha Petr
 
 
49-94 3110
2.Machara Jiří
Plášek Adam
 
 
Karal Oldřich
Kolařík Milan
 
 
1088  3020
3.Bureš VlastimilJániš Pavel884  3030
4.Kučera JaroslavKaral Oldřich987  3040
5.Plášek AdamKolařík Milan-466-9-92341
6.Machara JiříŘíha Petr9-964 3151
7.Kučera JaroslavJániš Pavel-896-10-62352
8.Plášek AdamKaral Oldřich625  3062
9.Machara JiříKolařík Milan6-965 3172
10.Bureš VlastimilŘíha Petr-6-3-4  0373
11.Plášek AdamJániš Pavel-486-793283
12.Machara JiříKaral Oldřich958  3093
13.Bureš VlastimilKolařík Milan682  30103
14.Kučera JaroslavŘíha PetrWO    03104
15.Machara JiříJániš Pavel-9-768932114
16.Bureš VlastimilKaral Oldřich-6104-4-1123115
17.Kučera JaroslavKolařík MilanWO    03116
18.Martinec AntonínŘíha Petr-6-38-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Vlastimil22Jániš Pavel13
Kučera Jaroslav11Karal Oldřich13
Plášek Adam21Kolařík Milan12
Machara Jiří40Říha Petr21
Martinec Antonín01   
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Dolní Němčí BVrchní
rozhodčí:
Kolísek Josef
HOSTUJÍCÍ:Sportcentrum BylniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 606, 687 62 Dolní Němčí, malá tělocvična ZŠ a ZUŠ Dolní NěmčíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:29659:583KST Dolní Němčí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Jan
Kučera Ondřej
 
 
Dorňák František
Dorňák Zdeněk
 
 
-9-4-4  0301
2.Sadílek Jan
Jančář Luděk
 
 
Panáček Anton
Strnka Adam
 
 
1087  3011
3.Sadílek JanStrnka Adam7-842 3121
4.Ježek JanDorňák František8-884 3131
5.Kučera OndřejGonda Tomáš17-85 3141
6.Jančář LuděkPanáček Anton1-97-11-92342
7.Ježek JanStrnka Adam-8-5-6  0343
8.Kučera OndřejDorňák František8-587 3153
9.Jančář LuděkGonda Tomáš757  3063
10.Sadílek JanPanáček Anton76-106 3173
11.Kučera OndřejStrnka Adam-9-6-5  0374
12.Jančář LuděkDorňák František7-810-1073284
13.Sadílek JanGonda Tomáš-13-8-12  0385
14.Ježek JanPanáček Anton-1-59-11 1386
15.Jančář LuděkStrnka Adam1185  3096
16.Sadílek JanDorňák František122  30106
17.Ježek JanGonda Tomáš-8-7116532116
18.Kučera OndřejPanáček Anton-89-99932126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sadílek Jan31Strnka Adam22
Ježek Jan22Dorňák František04
Kučera Ondřej31Gonda Tomáš13
Jančář Luděk31Panáček Anton22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holešov BVrchní
rozhodčí:
Doležel Radek st.
HOSTUJÍCÍ:Orel Ostrožská Nová VesRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pivovarská 1419, 769 01 Holešov, Společná budova s finančním úřademRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29650:603TJ Holešov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vizner Marek
Posolda Karel
 
 
Mahdalíček Josef ml.
Mikoška Ivo
 
 
-78-93-82301
2.Doležel Radek st.
Stoklásek David
 
 
Kolečkář Marek
Konečný Martin
 
 
9610  3011
3.Stoklásek DavidMahdalíček Josef ml.-9-511-5 1312
4.Vizner MarekKolečkář Marek8912  3022
5.Posolda KarelMikoška Ivo776  3032
6.Doležel Radek st.Konečný Martin835  3042
7.Vizner MarekMahdalíček Josef ml.-2-8-6  0343
8.Posolda KarelKolečkář Marek-10556 3153
9.Doležel Radek st.Mikoška Ivo-7287 3163
10.Stoklásek DavidKonečný Martin-10-98-7 1364
11.Posolda KarelMahdalíček Josef ml.-9612-9-82365
12.Doležel Radek st.Kolečkář Marek7-66-1173275
13.Stoklásek DavidMikoška Ivo-4-86-7 1376
14.Vizner MarekKonečný Martin1586  3086
15.Doležel Radek st.Mahdalíček Josef ml.-9-45-10 1387
16.Stoklásek DavidKolečkář Marek-7-4-7  0388
17.Vizner MarekMikoška Ivo-97411 3198
18.Posolda KarelKonečný Martin1079  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stoklásek David04Mahdalíček Josef ml.40
Vizner Marek31Kolečkář Marek13
Posolda Karel31Mikoška Ivo13
Doležel Radek st.31Konečný Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž I.třídy, muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Otrokovice BVrchní
rozhodčí:
Janečka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Bystřice pod Hostýnem BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu u tenis.kurtůRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2017 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:13617:449TJ Jiskra Otrokovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gazda Jiří
Janečka Václav
 
 
Kvasnička Jiří
Urbiš Jakub
 
 
988  3010
2.Janošík Pavel
Ondrašík Petr
 
 
Černocký Radek
Votava Zdeněk
 
 
654  3020
3.Janečka VáclavKvasnička Jiří5-775 3130
4.Ondrašík PetrVotava Zdeněk346  3040
5.Gazda JiříUrbiš Jakub979  3050
6.Janošík PavelČernocký Radek446  3060
7.Ondrašík PetrKvasnička Jiří-1-557-92361
8.Gazda JiříVotava Zdeněk-7944 3171
9.Janošík PavelUrbiš Jakub874  3081
10.Janečka VáclavČernocký Radek-9-611973291
11.Gazda JiříKvasnička Jiří1099  30101
12.Janošík PavelVotava Zdeněk656  30111
13.Janečka VáclavUrbiš Jakub554  30121
14.Ondrašík PetrZajíc Michal565  30131
15.Janošík PavelKvasnička Jiří486  30141
16.Janečka VáclavVotava Zdeněk8-5-89-823142
17.Jílek PetrUrbiš Jakub-3-4-3  03143
18.Gazda JiříZajíc Michal534  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janečka Václav31Kvasnička Jiří13
Ondrašík Petr21Votava Zdeněk13
Gazda Jiří40Urbiš Jakub13
Janošík Pavel40Černocký Radek02
Jílek Petr01Zajíc Michal02
Střídání hosté : Zajíc Michal za Černocký Radek Střídání domácí : Jílek Petr za Ondrašík Petr

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy