Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:30, Praha 5 - Stodůlky, K Vidouli 710, metro B stanice Luka, bus č. 174, 4. zastávka směr Hradčanská, stanice Nárožní.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2013 19:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalaš Vladislav
Jágr Martin
 
 
Ouroda František
Kachlík Jan
 
 
     3010
2.Gargulák František
Hladík Ivo
 
 
Matoušek Jiří
Bukovský Petr
 
 
     3120
3.Gargulák FrantišekOuroda František     0321
4.Hladík IvoMatoušek Jiří     3131
5.Jágr MartinKachlík Jan     3241
6.Kalaš VladislavBukovský Petr     3251
7.Hladík IvoOuroda František     1352
8.Jágr MartinMatoušek Jiří     3062
9.Kalaš VladislavKachlík Jan     1363
10.Stejskal RadekBukovský Petr     3173
11.Jágr MartinOuroda František     3083
12.Kalaš VladislavMatoušek Jiří     3293
13.Stejskal RadekKachlík Jan     32103
14.Hladík IvoBukovský Petr         
15.Kalaš VladislavOuroda František         
16.Stejskal RadekMatoušek Jiří         
17.Hladík IvoKachlík Jan         
18.Jágr MartinBukovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Gargulák František01Ouroda František21
Hladík Ivo11Matoušek Jiří03
Jágr Martin30Kachlík Jan12
Kalaš Vladislav21Bukovský Petr02
Stejskal Radek20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají 6, 12, 14, 20 do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35 SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartmann Miroslav
Klofanda Ladislav
 
 
Motlík Pavel
Motlíková Ilona
 
 
     3110
2.Beneš Milan
Němec Václav
 
 
Jirčík Stanislav
Slunéčko Jindřich
 
 
     2311
3.Hartmann MiroslavMotlík Pavel     2312
4.Klofanda LadislavJirčík Stanislav     3222
5.Němec VáclavSlunéčko Jindřich     3132
6.Beneš MilanWavrečka Ronald     1333
7.Klofanda LadislavMotlík Pavel     3043
8.Němec VáclavJirčík Stanislav     3053
9.Beneš MilanSlunéčko Jindřich     1354
10.Hartmann MiroslavWavrečka Ronald     1355
11.Němec VáclavMotlíková Ilona     0356
12.Beneš MilanJirčík Stanislav     3166
13.Hartmann MiroslavSlunéčko Jindřich     0367
14.Klofanda LadislavWavrečka Ronald     3277
15.Beneš MilanMotlíková Ilona     0378
16.Hartmann MiroslavJirčík Stanislav     3288
17.Klofanda LadislavSlunéčko Jindřich     3098
18.Němec VáclavWavrečka Ronald     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hartmann Miroslav13Motlík Pavel11
Klofanda Ladislav40Jirčík Stanislav04
Němec Václav31Slunéčko Jindřich22
Beneš Milan13Wavrečka Ronald22
   Motlíková Ilona20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:35730:720TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stínil Václav
Diblík Radek
 
 
Kuttler Karel
Matuška František
 
 
-67-4-9 1301
2.David Jan
Čihák Josef ml.
 
 
Marek Vladimír
Hájek Karel
 
 
10-11-6993211
3.Diblík RadekHájek Karel-58-4-11 1312
4.David JanZajíček Luděk5-7-9753222
5.Čihák Josef ml.Marek Vladimír-6-109-10 1323
6.Stínil VáclavMatuška František97-77 3133
7.David JanHájek Karel10-10911 3143
8.Čihák Josef ml.Zajíček Luděk109-107 3153
9.Stínil VáclavMarek Vladimír8-910-883263
10.Diblík RadekMatuška František-1111-7-6 1364
11.Čihák Josef ml.Hájek Karel98-1110 3174
12.Stínil VáclavZajíček Luděk-6-921293284
13.Diblík RadekMarek Vladimír9-9-8-9 1385
14.David JanMatuška František-97-101093295
15.Stínil VáclavHájek Karel78-9-9-102396
16.Diblík RadekZajíček Luděk-458-9-92397
17.David JanMarek Vladimír1058  30107
18.Čihák Josef ml.Matuška František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Diblík Radek04Hájek Karel22
David Jan40Zajíček Luděk13
Čihák Josef ml.21Marek Vladimír22
Stínil Václav31Matuška František12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7391:299TTC Praha - klub stolního tenisu C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szilágyi Tomáš
Monyč Valerij
 
 
Vokál Roman
Hodoušek David
 
 
5-82-683210
2.Zahradník Václav
Jansa Jiří
 
 
Krieger Jan
Najbertová Lucie
 
 
7-959 3120
3.Jansa JiříVokál Roman127-47 3130
4.Monyč ValerijKrieger Jan38-5-983240
5.Zahradník VáclavNajbertová Lucie377  3050
6.Szilágyi TomášHodoušek David748  3060
7.Monyč ValerijVokál Roman9910  3070
8.Zahradník VáclavKrieger Jan5138  3080
9.Szilágyi TomášNajbertová Lucie76-1010 3190
10.Jansa JiříHodoušek David1098  30100
11.Zahradník VáclavVokál Roman         
12.Szilágyi TomášKrieger Jan         
13.Jansa JiříNajbertová Lucie         
14.Monyč ValerijHodoušek David         
15.Szilágyi TomášVokál Roman         
16.Jansa JiříKrieger Jan         
17.Monyč ValerijNajbertová Lucie         
18.Zahradník VáclavHodoušek David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jansa Jiří20Vokál Roman02
Monyč Valerij20Krieger Jan02
Zahradník Václav20Najbertová Lucie02
Szilágyi Tomáš20Hodoušek David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den-pondělí 19:15, tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy, Rakovského 3136, Praha 4 – Modřany, vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové, obejít budovu, vchod E2, tram 3, 17 - zast. U Libušského potoka, bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:16528:413TJ Orion Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubec Vladimír
Novák Jan
 
 
Lhoták Petr
Krieger Karel
 
 
71010  3010
2.Krejsa Josef
Bláha Jaroslav
 
 
Brožek Jan
Samohejl Erich
 
 
4-838 3120
3.Bláha JaroslavKrieger Karel843  3030
4.Hrubec VladimírLhoták Petr-11-9115-82331
5.Krejsa JosefSamohejl Erich-58-9-2 1332
6.Novák JanBrožek Jan1343  3042
7.Hrubec VladimírKrieger Karel99-79 3152
8.Krejsa JosefLhoták Petr-886-9-92353
9.Novák JanSamohejl Erich-868-6-82354
10.Bláha JaroslavBrožek Jan419  3064
11.Krejsa JosefKrieger Karel8-46-283274
12.Dušek ZdeněkLhoták Petr547  3084
13.Bláha JaroslavSamohejl Erich753  3094
14.Hrubec VladimírBrožek Jan129  30104
15.Dušek ZdeněkKrieger Karel         
16.Bláha JaroslavLhoták Petr         
17.Hrubec VladimírSamohejl Erich         
18.Krejsa JosefBrožek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Jaroslav30Krieger Karel03
Hrubec Vladimír21Lhoták Petr21
Krejsa Josef12Samohejl Erich21
Novák Jan11Brožek Jan03
Dušek Zdeněk10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice KublovRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36691:691nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
Modl Josef
Jendruščák Jaroslav
 
 
5-5119 3110
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Siblík Michal
Holub Martin
 
 
-8-7-9  0311
3.Táborský MichalHolub Martin-66-69-72312
4.Skála PatrikJendruščák Jaroslav89-7-893222
5.Záhorský VladislavSiblík Michal-98-9-10 1323
6.Kolařík IvanModl Josef-9-1391093233
7.Skála PatrikHolub Martin-4-79-6 1334
8.Záhorský VladislavJendruščák Jaroslav-6-387-102335
9.Kolařík IvanSiblík Michal-8-79683245
10.Táborský MichalModl Josef437  3055
11.Záhorský VladislavHolub Martin-76-9-9 1356
12.Kolařík IvanJendruščák Jaroslav8910  3066
13.Táborský MichalSiblík Michal45-89 3176
14.Skála PatrikModl Josef997  3086
15.Kolařík IvanHolub Martin-87-5-5 1387
16.Táborský MichalJendruščák Jaroslav-87-8-6 1388
17.Skála PatrikSiblík Michal-8-765-82389
18.Záhorský VladislavModl Josef-9898 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Michal22Holub Martin40
Skála Patrik22Jendruščák Jaroslav22
Záhorský Vladislav13Siblík Michal22
Kolařík Ivan31Modl Josef04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS