Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov EurolampVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo MokráRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ VyškovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 11:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:715:23317:360TJ Cemo Mokrá

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Dušan
Dočekal Pavel
 
 
Rotrekl Lukáš
Rotrekl Michal
 
 
6-5-10-6 1301
2.Kovář DušanLevardi Robert999  3011
3.Dočekal PavelRotrekl Lukáš-6-1-8  0312
4.Mikeska Jaroslav st.Vojtěch Tomáš57-5-6-92313
5.Dočekal PavelLevardi Robert8-9-6-9 1314
6.Kovář DušanVojtěch Tomáš106-9-7-72315
7.Mikeska Jaroslav st.Rotrekl Lukáš-9-5-6  0316
8.Dočekal PavelVojtěch Tomáš9-575 3126
9.Mikeska Jaroslav st.Levardi Robert74-54 3136
10.Kovář DušanRotrekl Lukáš-10-5-3  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kovář Dušan12Levardi Robert12
Dočekal Pavel12Rotrekl Lukáš30
Mikeska Jaroslav st.12Vojtěch Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Český pohár 1. stupeň Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST VyškovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sochorova 552/15, tělocvična SOŠ VyškovRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 04. 2018 11:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:13266:308KST Sokol Znojmo-Orel Únanov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Vybíral Marek
 
 
Černý Radek
Beránek Pavel
 
 
9-910-6123210
2.Černý RadekWO    0311
3.Vybíral MarekSrna Antonín976  3021
4.Vybíral LukášBeránek Pavel679  3031
5.Vybíral MarekČerný Radek8-1096 3141
6.Beránek PavelWO    0342
7.Vybíral LukášSrna Antonín-4397 3152
8.Vybíral MarekBeránek Pavel756  3062
9.Vybíral LukášČerný Radek10910  3072
10.Srna AntonínWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vybíral Marek30Černý Radek02
Vybíral Lukáš30Srna Antonín02
   Beránek Pavel02
WO03WO30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS