Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slatina - Brno GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno-Židenice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tuřanka 1 , Brno - Slatina 627 00, herna v 1.patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24640:534SK Slatina - Brno G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čampa Petr
Baťa Jiří
 
 
Šindelář Pavel
Mezník Jan
 
 
88-108 3110
2.Hodek Vojtěch
Plotěný Karel
 
 
Rampula Miroslav
Malina Jan
 
 
-46-7-9 1311
3.Plotěný KarelMalina Jan-9726 3121
4.Baťa JiříŠindelář Pavel-56107 3131
5.Hodek VojtěchMezník Jan788  3041
6.Čampa PetrZobec Pavel553  3051
7.Baťa JiříMalina Jan9-5-4-9 1352
8.Hodek VojtěchŠindelář Pavel-97-11-7 1353
9.Čampa PetrMezník Jan878  3063
10.Plotěný KarelZobec Pavel5-1187 3173
11.Hodek VojtěchMalina Jan-5-6-6  0374
12.Čampa PetrŠindelář Pavel-887-983284
13.Plotěný KarelMezník Jan964  3094
14.Baťa JiříZobec Pavel654  30104
15.Čampa PetrMalina Jan968  30114
16.Plotěný KarelŠindelář Pavel-75-7-10 13115
17.Kučera LukášMezník Jan7-8-49-723116
18.Hodek VojtěchZobec PavelWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plotěný Karel31Malina Jan22
Baťa Jiří21Šindelář Pavel22
Hodek Vojtěch12Mezník Jan13
Čampa Petr40Zobec Pavel03
Kučera Lukáš01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšeň ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
MSST - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:27643:615TJ Holásky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondruška Ladislav
Pazdera Miroslav
 
 
Hanáková Ilona
Komárková Jana
 
 
8-8-8433210
2.Zimola Ondřej
Tvarůžek Jiří
 
 
Schimmer Jakub
Doležel Karel
 
 
796  3020
3.Vondruška LadislavKomárková Jana10-10-7483230
4.Zimola OndřejSchimmer Jakub596  3040
5.Tvarůžek JiříDoležel Karel-11118-10-72341
6.Pazdera MiroslavHanáková Ilona6-117-10-82342
7.Zimola OndřejKomárková Jana1012-77 3152
8.Tvarůžek JiříSchimmer Jakub56-59 3162
9.Pazdera MiroslavDoležel Karel97-8-983272
10.Vondruška LadislavSpurný Mojmír-87126 3182
11.Tvarůžek JiříKomárková Jana8-1092 3192
12.Pazdera MiroslavSchimmer Jakub597  30102
13.Vondruška LadislavDoležel Karel-15763 31112
14.Zimola OndřejSpurný Mojmír-8828 31122
15.Pazdera MiroslavKomárková JanaWO    03123
16.Vondruška LadislavSchimmer Jakub966  30133
17.Zimola OndřejDoležel KarelWO    03134
18.Tvarůžek JiříSpurný MojmírWO    03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vondruška Ladislav40Komárková Jana03
Zimola Ondřej30Schimmer Jakub04
Tvarůžek Jiří21Doležel Karel12
Pazdera Miroslav21Hanáková Ilona10
   Spurný Mojmír02
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Nový Lískovec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šlapanice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Oblá 52, Brno 63400Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:32681:646SKST Nový Lískovec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buk Lukáš
Navrátil Lukáš
 
 
Sýkora Miroslav
Remeš Dominik
 
 
-878-863210
2.Holas Oldřich
Vítkovič Martin
 
 
Šmerda Zdeněk
Řezníček Miroslav
 
 
-8778 3120
3.Navrátil LukášSýkora Miroslav676  3030
4.Holas OldřichRemeš Dominik-7-11-9  0331
5.Vítkovič MartinŠmerda Zdeněk79-99 3141
6.Buk LukášŘezníček Miroslav499  3051
7.Holas OldřichSýkora Miroslav-9-10-6  0352
8.Vítkovič MartinRemeš Dominik8-7-98-72353
9.Buk Lukᚊmerda Zdeněk8-779 3163
10.Navrátil LukášŘezníček Miroslav896  3073
11.Vítkovič MartinSýkora Miroslav-8-3-8  0374
12.Buk LukášRemeš Dominik-7738 3184
13.Navrátil Lukᚊmerda Zdeněk9-86-1073294
14.Holas OldřichŘezníček Miroslav7-9-6-8 1395
15.Buk LukášSýkora Miroslav-8894 31105
16.Navrátil LukášRemeš Dominik-67-11-8 13106
17.Holas OldřichŠmerda Zdeněk-3-1088632116
18.Vítkovič MartinŘezníček Miroslav9-69-9-923117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Navrátil Lukáš31Sýkora Miroslav22
Holas Oldřich13Remeš Dominik31
Vítkovič Martin13Šmerda Zdeněk04
Buk Lukáš40Řezníček Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Bílovice nad Svitavou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Oltec Brno ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Adresa: Fügnerovo nábř. 350, 664 01 Bílovice nad Svitavou, Vchod ze zadní strany sokolovny - od hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:21579:512Sokol Bílovice nad Svitavou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Klust Daniel
Šoukalová Lenka
 
 
WO    0301
2.Kozák Jan
Zach Jaroslav
 
 
Hrůza Peter
Švehla David
 
 
-7-83-6 1302
3.Kozák JanKlust Daniel664  3012
4.Uličný PetrŠvehla David-4-5-5  0313
5.Zach JaroslavHrůza Peter710-78 3123
6.Meluzín Tomᚊoukalová Lenka6104  3033
7.Uličný PetrKlust Daniel6-97-793243
8.Zach JaroslavŠvehla David-65-4-9 1344
9.Meluzín TomášHrůza Peter1088  3054
10.Kozák JanŠoukalová Lenka897  3064
11.Zach JaroslavKlust Daniel986  3074
12.Meluzín Tomᚊvehla David-7-4-3  0375
13.Kozák JanHrůza Peter992  3085
14.Uličný PetrŠebek Emil8-111210 3195
15.Meluzín TomášKlust Daniel737  30105
16.Kozák JanŠvehla David777  30115
17.Uličný PetrHrůza Peter6-9-104432125
18.Zach JaroslavŠebek Emil354  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kozák Jan40Klust Daniel04
Uličný Petr31Švehla David31
Zach Jaroslav31Hrůza Peter04
Meluzín Tomáš31Šoukalová Lenka02
   Šebek Emil02
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: městská soutěž III.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Brno I GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Popůvky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kounicova 685/20, Veveří, 602 00 Brno. Hraci mistnost pro MestoRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:23681:548TJ Sokol Brno I G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babušík Tomáš
Bartoš Petr
 
 
Zadák Karel st.
Lemon René
 
 
42-86 3110
2.Brázdová Marie
Pluháček Adam
 
 
Blecha Pavel
Buček Vladimír
 
 
8-813-793220
3.Babušík TomášLemon René558  3030
4.Zedník PetrBuček Vladimír114-6-4-82331
5.Bartoš PetrBlecha Pavel1049  3041
6.Brázdová MarieZadák Karel st.9-827 3151
7.Zedník PetrLemon René37-94 3161
8.Bartoš PetrBuček Vladimír-711-10-2 1362
9.Brázdová MarieBlecha Pavel10910  3072
10.Babušík TomášZadák Karel st.-7657 3182
11.Bartoš PetrLemon René87-91 3192
12.Brázdová MarieBuček Vladimír-4-5-8  0393
13.Babušík TomášBlecha Pavel56-7-5-82394
14.Zedník PetrZadák Karel st.356  30104
15.Brázdová MarieLemon René658  30114
16.Babušík TomášBuček VladimírWO    30124
17.Zedník PetrBlecha Pavel-7-499-1323125
18.Bartoš PetrZadák Karel st.79-107 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babušík Tomáš21Lemon René04
Zedník Petr22Buček Vladimír30
Bartoš Petr31Blecha Pavel22
Brázdová Marie31Zadák Karel st.04
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy