Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – úterý 18:30, Za Sokolovnou 440, Praha 6-Suchdol, konečná bus 107 (Suchdol) od metra Dejvická, poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu (od běžeckého oválu). Souřadnice GPS 50.13935, 14.37796.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38 PSK Olymp Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zúbrik Mário
Jirásek Jiří st.
 
 
Ploc Marek
Pocz Tomáš
 
 
     3210
2.Hojovec Ondřej
Růžička Václav
 
 
Srb Vladimír
Tůma Michal
 
 
     1311
3.Růžička VáclavSrb Vladimír     0312
4.Jirásek Jiří st.Pocz Štefan     3022
5.Hojovec OndřejPloc Marek     0323
6.Zúbrik MárioTůma Michal     2324
7.Jirásek Jiří st.Srb Vladimír     2325
8.Hojovec OndřejPocz Štefan     3235
9.Zúbrik MárioPloc Marek     0336
10.Růžička VáclavTůma Michal     3246
11.Hojovec OndřejSrb Vladimír     3156
12.Zúbrik MárioPocz Štefan     3066
13.Růžička VáclavPloc Marek     1367
14.Jirásek Jiří st.Tůma Michal     2368
15.Zúbrik MárioSrb Vladimír     3078
16.Růžička VáclavPocz Štefan     3188
17.Jirásek Jiří st.Ploc Marek     0389
18.Hojovec OndřejTůma Michal     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Václav22Srb Vladimír22
Jirásek Jiří st.13Pocz Štefan04
Hojovec Ondřej22Ploc Marek40
Zúbrik Mário22Tůma Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36525:562SF SKK EL Nino Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boštíková Věra
Kulveit Drahoslav
 
 
Jež Dominik
Rejent Štěpán
 
 
-7-7-7  0301
2.Semián Richard
Smrkovský Petr
 
 
Macháček Oldřich
Novotný Miroslav
 
 
-87-9773211
3.Semián RichardRejent Štěpán8-1086 3121
4.Kulveit DrahoslavJež Dominik882  3031
5.Boštíková VěraMacháček Oldřich8-9-8-2 1332
6.Smrkovský PetrPánek Libor-13-87-7 1333
7.Kulveit DrahoslavRejent Štěpán7-11-11073243
8.Boštíková VěraJež Dominik-6-8-8  0344
9.Smrkovský PetrMacháček Oldřich-3489 3154
10.Semián RichardPánek Libor-8-6-6  0355
11.Boštíková VěraRejent Štěpán-89-6-3 1356
12.Smrkovský PetrJež Dominik-11-9-5  0357
13.Semián RichardMacháček Oldřich2-5-81-22358
14.Kulveit DrahoslavPánek Libor10-78-7-102359
15.Smrkovský PetrRejent Štěpán-685-4-723510
16.Semián RichardJež Dominik         
17.Kulveit DrahoslavMacháček Oldřich         
18.Boštíková VěraPánek Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Semián Richard12Rejent Štěpán22
Kulveit Drahoslav21Jež Dominik21
Boštíková Věra03Macháček Oldřich21
Smrkovský Petr13Pánek Libor30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den- pátek 19:00. Heleny Malířové 14, Praha 6. Tram č.22,25 - zast. Marjánka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:37 TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trávníček Michal
Kolařík Zdeněk
 
 
Jelínek Tomáš
Ševčík Ivan
 
 
     3010
2.Chalupa Jaroslav
Růžička Vladimír
 
 
Barcal Petr
Remunda Štěpán
 
 
     0311
3.Růžička VladimírRemunda Štěpán     0312
4.Kolařík ZdeněkBarcal Petr     2313
5.Chalupa JaroslavJelínek Tomáš     2314
6.Trávníček MichalŠevčík Ivan     3224
7.Kolařík ZdeněkRemunda Štěpán     0325
8.Chalupa JaroslavBarcal Petr     3235
9.Trávníček MichalJelínek Tomáš     2336
10.Růžička VladimírŠevčík Ivan     1337
11.Chalupa JaroslavRemunda Štěpán     2338
12.Trávníček MichalBarcal Petr     3148
13.Růžička VladimírJelínek Tomáš     3258
14.Kolařík ZdeněkŠevčík Ivan     1359
15.Trávníček MichalRemunda Štěpán     23510
16.Růžička VladimírBarcal Petr         
17.Kolařík ZdeněkJelínek Tomáš         
18.Chalupa JaroslavŠevčík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Vladimír12Remunda Štěpán40
Kolařík Zdeněk03Barcal Petr12
Chalupa Jaroslav12Jelínek Tomáš21
Trávníček Michal22Ševčík Ivan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35 TJ Pankrác D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nousek Jiří
Lukeš Petr
 
 
Müller Václav
Pilina Jan
 
 
     3110
2.Dyršmíd Milan
Kruchina Jiří
 
 
Fišer Martin
Holub Martin
 
 
     1311
3.Kruchina JiříFišer Martin     0312
4.Lukeš PetrPilina Jan     1313
5.Nousek JiříMüller Václav     3023
6.Dyršmíd MilanHolub Martin     3133
7.Lukeš PetrFišer Martin     0334
8.Nousek JiříPilina Jan     0335
9.Dyršmíd MilanMüller Václav     3145
10.Kruchina JiříHolub Martin     3155
11.Nousek JiříFišer Martin     2356
12.Dyršmíd MilanPilina Jan     2357
13.Kruchina JiříMüller Václav     3167
14.Lukeš PetrHolub Martin     1368
15.Dyršmíd MilanFišer Martin     1369
16.Kruchina JiříPilina Jan     03610
17.Lukeš PetrMüller Václav         
18.Nousek JiříHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kruchina Jiří22Fišer Martin40
Lukeš Petr03Pilina Jan40
Nousek Jiří12Müller Václav03
Dyršmíd Milan22Holub Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek19:00, Mikulova 1583, Praha 4 - Chodov, roh ulic Mikulova a Bachova, bývalá kotelna, Metro C - Opatov, cca 5 min pěšky směr ZŠ Mikulova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12442:304TTC Elizza Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hampl Pavel
Akopyan Artur
 
 

 
 
WO    3010
2.Pícha David
Daníček Adam
 
 
Kolda Petr
Doležal Karel
 
 
-5-8-7  0311
3.Pícha DavidKolda Petr-8-46683221
4.Daníček AdamDoležal Karel5107  3031
5.Hampl PavelStehlík Martin868  3041
6.Akopyan ArturWO    3051
7.Daníček AdamKolda Petr7109  3061
8.Hampl PavelDoležal Karel9-7-98-82362
9.Akopyan ArturStehlík Martin-777-773272
10.Pícha DavidWO    3082
11.Hampl PavelKolda Petr7-9-710103292
12.Akopyan ArturDoležal Karel845  30102
13.Pícha DavidStehlík Martin         
14.Daníček Adam         
15.Akopyan ArturKolda Petr         
16.Pícha DavidDoležal Karel         
17.Daníček AdamStehlík Martin         
18.Hampl Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pícha David10Kolda Petr03
Daníček Adam20Doležal Karel12
Hampl Pavel21Stehlík Martin02
Akopyan Artur20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí 19:00, TJ LOKOMOTIVA VRŠOVICE, SPORTOVNÍ 1380, Praha 10, tram. č. 7, 24 stanice BOHEMIANS.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40749:774SK OAZA Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolanský Roman
Železný Daniel
 
 
Dlouhý Karel
Koubek Arnošt
 
 
-74109 3110
2.Železný Miroslav
Nágr Pavel
 
 
Berný Lukáš
Hrubý Václav
 
 
7-96-883220
3.Dolanský RomanDlouhý Karel-10-5-7  0321
4.Nágr PavelBerný Lukáš-79-98-72322
5.Železný DanielKoubek Arnošt-8-64-9 1323
6.Železný MiroslavHrubý Václav-6-76573233
7.Nágr PavelDlouhý Karel-6-88973243
8.Železný DanielBerný Lukáš119-108 3153
9.Železný MiroslavKoubek Arnošt-7968 3163
10.Dolanský RomanHrubý Václav1188-45 3173
11.Železný DanielDlouhý Karel7-3-98-52374
12.Železný MiroslavBerný Lukáš7-9-8-9 1375
13.Dolanský RomanKoubek Arnošt8-9-8-7 1376
14.Nágr PavelHrubý Václav9-8-6-9 1377
15.Železný MiroslavDlouhý Karel-9-8-11  0378
16.Dolanský RomanBerný Lukáš849  3088
17.Nágr PavelKoubek Arnošt8-8-7-9 1389
18.Železný DanielHrubý Václav-7-5-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dolanský Roman22Dlouhý Karel31
Nágr Pavel13Berný Lukáš22
Železný Daniel13Koubek Arnošt31
Železný Miroslav22Hrubý Václav22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS