Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha DVrchní
rozhodčí:
Mutl David
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:31484:499TJ Malešice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Vít
Jansa Jiří
 
 
Dufek Stanislav
Bednář Petr
 
 
-99-10-10 1301
2.Mutl David
Zahradník Václav
 
 
Jiřička Miroslav
Zseller Jiří
 
 
686  3011
3.Jansa JiříBednář Petr-6-7-7  0312
4.Mutl DavidZseller Jiří5-566 3122
5.Bárta VítDufek Stanislav-6-48-6 1323
6.Houček JaroslavJiřička Miroslav86-9-7-92324
7.Mutl DavidBednář Petr-7-69-8 1325
8.Bárta VítZseller Jiří4-2-6-14 1326
9.Houček JaroslavDufek Stanislav793  3036
10.Jansa JiříJiřička Miroslav-8-11-5  0337
11.Bárta VítBednář Petr-89-106-92338
12.Houček JaroslavZseller Jiří396  3048
13.Jansa JiříDufek Stanislav4-12-7-8 1349
14.Mutl DavidJiřička Miroslav-98-8-9 13410
15.Houček JaroslavBednář Petr         
16.Jansa JiříZseller Jiří         
17.Mutl DavidDufek Stanislav         
18.Bárta VítJiřička Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jansa Jiří03Bednář Petr30
Mutl David12Zseller Jiří12
Bárta Vít03Dufek Stanislav21
Houček Jaroslav21Jiřička Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
Oppitz Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31618:596TJ Sokol Suchdol-Sedlec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojovec Ondřej
Oppitz Karel
 
 
Drahota Jiří
Wavrečka Ronald
 
 
7-78-4-62301
2.Racek Jiří
Studničný Jaromír
 
 
Motlík Pavel
Boloňský Andrej
 
 
713-76 3111
3.Studničný JaromírWavrečka Ronald-3-10-7  0312
4.Racek JiříDrahota Jiří-9-4-6  0313
5.Oppitz KarelMotlík Pavel-116108 3123
6.Hojovec OndřejPour Lukáš675  3033
7.Racek JiříWavrečka Ronald93-4-3-62334
8.Oppitz KarelDrahota Jiří8-7107 3144
9.Hojovec OndřejMotlík Pavel7-589 3154
10.Studničný JaromírPour Lukáš315  3064
11.Oppitz KarelWavrečka Ronald-5-9-7  0365
12.Hojovec OndřejBoloňský Andrej7-12-86-62366
13.Studničný JaromírMotlík Pavel3-1399 3176
14.Racek JiříPour Lukáš9-727 3186
15.Hojovec OndřejWavrečka Ronald-7-6-8  0387
16.Studničný JaromírBoloňský Andrej107-96 3197
17.Racek JiříMotlík Pavel-5-7-7  0398
18.Oppitz KarelPour Lukáš485  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Studničný Jaromír31Wavrečka Ronald40
Racek Jiří13Drahota Jiří11
Oppitz Karel31Motlík Pavel13
Hojovec Ondřej22Pour Lukáš04
   Boloňský Andrej11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
Sutnar Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 154, 240 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 175, 183, 226, 227, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34500:527TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lodek Jan
Kuttler Karel
 
 
Litomiský Petr
Černý Ondřej
 
 
10-8-7-8 1301
2.Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
-104-14-8 1302
3.Michálek VojtěchLitomiský Petr-9-878-102303
4.Kuttler KarelČerný Ondřej10-54-6-62304
5.Sutnar BohuslavErben Michal-87-8-7 1305
6.Lodek JanJonák Přemysl844  3015
7.Kuttler KarelLitomiský Petr9-89-473225
8.Sutnar BohuslavČerný Ondřej-9-6-7  0326
9.Lodek JanErben Michal578  3036
10.Michálek VojtěchJonák Přemysl-8-6-5  0337
11.Sutnar BohuslavLitomiský Petr-8-8-8  0338
12.Lodek JanČerný Ondřej6-99-673248
13.Michálek VojtěchErben Michal82-8-9-122349
14.Kuttler KarelJonák Přemysl-7-8-9  03410
15.Lodek JanLitomiský Petr         
16.Michálek VojtěchČerný Ondřej         
17.Kuttler KarelErben Michal         
18.Sutnar BohuslavJonák Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michálek Vojtěch03Litomiský Petr21
Kuttler Karel12Černý Ondřej21
Sutnar Bohuslav03Erben Michal21
Lodek Jan30Jonák Přemysl21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
Kaucký Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16469:405SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kořének František
Filípek Martin
 
 
Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
88-8-7113210
2.Gajda Jonáš
Pastorek Lukáš
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
6108  3020
3.Filípek MartinTáborský Michal-9-810763230
4.Kořének FrantišekSkála Patrik9-479 3140
5.Gajda JonášZáhorský Vladislav884  3050
6.Pastorek LukášKolařík Ivan5612  3060
7.Kořének FrantišekTáborský Michal776  3070
8.Gajda JonášSkála Patrik-9-10-6  0371
9.Pastorek LukášZáhorský Vladislav-9656 3181
10.Filípek MartinKolařík Ivan-75-11993291
11.Gajda JonášTáborský Michal-9-88-5 1392
12.Pastorek LukášSkála Patrik4-44-7832102
13.Filípek MartinZáhorský Vladislav-67-88 22  
14.Kořének FrantišekKolařík Ivan12-736 31  
15.Pastorek LukášTáborský Michal         
16.Filípek MartinSkála Patrik         
17.Kořének FrantišekZáhorský Vladislav         
18.Gajda JonášKolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Filípek Martin20Táborský Michal12
Kořének František20Skála Patrik12
Gajda Jonáš12Záhorský Vladislav02
Pastorek Lukáš30Kolařík Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
Ťuík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:14480:376TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
Krieger Karel
Mikšátko Roman
 
 
6710  3010
2.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Žďárský Zdeněk
Samohejl Erich
 
 
3-8-105103220
3.Baxa KarelŽďárský Zdeněk768  3030
4.Ťuík JanMikšátko Roman-11-9-10  0331
5.Dalešický TomášKrieger Karel-75-6-8 1332
6.Dalešický JosefSamohejl Erich485  3042
7.Ťuík JanŽďárský Zdeněk-92-10-10 1343
8.Dalešický TomášMikšátko Roman-8998 3153
9.Dalešický JosefKrieger Karel686  3063
10.Baxa KarelSamohejl Erich5610  3073
11.Dalešický Tomᚎďárský Zdeněk8-91010 3183
12.Dalešický JosefMikšátko Roman653  3093
13.Baxa KarelKrieger Karel5-7106 31103
14.Ťuík JanSamohejl Erich         
15.Dalešický JosefŽďárský Zdeněk         
16.Baxa KarelMikšátko Roman         
17.Ťuík JanKrieger Karel         
18.Dalešický TomášSamohejl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Baxa Karel30Žďárský Zdeněk12
Ťuík Jan02Mikšátko Roman12
Dalešický Tomáš21Krieger Karel12
Dalešický Josef30Samohejl Erich02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
Kučera Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:30654:623TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubáň Tomáš
Kučera Dušan
 
 
Suchý Adam
Stejskal Radek
 
 
-678-6-62301
2.Klouček Martin
Jursa David
 
 
Vránová Helena
Gargulák František
 
 
-6-87-6 1302
3.Kučera DušanSuchý Adam-111297 3112
4.Kubáň TomášStejskal Radek447  3022
5.Jursa DavidVránová Helena8-11-9693232
6.Klouček MartinGargulák František568  3042
7.Kubáň TomášSuchý Adam-8-85-10 1343
8.Jursa DavidStejskal Radek-879-2-72344
9.Klouček MartinVránová Helena-9-76793254
10.Kučera DušanGargulák František9-5-5-6 1355
11.Jursa DavidSuchý Adam-7-4-6  0356
12.Klouček MartinStejskal Radek67-9-743266
13.Kučera DušanVránová Helena-839-3-72367
14.Kubáň TomášGargulák František7-711-1073277
15.Klouček MartinSuchý Adam866  3087
16.Kučera DušanStejskal Radek101015  3097
17.Kubáň TomášVránová Helena955  30107
18.Jursa DavidGargulák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kučera Dušan22Suchý Adam22
Kubáň Tomáš31Stejskal Radek13
Jursa David12Vránová Helena13
Klouček Martin40Gargulák František12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy