Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Moravan Lednice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Lednice, Břeclavská 510Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:10616:435Moravan Lednice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gregor Miroslav
Loukota Zdeněk ml.
 
 
Mrenica Ondřej
Smíšek Libor
 
 
483  3010
2.Tarhaj Josef
Hruška Vlastimil
 
 
Tomola Jaroslav
Tomolová Anna
 
 
863  3020
3.Loukota Zdeněk ml.Smíšek Libor1176  3030
4.Gregor MiroslavSvoboda Zdeněk240  3040
5.Tarhaj JosefTomola Jaroslav559  3050
6.Hruška VlastimilTomolová Anna-99113 3160
7.Gregor MiroslavSmíšek Libor792  3070
8.Tarhaj JosefSvoboda Zdeněk968  3080
9.Hruška VlastimilTomola Jaroslav653  3090
10.Loukota Zdeněk ml.Tomolová Anna-10857 31100
11.Tarhaj JosefSmíšek Libor769  30110
12.Hruška VlastimilSvoboda Zdeněk788  30120
13.Loukota Zdeněk ml.Tomola Jaroslav-84-8-9 13121
14.Gregor MiroslavTomolová Anna848  30131
15.Hruška VlastimilSmíšek Libor1167  30141
16.Loukota Zdeněk ml.Svoboda Zdeněk-10876 31151
17.Gregor MiroslavTomola Jaroslav-146712 31161
18.Tarhaj JosefTomolová AnnaWO    03162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Loukota Zdeněk ml.31Smíšek Libor04
Gregor Miroslav40Svoboda Zdeněk04
Tarhaj Josef30Tomola Jaroslav13
Hruška Vlastimil40Tomolová Anna03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rakvice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ a MŠ, Horní 566, RakviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36671:680TJ Sokol Rakvice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Straka Dominik
Polášek Patrik
 
 
Mikulica Miroslav
Zlámal Vojtěch
 
 
7-59-893210
2.Pluháček Radek
Průdek Daniel
 
 
Vala Jaroslav
Straka Vlastimil
 
 
869  3020
3.Straka DominikDarmovzal Jan-9999 3130
4.Polášek PatrikMikulica Miroslav-8-7-7  0331
5.Pluháček RadekStraka Vlastimil7-886 3141
6.Průdek DanielVala Jaroslav-7-8-5  0342
7.Polášek PatrikDarmovzal Jan-68-87-82343
8.Pluháček RadekMikulica Miroslav64-86 3153
9.Průdek DanielStraka Vlastimil-911-1011-132354
10.Straka DominikVala Jaroslav-5-5-4  0355
11.Pluháček RadekDarmovzal Jan6-75-843265
12.Průdek DanielMikulica Miroslav13-1096 3175
13.Straka DominikStraka Vlastimil-78-7-6 1376
14.Polášek PatrikVala Jaroslav-4-87-6 1377
15.Průdek DanielDarmovzal Jan6-1111-753287
16.Straka DominikMikulica Miroslav798  3097
17.Polášek PatrikStraka Vlastimil-7-8-9  0398
18.Pluháček RadekVala Jaroslav86-4-8932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Straka Dominik22Darmovzal Jan13
Polášek Patrik04Mikulica Miroslav13
Pluháček Radek40Straka Vlastimil31
Průdek Daniel22Vala Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:MSK Břeclav CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Šitbořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna ST, Lesní, Břeclav-PoštornáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:28659:585MSK Břeclav C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Jan
Morc Dominik
 
 
Halas Pavel st.
Halasová Anna
 
 
-9-98853210
2.Bruckner Tomáš
Krejčiřík Stanislav
 
 
Vokál Radek
Hanák František
 
 
-67-9973220
3.Krejčiřík StanislavHalas Pavel st.-7-4-7  0321
4.Růžičková NatálieHalasová Anna-846-663231
5.Bruckner TomášVokál Radek-10-5-8  0332
6.Vacek JanHanák František928  3042
7.Růžičková NatálieHalas Pavel st.-6-3-8  0343
8.Bruckner TomášHalasová Anna116-92 3153
9.Vacek JanVokál Radek3-567 3163
10.Krejčiřík StanislavHanák František-8486 3173
11.Bruckner TomášHalas Pavel st.-911-9-5 1374
12.Vacek JanHalasová Anna7-1174 3184
13.Krejčiřík StanislavVokál Radek1365  3094
14.Růžičková NatálieHanák František896  30104
15.Vacek JanHalas Pavel st.-88-35-1023105
16.Krejčiřík StanislavHalasová Anna849  30115
17.Růžičková NatálieVokál Radek-107-7-10 13116
18.Bruckner TomášHanák František1183  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčiřík Stanislav31Halas Pavel st.40
Růžičková Natálie22Halasová Anna04
Bruckner Tomáš22Vokál Radek22
Vacek Jan31Hanák František04



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Velké Hostěrádky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Velké HostěrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2013 09:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:151:7622:353TJ Sokol Velké Hostěrádky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Jiří
Slabyhoudek Václav
 
 
Kalus Tomáš
Vodáková Aneta
 
 
124  3010
2.Presl Michal
Vlach Petr
 
 
Janoušek Tomáš
Svoboda Petr
 
 
-6468 3120
3.Patka JiříKlašková Natálie751  3030
4.Slabyhoudek VáclavSvoboda Petr949  3040
5.Vlach PetrJanoušek Tomáš578  3050
6.Presl MichalVodáková Aneta737  3060
7.Slabyhoudek VáclavKlašková Natálie724  3070
8.Vlach PetrKalus Tomáš475  3080
9.Presl MichalJanoušek Tomáš84-89 3190
10.Patka JiříVodáková Aneta33-65 31100
11.Vlach PetrKlašková Natálie335  30110
12.Presl MichalKalus Tomáš445  30120
13.Patka JiříJanoušek Tomáš-7-16-8  03121
14.Slabyhoudek VáclavVodáková Aneta1175  30131
15.Presl MichalKlašková Natálie764  30141
16.Patka JiříKalus Tomáš9-823 31151
17.Slabyhoudek VáclavJanoušek Tomáš566  30161
18.Vlach PetrVodáková Aneta835  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Patka Jiří31Klašková Natálie04
Slabyhoudek Václav40Svoboda Petr01
Vlach Petr40Janoušek Tomáš13
Presl Michal40Vodáková Aneta04
   Kalus Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: OP III. třídy o 9. místo Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Uherčice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Pouzdřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sportovní hala UherčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2013 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1611:48358:594TJ Sokol Pouzdřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančkr Karel
Fojtík Miloš
 
 
Halámek Zdeněk
Halámek Radek
 
 
-5-4-8  0301
2.Dostál Martin
Fridrich Luděk
 
 
Franzberger František
Krajča Miroslav
 
 
-6-6-4  0302
3.Hančkr KarelHalámek Radek-7-9-9  0303
4.Fojtík MilošHalámek Zdeněk-4-3-2  0304
5.Dostál MartinKrajča Miroslav-67-2-8 1305
6.Fridrich LuděkFranzberger František-2-2-3  0306
7.Fojtík MilošHalámek Radek-2-487-62307
8.Dostál MartinHalámek Zdeněk-5-1-5  0308
9.Fridrich LuděkKrajča Miroslav-3-3-6  0309
10.Hančkr KarelFranzberger František-6-8-6  03010
11.Dostál MartinHalámek Radek9-9-8-10 13011
12.Fridrich LuděkHalámek Radek ml.576  30111
13.Hančkr KarelKrajča Miroslav-6-1-4  03112
14.Fojtík MilošFranzberger František-4-4-1  03113
15.Fridrich LuděkHalámek Radek-98-6-4 13114
16.Hančkr KarelHalámek Radek ml.125  30214
17.Fojtík MilošKrajča Miroslav-1-7-2  03215
18.Dostál MartinFranzberger František-3-7-6  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hančkr Karel13Halámek Radek40
Fojtík Miloš04Halámek Zdeněk20
Dostál Martin04Krajča Miroslav40
Fridrich Luděk13Franzberger František40
   Halámek Radek ml.02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy