Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37666:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Gruber Josef
Mazánek Jiří
 
 
8-67-983210
2.Tůma Michal
Budiš Ondřej
 
 
Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
-7-5-6  0311
3.Tůma MichalŘepík Jaroslav-68-3-7 1312
4.Budiš OndřejGruber Josef-9-991043222
5.Němeček JiříMazánek Jiří87-73 3132
6.Hron JiříKubera František10-798 3142
7.Budiš OndřejŘepík Jaroslav-9-5-7  0343
8.Němeček JiříGruber Josef-79-8-9 1344
9.Hron JiříMazánek Jiří986  3054
10.Tůma MichalKubera František8-5-6-5 1355
11.Němeček JiříŘepík Jaroslav11-1010-10-102356
12.Hron JiříGruber Josef10-1195 3166
13.Tůma MichalMazánek Jiří8-78-8-62367
14.Budiš OndřejKubera František89-7-9-72368
15.Hron JiříŘepík Jaroslav10-973 3178
16.Tůma MichalGruber Josef-5-8-1  0379
17.Budiš OndřejMazánek Jiří8-9-4683289
18.Němeček JiříKubera František866  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Michal04Řepík Jaroslav31
Budiš Ondřej22Gruber Josef22
Němeček Jiří22Mazánek Jiří13
Hron Jiří40Kubera František22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác BVrchní
rozhodčí:
Hondlík Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
23:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36680:647nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
815-55 3110
2.Müller Radek
Moravec Roman
 
 
Budík Bohuslav ml.
Hrabě Václav
 
 
7-10-5-5 1311
3.Müller RadekHrabě Václav311-112 3121
4.Hondlík JosefPřáda Jaroslav875  3031
5.Moravec RomanBudík Bohuslav ml.-9-8-9  0332
6.Veselý LubošKocábek Pavel7-6-9893242
7.Hondlík JosefHrabě Václav-952-10-62343
8.Moravec RomanPřáda Jaroslav-12-1059-32344
9.Veselý LubošBudík Bohuslav ml.-11-7-4  0345
10.Müller RadekKocábek Pavel4-5-812-102346
11.Moravec RomanHrabě Václav-6-7-11  0347
12.Veselý LubošPřáda Jaroslav695  3057
13.Müller RadekBudík Bohuslav ml.-8879 3167
14.Hondlík JosefKocábek Pavel-11-721073277
15.Veselý LubošHrabě Václav-7-878WO3287
16.Müller RadekPřáda Jaroslav785  3097
17.Hondlík JosefBudík Bohuslav ml.-75-9-9 1398
18.Moravec RomanKocábek Pavel-8-3-10  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Radek31Hrabě Václav22
Hondlík Josef22Přáda Jaroslav13
Moravec Roman04Budík Bohuslav ml.31
Veselý Luboš31Kocábek Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha BVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:23Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:32686:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
Vomlel Lukáš
Polcar Vojtěch
 
 
-4945 3110
2.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Růžička Filip
Cihlář Matěj
 
 
789  3020
3.Remunda ŠtěpánPolcar Vojtěch75-312 3130
4.Horák DominikRůžička Filip4-8-10-8 1331
5.Vokurka MiloslavVomlel Lukáš9-7-810-112332
6.Chlumský PetrCihlář Matěj429  3042
7.Horák DominikPolcar Vojtěch-94-8-9 1343
8.Vokurka MiloslavRůžička Filip773  3053
9.Chlumský PetrVomlel Lukáš75-11-8-82354
10.Remunda ŠtěpánCihlář Matěj6-996 3164
11.Vokurka MiloslavPolcar Vojtěch9-9-56-82365
12.Chlumský PetrRůžička Filip10-6811 3175
13.Remunda ŠtěpánVomlel Lukáš9-9-7-9 1376
14.Horák DominikCihlář Matěj-9-8-8  0377
15.Chlumský PetrPolcar Vojtěch-7787 3187
16.Remunda ŠtěpánRůžička Filip7117  3097
17.Horák DominikVomlel Lukáš-119-8-8 1398
18.Vokurka MiloslavCihlář Matěj7-8-9-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Remunda Štěpán31Polcar Vojtěch22
Horák Dominik04Růžička Filip13
Vokurka Miloslav13Vomlel Lukáš40
Chlumský Petr31Cihlář Matěj22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov BVrchní
rozhodčí:
Kočvara Vlastimil
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12445:352TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Milek Petr
Fišar Martin
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
-5-557-92301
2.Rulec Jakub
Provazník Petr
 
 
Veselý Vojtěch
Zámyslický Jaroslav
 
 
-98710 3111
3.Provazník PetrČernoch Jan-2-8-7  0312
4.Milek PetrVeselý Vojtěch544  3022
5.Rulec JakubAmbrož Jiří-86-71193232
6.Fišar MartinZámyslický Jaroslav597  3042
7.Milek PetrČernoch Jan-975-6143252
8.Rulec JakubVeselý Vojtěch9-666 3162
9.Fišar MartinAmbrož Jiří9313  3072
10.Provazník PetrZámyslický Jaroslav457  3082
11.Rulec JakubČernoch Jan797  3092
12.Fišar MartinVeselý Vojtěch264  30102
13.Provazník PetrAmbrož Jiří         
14.Milek PetrZámyslický Jaroslav         
15.Fišar MartinČernoch Jan         
16.Provazník PetrVeselý Vojtěch         
17.Milek PetrAmbrož Jiří         
18.Rulec JakubZámyslický Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Petr11Černoch Jan12
Milek Petr20Veselý Vojtěch03
Rulec Jakub30Ambrož Jiří02
Fišar Martin30Zámyslický Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita AVrchní
rozhodčí:
Duchoslav Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40643:698TJ Slavoj Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Pospíšil David
Bohumský Petr
 
 
-38-6-4 1301
2.Černý Martin
Duchoslav Petr
 
 
Sklenář Ondřej
Kaba Radka
 
 
7-887 3111
3.Duchoslav PetrPospíšil David-56-96-72312
4.Flekač TomášSklenář Ondřej-9-77753222
5.Černý MartinBohumský Petr-85-41163232
6.Forgáč AndrejKaba Radka-3-6-7  0333
7.Flekač TomášPospíšil David-9-89873243
8.Černý MartinSklenář Ondřej6912  3053
9.Forgáč AndrejBohumský Petr9-7117 3163
10.Duchoslav PetrKaba Radka-2-6-9  0364
11.Černý MartinPospíšil David-8213-8-82365
12.Forgáč AndrejSklenář Ondřej-4109-7-42366
13.Duchoslav PetrBohumský Petr6-7-10-11 1367
14.Flekač TomášKaba Radka-7-9-7  0368
15.Forgáč AndrejPospíšil David-8-6-6  0369
16.Duchoslav PetrSklenář Ondřej-7-88753279
17.Flekač TomášBohumský Petr7118  3089
18.Černý MartinKaba Radka-48-3-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoslav Petr13Pospíšil David31
Flekač Tomáš31Sklenář Ondřej13
Černý Martin22Bohumský Petr13
Forgáč Andrej13Kaba Radka40



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha DVrchní
rozhodčí:
Stano Peter
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34610:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martiška Jan
Stano Peter
 
 
Nejedlý Pavel
Svoboda Robert
 
 
99-7-773210
2.Kantor Jan
Annayev Sanjar
 
 
Šimáček Milan
Peršl Martin
 
 
-9-5109-62311
3.Martiška JanNejedlý Pavel-63-4-4 1312
4.Kantor JanPeršl Martin288  3022
5.Annayev SanjarŠimáček Milan-98-10-17 1323
6.Stano PeterSvoboda Robert589  3033
7.Kantor JanNejedlý Pavel-5-25-4 1334
8.Annayev SanjarPeršl Martin48-98 3144
9.Stano PeterŠimáček Milan-6496 3154
10.Martiška JanSvoboda Robert-3-7-7  0355
11.Annayev SanjarNejedlý Pavel-3-89-7 1356
12.Stano PeterPeršl Martin786  3066
13.Martiška JanŠimáček Milan-5-13-8  0367
14.Kantor JanSvoboda Robert8610  3077
15.Stano PeterNejedlý Pavel-3108-8123287
16.Martiška JanPeršl Martin-9771 3197
17.Kantor JanŠimáček Milan-6-11-10  0398
18.Annayev SanjarSvoboda Robert-7-7-9  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martiška Jan13Nejedlý Pavel31
Kantor Jan22Peršl Martin04
Annayev Sanjar13Šimáček Milan31
Stano Peter40Svoboda Robert22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy