Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – středa v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní, od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:24533:484TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaněk Martin
Chocová Alena
 
 
Novotný Miroslav
Macháček Oldřich
 
 
11-76-8103210
2.Štencek Jiří
Hadrava Petr
 
 
Kubát Petr
Rozkoš Michal
 
 
-74-13243220
3.Hadrava PetrMacháček Oldřich-3-95-5 1321
4.Vaněk MartinKubát Petr859  3031
5.Chocová AlenaRozkoš Michal7-46-733241
6.Štencek JiříNovotný Miroslav8-4-8-10 1342
7.Vaněk MartinMacháček Oldřich-4-67-7 1343
8.Chocová AlenaKubát Petr-9655 3153
9.Štencek JiříRozkoš Michal-495-893263
10.Hadrava PetrNovotný Miroslav-88-8883273
11.Chocová AlenaMacháček Oldřich43-5-393283
12.Štencek JiříKubát Petr73-106 3193
13.Hadrava PetrRozkoš Michal9-1068 31103
14.Vaněk MartinNovotný Miroslav         
15.Štencek JiříMacháček Oldřich         
16.Hadrava PetrKubát Petr         
17.Vaněk MartinRozkoš Michal         
18.Chocová AlenaNovotný Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hadrava Petr21Macháček Oldřich21
Vaněk Martin11Kubát Petr03
Chocová Alena30Rozkoš Michal03
Štencek Jiří21Novotný Miroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| SK OAZA PRAHA, Jeremenkova 106, Praha 4, od metra C Buděiovická bus 118, 124, 205 do zastávky Na Strži nebo ze stanice Dvorce bus 118 výst. stanice Na Strži.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34 TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brenner Zdeněk
Fabian Jiří
 
 
Daníček Adam
Vožický Bohumil
 
 
     1301
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Lanc Pavel
Roskot Michal
 
 
     0302
3.Brenner ZdeněkDaníček Adam     1303
4.Totzauer KarelRoskot Michal     0304
5.Fabian JiříLanc Pavel     1305
6.Hezina JiříVožický Bohumil     0306
7.Totzauer KarelDaníček Adam     1307
8.Fabian JiříRoskot Michal     3217
9.Hezina JiříLanc Pavel     0318
10.Brenner ZdeněkVožický Bohumil     0319
11.Fabian JiříDaníček Adam     3029
12.Hezina JiříRoskot Michal     3239
13.Brenner ZdeněkLanc Pavel     13310
14.Totzauer KarelVožický Bohumil         
15.Hezina JiříDaníček Adam         
16.Brenner ZdeněkRoskot Michal         
17.Totzauer KarelLanc Pavel         
18.Fabian JiříVožický Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brenner Zdeněk03Daníček Adam21
Totzauer Karel02Roskot Michal12
Fabian Jiří21Lanc Pavel30
Hezina Jiří12Vožický Bohumil20



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areá| TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou ).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:36 Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Krieger Karel
 
 
Říha Karel
Šimek Jan
 
 
     0301
2.Konopa Josef
Lhoták Petr
 
 
Šrámek Daniel
Herčík Lubomír
 
 
     0302
3.Gerdžikov SvetoslavŠimek Jan     3212
4.Lhoták PetrŘíha Karel     0313
5.Konopa JosefHerčík Lubomír     3023
6.Krieger KarelŠrámek Daniel     3033
7.Lhoták PetrŠimek Jan     0334
8.Konopa JosefŘíha Karel     1335
9.Krieger KarelHerčík Lubomír     3145
10.Gerdžikov SvetoslavŠrámek Daniel     3255
11.Konopa JosefŠimek Jan     0356
12.Krieger KarelŘíha Karel     1357
13.Gerdžikov SvetoslavHerčík Lubomír     3067
14.Lhoták PetrŠrámek Daniel     3177
15.Krieger KarelŠimek Jan     0378
16.Gerdžikov SvetoslavŘíha Karel     0379
17.Lhoták PetrHerčík Lubomír     3089
18.Konopa JosefŠrámek Daniel     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gerdžikov Svetoslav31Šimek Jan31
Lhoták Petr22Říha Karel40
Konopa Josef13Herčík Lubomír04
Krieger Karel22Šrámek Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:34428:504TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Látal Jan
Suvorov Maxim
 
 
Nevmeržický Vadim
Sixta Jaroslav
 
 
-79-10-7 1301
2.Pova Josef
Kleinander Michal
 
 
Kalaš Vladislav
Stránský Zdeněk
 
 
-56-1-7 1302
3.Suvorov MaximNevmeržický Vadim-78-67-72303
4.Pova JosefStránský Zdeněk7-89-8-42304
5.Kleinander MichalKalaš Vladislav-6-8-9  0305
6.Látal JanSixta Jaroslav-879-1033215
7.Pova JosefNevmeržický Vadim-11-9-8  0316
8.Kleinander MichalStránský Zdeněk-1-5-4  0317
9.Látal JanKalaš Vladislav77-95 3127
10.Suvorov MaximSixta Jaroslav9-56-13-92328
11.Kleinander MichalNevmeržický Vadim-5-4-6  0329
12.Látal JanStránský Zdeněk87-75 3139
13.Suvorov MaximKalaš Vladislav-11-6-10  03310
14.Pova JosefSixta Jaroslav         
15.Látal JanNevmeržický Vadim         
16.Suvorov MaximStránský Zdeněk         
17.Pova JosefKalaš Vladislav         
18.Kleinander MichalSixta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suvorov Maxim03Nevmeržický Vadim30
Pova Josef02Stránský Zdeněk21
Kleinander Michal03Kalaš Vladislav21
Látal Jan30Sixta Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 19:15. Koněvova 19, Praha 3. Bus 136, zastávka Rokycanova. Budova sokolovny, 1.patro - Divadelní sál.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:39717:739nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horčák Martin
Červeňák Marian
 
 
Skoupý Libor
Hájek Bedřich
 
 
8-4-8-3 1301
2.Vláčil Jiří
Treybal Václav
 
 
Jiřička Miroslav
Marek Jaroslav
 
 
-11979 3111
3.Červeňák MarianHájek Bedřich-12-1111-3 1312
4.Horčák MartinSkoupý Libor68-9-7-52313
5.Treybal VáclavMarek Jaroslav-6-10-8  0314
6.Vláčil JiříJiřička Miroslav89-77 3124
7.Horčák MartinHájek Bedřich8-9-49-82325
8.Treybal VáclavSkoupý Libor8-8-76-52326
9.Vláčil JiříMarek Jaroslav-10-712-8 1327
10.Červeňák MarianJiřička Miroslav785  3037
11.Treybal VáclavHájek Bedřich9-6-7883247
12.Vláčil JiříSkoupý Libor77-3-9103257
13.Červeňák MarianMarek Jaroslav76-7-793267
14.Horčák MartinJiřička Miroslav98-9-943277
15.Vláčil JiříHájek Bedřich-5-476-82378
16.Červeňák MarianSkoupý Libor4-677 3188
17.Horčák MartinMarek Jaroslav-10-98-7 1389
18.Treybal VáclavJiřička Miroslav7-689 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Červeňák Marian31Hájek Bedřich31
Horčák Martin13Skoupý Libor22
Treybal Václav22Marek Jaroslav31
Vláčil Jiří22Jiřička Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19.15. Herna KST Slovan Bohnice, areál Na pískovně, 180 00 Praha 8 - Bohnice. Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37586:620KK Konstruktiva Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kucharčík Jan
Zerkal Sergey
 
 
Němický Jiří
Toman Bedřich
 
 
108-810 3110
2.Pilný Pavel
Handl Erich
 
 
Korec Ladislav
Marko Jiří
 
 
-78-81283220
3.Kucharčík JanNěmický Jiří64-94 3130
4.Handl ErichMarko Jiří9 -8-8-61331
5.Zerkal SergeyKorec Ladislav64-58 3141
6.Pilný PavelToman Bedřich6-6-8-10 1342
7.Handl ErichNěmický Jiří-8-5-7  0343
8.Zerkal SergeyMarko Jiří9-7-97-92344
9.Pilný PavelKorec Ladislav-8-68-6 1345
10.Kucharčík JanToman Bedřich-9-12-6  0346
11.Zerkal SergeyNěmický Jiří-7-798133256
12.Pilný PavelMarko Jiří-9-996-72357
13.Kucharčík JanKorec Ladislav764  3067
14.Handl ErichToman Bedřich-3-4-5  0368
15.Pilný PavelNěmický Jiří-6-8-6  0369
16.Kucharčík JanMarko Jiří488  3079
17.Handl ErichKorec Ladislav-8-8-7  03710
18.Zerkal SergeyToman Bedřich-8-9-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kucharčík Jan31Němický Jiří22
Handl Erich04Marko Jiří31
Zerkal Sergey21Korec Ladislav22
Pilný Pavel04Toman Bedřich30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS