Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 5 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC KlánoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:110:4140:97TJ Slavoj Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nádvorník VáclavJandus Martin522  3010
2.Gräf AdamGarček Tomáš6-5-10-9 1311
3.Rek Dominik LukášPavlíček Matyáš366  3021
4.Nádvorník VáclavGarček Tomáš-45611 3131
5.Gräf AdamJandus Martin8710  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Nádvorník Václav20Jandus Martin01
Gräf Adam01Garček Tomáš11
Rek Dominik Lukáš10Pavlíček Matyáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 5 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:ZŠ Lužiny 06Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:09:1115:87AC Sparta Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrazil VáclavRein Tomáš816-77 3110
2.Sochor DavidRek Martin Adam6117  3020
3.Jungwirthová AndreaOhera Richard579  3030
4.Podrazil VáclavRek Martin Adam         
5.Sochor DavidRein Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Podrazil Václav10Rein Tomáš01
Sochor David10Rek Martin Adam01
Jungwirthová Andrea10Ohera Richard01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1.třída mladší žactvo Kolo: 5 Kategorie: MZI
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:SK DDM Kotlářka PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 09:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:32:986:116SK DDM Kotlářka Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Alexandros MatheosKopecký Michael-3-8-9  0301
2.Zacharda JáchymŠíp Martin-3-9-1  0302
3.Ošmera JanLuxemburk Filip3-812-11-92303
4.Remunda Alexandros MatheosŠíp Martin-7-118-10 13  
5.Zacharda JáchymKopecký Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Remunda Alexandros Matheos01Kopecký Michael10
Zacharda Jáchym01Šíp Martin10
Ošmera Jan01Luxemburk Filip10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy