Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice A ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
Šimáček Milan
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:31603:579TJ AVIA Čakovice A ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Tomáš
Novotný Petr
 
 
Kuba Miloslav
Růžička Filip
 
 
-4-7-8  0301
2.Hrdý Martin
Melichar Jiří
 
 
Brož Pavel
Kadavý Vladimír
 
 
9-5-6-7 1302
3.Melichar JiříKadavý Vladimír-1082-673212
4.Suchomel TomášBrož Pavel-1-62983222
5.Novotný PetrKuba Miloslav99-6-8-72323
6.Hrdý MartinRůžička Filip-1067-7123233
7.Suchomel TomášKadavý Vladimír-9-9-9  0334
8.Novotný PetrBrož Pavel77-104 3144
9.Hrdý MartinKuba Miloslav118-8-973254
10.Melichar JiříRůžička Filip13-84-843264
11.Novotný PetrKadavý Vladimír-764-1293274
12.Hrdý MartinBrož Pavel-6-9-7  0375
13.Melichar JiříKuba Miloslav-9286 3185
14.Nejedlý PavelRůžička Filip-66411 3195
15.Hrdý MartinKadavý Vladimír78-58 31105
16.Melichar JiříBrož Pavel5-10-8-7 13  
17.Nejedlý PavelKuba Miloslav         
18.Novotný PetrRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Melichar Jiří30Kadavý Vladimír13
Suchomel Tomáš11Brož Pavel12
Novotný Petr21Kuba Miloslav12
Hrdý Martin31Růžička Filip03
Nejedlý Pavel10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
Vožický Bohumil
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36701:698nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Vít
Průša Martin
 
 
Kubát Petr
Beran Tomáš
 
 
-849-663210
2.Kadlec Tomáš
Kučala Viktor
 
 
Suvorov Maxim
Plachý Jiří
 
 
9-888 3120
3.Kadlec TomášSuvorov Maxim8129  3030
4.Kučala ViktorBeran Tomáš-44-4-13 1331
5.Průša MartinKubát Petr8-59-9-82332
6.Kadlec VítPlachý Jiří-5-610-6 1333
7.Kučala ViktorSuvorov Maxim-8-9-10  0334
8.Průša MartinBeran Tomáš-98-9-9 1335
9.Kadlec VítKubát Petr1210-110 3145
10.Kadlec TomášPlachý Jiří1010-5-4-82346
11.Průša MartinSuvorov Maxim-9-871063256
12.Kadlec VítBeran Tomáš376  3066
13.Kadlec TomášKubát Petr-109-9863276
14.Kučala ViktorPlachý Jiří-108-5-6 1377
15.Kadlec VítSuvorov Maxim8-7-810-42378
16.Kadlec TomášBeran Tomáš9109  3088
17.Kučala ViktorKubát Petr-7843 3198
18.Průša MartinPlachý Jiří-68-8-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadlec Tomáš31Suvorov Maxim22
Kučala Viktor13Beran Tomáš22
Průša Martin13Kubát Petr13
Kadlec Vít22Plachý Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha AVrchní
rozhodčí:
Černý Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 6, Pod Juliskou 1805/4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27638:560TTC Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vavřinec Matěj
Maňhal Daniel
 
 
Kafuněk David
Kala Petr
 
 
4-798 3110
2.Černý Jiří
Zahradníček Jakub
 
 
Rybář Martin
Sladovník Daniel
 
 
-10-4-9  0311
3.Vavřinec MatějKafuněk David-7-7-6  0312
4.Maňhal DanielSladovník Daniel6-10-8-6 1313
5.Zahradníček JakubKala Petr4-96-8-32314
6.Černý JiříRybář Martin-754-983224
7.Maňhal DanielKafuněk David1179  3034
8.Zahradníček JakubSladovník Daniel-8-10-8  0335
9.Černý JiříKala Petr677  3045
10.Vavřinec MatějRybář Martin3415  3055
11.Zahradníček JakubKafuněk David511-10-11-52356
12.Černý JiříSladovník Daniel-8694 3166
13.Vavřinec MatějKala Petr4-9-177-72367
14.Maňhal DanielRybář Martin-867-793277
15.Černý JiříKafuněk David468  3087
16.Vavřinec MatějSladovník Daniel297  3097
17.Maňhal DanielKala Petr1264  30107
18.Zahradníček JakubRybář Martin855  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vavřinec Matěj22Kafuněk David22
Maňhal Daniel31Sladovník Daniel22
Zahradníček Jakub03Kala Petr22
Černý Jiří40Rybář Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha BVrchní
rozhodčí:
Ambrož Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32605:596TJ Sokol Michle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Benák Libor
Tichý Jiří
 
 
Šmatlák Jiří
Šilhánek Luděk
 
 
3-9-6-5 1301
2.Ambrož Adam
Koděra Miloš
 
 
Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
-99-9-4 1302
3.Tichý JiříŠmatlák Jiří-3-37-10 1303
4.Koděra MilošRucký Přemysl75-96 3113
5.Ambrož AdamŠilhánek Luděk-10-68-6 1314
6.Benák LiborToman Vojtěch483  3024
7.Koděra MilošŠmatlák Jiří-8-12-8  0325
8.Ambrož AdamRucký Přemysl6-411-373235
9.Benák LiborŠilhánek Luděk-955-623245
10.Tichý JiříToman Vojtěch898  3055
11.Ambrož AdamŠmatlák Jiří-4-6-8  0356
12.Benák LiborRucký Přemysl11-11810 3166
13.Tichý JiříŠilhánek Luděk-8510-473276
14.Koděra MilošToman Vojtěch-872-543286
15.Benák LiborŠmatlák Jiří-6-10-9  0387
16.Tichý JiříRucký Přemysl86-58 3197
17.Koděra MilošŠilhánek Luděk10109  30107
18.Ambrož AdamToman Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tichý Jiří31Šmatlák Jiří40
Koděra Miloš31Rucký Přemysl04
Ambrož Adam12Šilhánek Luděk13
Benák Libor31Toman Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha CVrchní
rozhodčí:
Adam Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20524:451AC Sparta Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Lukáš
Šenk Jakub
 
 
Růžička Jakub
Dušek Jan
 
 
-11-97-11 1301
2.Kreder Benjamin
Stano Peter
 
 
Lamr Martin
Vojtěch Radek
 
 
-8288 3111
3.Adam LukášLamr Martin5127  3021
4.Stano PeterVojtěch Radek-5876 3131
5.Annayev SanjarDušek Jan-5-6-7  0332
6.Kreder BenjaminRůžička Jakub565  3042
7.Stano PeterLamr Martin-6-4-11  0343
8.Annayev SanjarVojtěch Radek-78-7783253
9.Kreder BenjaminDušek Jan555  3063
10.Adam LukášRůžička Jakub-96-5283273
11.Annayev SanjarLamr Martin-67-107-32374
12.Kreder BenjaminVojtěch Radek767  3084
13.Adam LukášDušek Jan4-9145 3194
14.Stano PeterRůžička Jakub12-10410 31104
15.Kreder BenjaminLamr Martin         
16.Adam LukášVojtěch Radek         
17.Stano PeterDušek Jan         
18.Annayev SanjarRůžička Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Lukáš30Lamr Martin21
Stano Peter21Vojtěch Radek03
Annayev Sanjar12Dušek Jan12
Kreder Benjamin30Růžička Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky AVrchní
rozhodčí:
Tinkl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34501:552TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejár Filip
Zubčák Patrik
 
 
Drechsler Petr
Tenglová Vendula
 
 
-10-7-5  0301
2.Tinkl Pavel
Hák Zdeněk
 
 
Hrbáček Milan
Dlouhý Jiří
 
 
98-4-773211
3.Tinkl PavelDrechsler Petr89-10-11-32312
4.Hák ZdeněkTenglová Vendula-10-9-10  0313
5.Zubčák PatrikDlouhý Jiří-77-7-4 1314
6.Olejár FilipHrbáček Milan114-97 3124
7.Hák ZdeněkDrechsler Petr-8-7-2  0325
8.Zubčák PatrikTenglová Vendula-6-9-8  0326
9.Olejár FilipDlouhý Jiří479  3036
10.Tinkl PavelHrbáček Milan8-12-76-92337
11.Zubčák PatrikDrechsler Petr-7-8-3  0338
12.Olejár FilipTenglová Vendula4815  3048
13.Tinkl PavelDlouhý Jiří9-8108 3158
14.Hák ZdeněkHrbáček Milan-6-7-9  0359
15.Olejár FilipDrechsler Petr4-9-77-523510
16.Tinkl PavelTenglová Vendula         
17.Hák ZdeněkDlouhý Jiří         
18.Zubčák PatrikHrbáček Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tinkl Pavel12Drechsler Petr40
Hák Zdeněk03Tenglová Vendula21
Zubčák Patrik03Dlouhý Jiří12
Olejár Filip31Hrbáček Milan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy