Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:39655:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olach Miloslav
Elčkner Miroslav
 
 
Ezr František
Ezr Petr
 
 
-9-89-8 1301
2.Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
Vyvadil Jiří
Kotrč Michal
 
 
-8869 3111
3.Elčkner MiroslavEzr Petr-6-4-8  0312
4.Čermák JiříKotrč Michal9-8-7-9 1313
5.Olach MiloslavEzr František7-9-8-9 1314
6.Fusová AničkaVyvadil Jiří-9786 3124
7.Čermák JiříEzr Petr-10-7-8  0325
8.Olach MiloslavKotrč Michal-10-87-10 1326
9.Fusová AničkaEzr František-557-9103236
10.Elčkner MiroslavVyvadil Jiří-588-8-72337
11.Olach MiloslavEzr Petr-3-3-4  0338
12.Fusová AničkaKotrč Michal-12875 3148
13.Elčkner MiroslavEzr František5-67-673258
14.Čermák JiříVyvadil Jiří-9876 3168
15.Fusová AničkaEzr Petr-8-5-7  0369
16.Elčkner MiroslavKotrč Michal-76-8853279
17.Čermák JiříEzr František5-8-8433289
18.Olach MiloslavVyvadil Jiří865  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Elčkner Miroslav22Ezr Petr40
Čermák Jiří22Kotrč Michal22
Olach Miloslav13Ezr František13
Fusová Anička31Vyvadil Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha CVrchní
rozhodčí:
Bláha Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, Praha 4 - Modřany, Tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, popř. bus 139, 150, 157, 190- zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu branou v oplocení z ul. Pejevové , v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám Vstup do herny 15 minut před začátkem utkání.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31645:624TJ Orion Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Huleš Jiří
Bláha Jaroslav
 
 
Vaňásek Jiří ml.
Havlíková Jana
 
 
6-85-6-72301
2.Hrubec Vladimír
Jirák Jiří
 
 
Říha Karel
Šrámek Daniel
 
 
4-88-993211
3.Hrubec VladimírŠrámek Daniel-55-1014-62312
4.Bláha JaroslavHavlíková Jana9-10-5-5 1313
5.Jirák JiříVaňásek Jiří ml.-4-4-9  0314
6.Huleš JiříŘíha Karel-7444 3124
7.Bláha JaroslavŠrámek Daniel975  3034
8.Jirák JiříHavlíková Jana-3-12-7  0335
9.Huleš JiříVaňásek Jiří ml.-6-481053245
10.Hrubec VladimírŘíha Karel599  3055
11.Jirák JiříŠrámek Daniel9-7-9-4 1356
12.Huleš JiříHavlíková Jana8-944 3166
13.Hrubec VladimírVaňásek Jiří ml.7-4-121293276
14.Bláha JaroslavŘíha Karel378  3086
15.Huleš JiříŠrámek Daniel7810  3096
16.Hrubec VladimírHavlíková Jana-867-9-82397
17.Bláha JaroslavVaňásek Jiří ml.9-4-710832107
18.Jirák JiříŘíha Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubec Vladimír22Šrámek Daniel22
Bláha Jaroslav31Havlíková Jana31
Jirák Jiří03Vaňásek Jiří ml.13
Huleš Jiří40Říha Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
Winter Daniel
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:17470:417VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Bartoňová Tereza
Kadavý Ondřej
 
 
645  3010
2.Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
Handl Erich
Chaloupek Petr
 
 
10-67-763220
3.Helisová KateřinaChaloupek Petr9104  3030
4.Patho GabrielHandl Erich-5-10-4  0331
5.Patho RóbertBartoňová Tereza874  3041
6.Winter DanielKadavý Ondřej-11-5-10  0342
7.Patho GabrielChaloupek Petr-71145 3152
8.Patho RóbertHandl Erich83-89 3162
9.Winter DanielBartoňová Tereza8-89-583272
10.Helisová KateřinaKadavý Ondřej6-4106 3182
11.Patho RóbertBednárik Martin898  3092
12.Winter DanielHandl Erich-8-14-12  0393
13.Helisová KateřinaBartoňová Tereza6-10910 31103
14.Patho GabrielKadavý Ondřej-5-6-9  03  
15.Winter DanielBednárik Martin         
16.Helisová KateřinaHandl Erich         
17.Patho GabrielBartoňová Tereza         
18.Patho RóbertKadavý Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Helisová Kateřina30Chaloupek Petr02
Patho Gabriel11Handl Erich21
Patho Róbert30Bartoňová Tereza03
Winter Daniel12Kadavý Ondřej11
   Bednárik Martin01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
Bauer Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:Bauer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:Bauer Radek
Datum dle rozpisu03. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:Bauer Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19520:470TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastír Jiří
Pejchal Vlastimil
 
 
Dvořák Petr
Nagy Ondrej
 
 
75-97 3110
2.Peštuka Zdeněk
Bauer Radek
 
 
Chmelík David
Rejent Martin
 
 
88-10-9103220
3.Peštuka ZdeněkChmelík David12-8-9593230
4.Pejchal VlastimilDvořák Petr785  3040
5.Bauer RadekNagy Ondrej59-5-1183250
6.Pastír JiříRejent Martin794  3060
7.Pejchal VlastimilChmelík David78-8-6-22361
8.Bauer RadekDvořák Petr-612-71053271
9.Pastír JiříNagy Ondrej987  3081
10.Peštuka ZdeněkRejent Martin926  3091
11.Bauer RadekChmelík David-4-7-6  0392
12.Pastír JiříDvořák Petr7-611-9-42393
13.Peštuka ZdeněkNagy Ondrej8-1087 31103
14.Pejchal VlastimilRejent Martin         
15.Pastír JiříChmelík David         
16.Peštuka ZdeněkDvořák Petr         
17.Pejchal VlastimilNagy Ondrej         
18.Bauer RadekRejent Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Peštuka Zdeněk30Chmelík David21
Pejchal Vlastimil11Dvořák Petr12
Bauer Radek21Nagy Ondrej03
Pastír Jiří21Rejent Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
Bajtler Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 366, Praha 1, Uprostřed mostu Legií po schodech do parku, budova naprotiRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33672:632nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajtler Martin
Trnovský Ivo
 
 
Zimmel Václav
Ruml Jiří
 
 
-966-3103210
2.Botek Radomír
Hrazdira Adam
 
 
Diblík Radek
Hložek Vojtěch
 
 
8810  3020
3.Botek RadomírRuml Jiří88-108 3130
4.Trnovský IvoZimmel Václav-946-9-92331
5.Hrazdira AdamDiblík Radek5108  3041
6.Bajtler MartinHložek Vojtěch7-8-7-3 1342
7.Trnovský IvoRuml Jiří-747-7-62343
8.Hrazdira AdamZimmel Václav-11-610-7 1344
9.Bajtler MartinDiblík Radek857  3054
10.Botek RadomírHložek Vojtěch3-10114 3164
11.Hrazdira AdamRuml Jiří39-9-4-72365
12.Bajtler MartinZimmel Václav487  3075
13.Botek RadomírDiblík Radek-9279 3185
14.Trnovský IvoHložek Vojtěch8-86-8-112386
15.Bajtler MartinRuml Jiří-7-6-9  0387
16.Botek RadomírZimmel Václav-8-97-6 1388
17.Trnovský IvoDiblík Radek10-356 3198
18.Hrazdira AdamHložek Vojtěch-5-10-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Botek Radomír31Ruml Jiří31
Trnovský Ivo13Zimmel Václav31
Hrazdira Adam13Diblík Radek04
Bajtler Martin22Hložek Vojtěch31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec BVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:19558:497SK Slivenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třesohlavý Josef
Hartmann Miroslav
 
 
Haba Martin
Ruzha Lumír
 
 
6-1111-853210
2.Jůzek Karel
Kop František
 
 
Moravec Lukáš
Fejks Michal
 
 
91010  3020
3.Třesohlavý JosefMoravec Lukáš9-195 3130
4.Kop FrantišekFejks Michal6-1148 3140
5.Hartmann MiroslavRuzha Lumír-99-8593250
6.Jůzek KarelHaba Martin68-106 3160
7.Kop FrantišekMoravec Lukáš-978-8-32361
8.Hartmann MiroslavFejks Michal55-1-6-62362
9.Jůzek KarelRuzha Lumír11211  3072
10.Třesohlavý JosefHaba Martin5127  3082
11.Hartmann MiroslavMoravec Lukáš-91010-7-62383
12.Jůzek KarelFejks Michal991  3093
13.Třesohlavý JosefRuzha Lumír-5-98-10 1394
14.Kop FrantišekHaba Martin8910  30104
15.Jůzek KarelMoravec Lukáš         
16.Třesohlavý JosefFejks Michal         
17.Kop FrantišekRuzha Lumír         
18.Hartmann MiroslavHaba Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Třesohlavý Josef21Moravec Lukáš21
Kop František21Fejks Michal12
Hartmann Miroslav12Ruzha Lumír12
Jůzek Karel30Haba Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy