Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Lány BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TSM KladnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LányRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:35728:686Sokol Lány B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Milan
Spiegl Richard
 
 
Krous Martin
Vojna Daniel
 
 
3125  3010
2.Hrbek Jiří
Běloušek David
 
 
Chaloupka Mikuláš
Archmann Jiří
 
 
-6-5-6  0311
3.Moravec MilanKrous Martin-3-12-8  0312
4.Spiegl RichardChaloupka Mikuláš9-8-9-6 1313
5.Hrbek JiříVojna Daniel-6108-1043223
6.Běloušek DavidArchmann Jiří8-114-973233
7.Spiegl RichardKrous Martin-9-7-8  0334
8.Hrbek JiříChaloupka Mikuláš3810  3044
9.Běloušek DavidVojna Daniel-5619-9113254
10.Moravec MilanArchmann Jiří7-973 3164
11.Hrbek JiříKrous Martin9-10-109-122365
12.Běloušek DavidChaloupka Mikuláš3-28-773275
13.Moravec MilanVojna Daniel-7347 3185
14.Spiegl RichardArchmann Jiří7-7-9683295
15.Běloušek DavidKrous Martin-96-78-92396
16.Moravec MilanChaloupka Mikuláš5-777 31106
17.Spiegl RichardVojna Daniel-10-7115-423107
18.Hrbek JiříArchmann Jiří89-68 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Milan31Krous Martin40
Spiegl Richard13Chaloupka Mikuláš13
Hrbek Jiří31Vojna Daniel13
Běloušek David31Archmann Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BuštěhradRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:19686:515Sokol Rudná A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hluchý Marek
Cacek Tomáš
 
 
Krejčí Tomáš
Lafek Dominik
 
 
877  3010
2.Frýdl Miloš
Barcal Petr
 
 
Řezníček Lukáš
Hnidka Marian
 
 
857  3020
3.Barcal PetrŘezníček Lukáš-11279 3130
4.Hluchý MarekKrejčí Tomáš-3-85-6 1331
5.Cacek TomášHnidka Marian7-65-823241
6.Frýdl MilošLafek Dominik454  3051
7.Hluchý MarekŘezníček Lukáš6-874 3161
8.Cacek TomášKrejčí Tomáš1179  3071
9.Frýdl MilošHnidka Marian-7-711-4 1372
10.Barcal PetrLafek Dominik764  3082
11.Cacek TomášŘezníček Lukáš6-887 3192
12.Frýdl MilošKrejčí Tomáš-149-45-42393
13.Barcal PetrHnidka Marian-6-9721032103
14.Hluchý MarekLafek Dominik-9-6991132113
15.Frýdl MilošŘezníček Lukáš479  30123
16.Barcal PetrKrejčí TomášWO    30133
17.Hluchý MarekHnidka MarianWO    30143
18.Cacek TomášLafek Dominik12-5713 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Barcal Petr30Řezníček Lukáš04
Hluchý Marek21Krejčí Tomáš21
Cacek Tomáš40Hnidka Marian12
Frýdl Miloš22Lafek Dominik04
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Obecnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MZŠ Obecnice, Obecnice 255Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:16653:454TJ Slavoj Obecnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Tomáš
Herink Jan
 
 
Zamazal Pavel
Freisleben Zdeněk
 
 
4711  3010
2.Steiner Petr
Steiner František
 
 
Kilian Vít
Selement Jaroslav
 
 
5-10-9633220
3.Steiner FrantišekKilian Vít4-11-91043230
4.Herink JanZamazal Pavel1045  3040
5.Lukeš TomášSelement Jaroslav47-78 3150
6.Steiner PetrFreisleben Zdeněk845  3060
7.Herink JanKilian Vít-9978 3170
8.Lukeš TomášZamazal Pavel589  3080
9.Steiner PetrSelement Jaroslav89-66 3190
10.Steiner FrantišekFreisleben Zdeněk7-983 31100
11.Lukeš TomášKilian Vít-75109 31110
12.Steiner PetrZamazal Pavel024  30120
13.Steiner FrantišekSelement JaroslavWO    30130
14.Herink JanFreisleben Zdeněk4-867 31140
15.Steiner PetrKilian VítWO    03141
16.Steiner FrantišekZamazal Pavel-109-8-6 13142
17.Herink JanSelement JaroslavWO    30152
18.Lukeš TomášFreisleben Zdeněk985  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Steiner František21Kilian Vít03
Herink Jan30Zamazal Pavel13
Lukeš Tomáš40Selement Jaroslav02
Steiner Petr30Freisleben Zdeněk04
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:STC Slaný AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Kladno CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu U Plovárny 171, SlanýRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32644:623STC Slaný A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sajdl Vladimír
Zýmová Pavla
 
 
Novák Petr
Jedlička Stanislav
 
 
-3-7-8  0301
2.Macák Petr
Vajnar Luboš
 
 
Horbaj Dušan
Pachman Tomáš
 
 
-7118-1173211
3.Sajdl VladimírNovák Petr9-96-9-82312
4.Zýmová PavlaJedlička Stanislav-7-896-92313
5.Macák PetrPachman Tomáš-5-779-112314
6.Vajnar LubošHorbaj Dušan6-134-963224
7.Zýmová PavlaNovák Petr-4-1-5  0325
8.Macák PetrJedlička Stanislav10-7-8573235
9.Vajnar LubošPachman Tomáš-106-54133245
10.Sajdl VladimírHorbaj Dušan4610  3055
11.Macák PetrNovák Petr-3-6-4  0356
12.Vajnar LubošJedlička Stanislav-79-6-4 1357
13.Sajdl VladimírPachman Tomáš1094  3067
14.Zýmová PavlaHorbaj Dušan929  3077
15.Vajnar LubošNovák Petr-10-7-9  0378
16.Sajdl VladimírJedlička Stanislav6510  3088
17.Zýmová PavlaPachman Tomáš548  3098
18.Macák PetrHorbaj Dušan567  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sajdl Vladimír31Novák Petr40
Zýmová Pavla22Jedlička Stanislav22
Macák Petr22Pachman Tomáš13
Vajnar Luboš22Horbaj Dušan04
Teplota začátek 18°C, konec 19,5°C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HředleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Rakovník DRozhodčí:Hráci
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hředle 220, Okr.RakovníkRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:39627:602KST Rakovník D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáček Jaromír
Mrázek Jindřich st.
 
 
Kapoun Ondřej
Macek Zdeněk ml.
 
 
-81210-1-72301
2.Šapovalov Jiří
Novák Tomáš
 
 
Adamczuk Janusz
Cír Radek
 
 
9-91-4-92302
3.Beránek JosefMacek Zdeněk ml.-9-3-8  0303
4.Mrázek Jindřich st.Kapoun Ondřej-13-7-4  0304
5.Novák TomášAdamczuk Janusz-611-9643214
6.Šapovalov JiříCír Radek10-7-59-92315
7.Mrázek Jindřich st.Macek Zdeněk ml.-96-4313225
8.Novák TomášKapoun Ondřej-124-714-82326
9.Šapovalov JiříAdamczuk Janusz10-9-91083236
10.Beránek JosefCír Radek-8-9-7  0337
11.Novák TomášMacek Zdeněk ml.-910-9-4 1338
12.Šapovalov JiříKapoun Ondřej1-8-78-32339
13.Beránek JosefAdamczuk Janusz-8-5-7  03310
14.Mrázek Jindřich st.Cír RadekWO    30410
15.Šapovalov JiříMacek Zdeněk ml.WO    03411
16.Beránek JosefKapoun Ondřej685  30511
17.Mrázek Jindřich st.Adamczuk JanuszWO    30611
18.Novák TomášCír RadekWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beránek Josef13Macek Zdeněk ml.21
Mrázek Jindřich st.11Kapoun Ondřej31
Novák Tomáš12Adamczuk Janusz12
Šapovalov Jiří12Cír Radek20
WO31WO13
Ne Teplota začátek 18 st. C Teplota konec 18 st. C



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy sk.A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stochov HoniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol NižborRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 90, sokolovna Stochov - HoniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:35580:501Sokol Nižbor

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Jaroslav
Velc Tomáš
 
 
Kovanda Milan
Rujder David
 
 
-14-37-7 1301
2.Janoušek Zdeněk
Žák Roman
 
 

 
 
WO    3011
3.Jedlička JaroslavKovanda Milan-5-8-9  0312
4.Velc TomášRujder David-71118 3122
5.Janoušek ZdeněkRákosník Petr10-98-8-102323
6.Žák RomanWO    3033
7.Velc TomášKovanda Milan-6-69-4 1334
8.Janoušek ZdeněkRujder David-66-7-5 1335
9.Žák RomanRákosník Petr-2877 3145
10.Jedlička JaroslavWO    3055
11.Janoušek ZdeněkKovanda Milan-6-7-3  0356
12.Žák RomanRujder David-8-9-8  0357
13.Jedlička JaroslavRákosník Petr-910-5-9 1358
14.Velc TomášWO    3068
15.Žák RomanKovanda Milan-4-9-5  0369
16.Jedlička JaroslavRujder David-96-7-5 13610
17.Velc TomášRákosník Petr-1064-7-1023611
18.Janoušek ZdeněkWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jedlička Jaroslav03Kovanda Milan40
Velc Tomáš12Rujder David31
Janoušek Zdeněk03Rákosník Petr31
Žák Roman12   
WO50WO05
NE

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy