Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den -pondělí 19:10. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádrž. do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 19:10 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32395:478SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nagy Ondrej
Chmelík David
 
 
Uhl Jiří
Krajč Rudolf
 
 
-8-8-11  0301
2.Brůčková Marie
Dvořák Petr
 
 
Courton Ivan
Hamáček Jan
 
 
69-5-7-52302
3.Dvořák PetrHamáček Jan-7-8-6  0303
4.Chmelík DavidUhl Jiří689  3013
5.Brůčková MarieKrajč Rudolf88-9-16-82314
6.Nagy OndrejCourton Ivan-784-993224
7.Chmelík DavidHamáček Jan-6-13-10  0325
8.Štěrba OndřejUhl Jiří-3-3-5  0326
9.Nagy OndrejKrajč Rudolf-87-4-8 1327
10.Dvořák PetrCourton Ivan-1-794-132328
11.Štěrba OndřejHamáček Jan-9-4-5  0329
12.Nagy OndrejUhl Jiří13-9-7-8 13210
13.Dvořák PetrKrajč Rudolf-10-10-9  03  
14.Chmelík DavidCourton Ivan         
15.Nagy OndrejHamáček Jan         
16.Dvořák PetrUhl Jiří         
17.Chmelík DavidKrajč Rudolf         
18.Štěrba OndřejCourton Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Petr02Hamáček Jan30
Chmelík David11Uhl Jiří21
Brůčková Marie01Krajč Rudolf20
Nagy Ondrej12Courton Ivan11
Štěrba Ondřej02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30. Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská..Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36604:611TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabal Ladislav
Platil Stanislav
 
 
Králová Michaela
Elčkner Miroslav
 
 
7107  3010
2.Lacman Jiří
Dušek Jiří
 
 
Ruml Jiří
Horčák Martin
 
 
-87-9-6 1311
3.Platil StanislavHorčák Martin-9-2-9  0312
4.Hrabal LadislavRuml Jiří9-9-8-9 1313
5.Tichý StanislavKrálová Michaela-8-1011-9 1314
6.Lacman JiříElčkner Miroslav-639-943224
7.Hrabal LadislavHorčák Martin-9-766-112325
8.Tichý StanislavRuml Jiří104-7-763235
9.Lacman JiříKrálová Michaela995  3045
10.Platil StanislavElčkner Miroslav-9-10-7  0346
11.Tichý StanislavHorčák Martin-7-3-7  0347
12.Lacman JiříRuml Jiří5-11-91293257
13.Platil StanislavKrálová Michaela-855-10-72358
14.Hrabal LadislavElčkner Miroslav977  3068
15.Lacman JiříHorčák Martin79-10-7-92369
16.Platil StanislavRuml Jiří-810-7-7 13610
17.Hrabal LadislavKrálová Michaela         
18.Tichý StanislavElčkner Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Platil Stanislav04Horčák Martin40
Hrabal Ladislav12Ruml Jiří22
Tichý Stanislav12Králová Michaela21
Lacman Jiří31Elčkner Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, Sokolovna TJ STŘÍŽKOV, Habartická 200/5, Střížkov, Praha 9, METRO C STŘÍŽKOV, pak 400 m pěšky: do ul. Teplická, mezi prvním a druhým panel. domem zahnout doleva.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19503:425TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svobodová Nikola
Provazník Lukáš
 
 
Pouč Roman
Paroubek Pavel
 
 
-6-9-5  0301
2.Pour Tomáš
Pelikán Jan
 
 
Mutl David
Paroubek Jan
 
 
5-89-673211
3.Svobodová NikolaPouč Roman-810-98-102312
4.Pelikán JanMutl David949  3022
5.Pour TomášParoubek Pavel957  3032
6.Provazník LukášParoubek Jan47-72 3142
7.Pelikán JanPouč Roman-6-7-4  0343
8.Pour TomášMutl David3-6-3-8 1344
9.Provazník LukášParoubek Pavel6910  3054
10.Svobodová NikolaParoubek Jan064  3064
11.Pour TomášPouč Roman-53612 3174
12.Provazník LukášMutl David66-86 3184
13.Svobodová NikolaParoubek Pavel86-96 3194
14.Pelikán JanParoubek Jan123-88 31104
15.Provazník LukášPouč Roman         
16.Svobodová NikolaMutl David         
17.Pelikán JanParoubek Pavel         
18.Pour TomášParoubek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Svobodová Nikola21Pouč Roman21
Pelikán Jan21Mutl David12
Pour Tomáš21Paroubek Pavel03
Provazník Lukáš30Paroubek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:30233:416TTC Praha - klub stolního tenisu F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecka Tomáš
Šindelář Tomáš
 
 
Srníček Milan
Moravec Lukáš
 
 
-7-6-6  0301
2.Niederle Jiří
Štefan Nikola
 
 
Vondra Michal
Haba Martin
 
 
WO    0302
3.Šindelář TomášSrníček Milan1258  3012
4.Pecka TomášVondra Michal651  3022
5.Niederle JiříMoravec Lukáš-4-1-1  0323
6.Štefan NikolaHaba MartinWO    0324
7.Pecka TomášSrníček Milan9810  3034
8.Niederle JiříVondra Michal-5-4-8  0335
9.Štefan NikolaMoravec LukášWO    0336
10.Šindelář TomášHaba Martin-8-595-82337
11.Niederle JiříSrníček Milan-5-4-4  0338
12.Štefan NikolaVondra MichalWO    0339
13.Šindelář TomášMoravec Lukáš8-5-9-7 13310
14.Pecka TomášHaba Martin         
15.Štefan NikolaSrníček Milan         
16.Šindelář TomášVondra Michal         
17.Pecka TomášMoravec Lukáš         
18.Niederle JiříHaba Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šindelář Tomáš12Srníček Milan12
Pecka Tomáš20Vondra Michal11
Niederle Jiří03Moravec Lukáš20
   Haba Martin10
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30177:347TJ Sokol Břevnov Hradčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečkovský Petr
Buřil Petr
 
 
Šaršoun Jaroslav
Luxemburk Jaroslav
 
 
-4-4-2  0301
2.Pocar Jan
Pospíšil Marek
 
 
Kliner Jiří
Červenka Boris
 
 
-5-7-8  0302
3.Buřil PetrŠaršoun Jaroslav-89-4-7 1303
4.Bečkovský PetrKliner Jiří-3-4-7  0304
5.Pocar JanLuxemburk Jaroslav-5-2-4  0305
6.Pospíšil MarekČervenka Boris-8-9-7  0306
7.Bečkovský PetrŠaršoun Jaroslav-5-7-4  0307
8.Pocar JanKliner Jiří-3-7-3  0308
9.Pospíšil MarekLuxemburk Jaroslav-4-2-3  0309
10.Buřil PetrČervenka Boris-78-6-6 13010
11.Pocar JanŠaršoun Jaroslav         
12.Pospíšil MarekKliner Jiří         
13.Buřil PetrLuxemburk Jaroslav         
14.Bečkovský PetrČervenka Boris         
15.Pospíšil MarekŠaršoun Jaroslav         
16.Buřil PetrKliner Jiří         
17.Bečkovský PetrLuxemburk Jaroslav         
18.Pocar JanČervenka Boris         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Buřil Petr02Šaršoun Jaroslav20
Bečkovský Petr02Kliner Jiří20
Pocar Jan02Luxemburk Jaroslav20
Pospíšil Marek02Červenka Boris20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – čtvrtek 18:30, SPŠ stavební, Družstevní ochoz 3, Praha 4, od metra C - Pankrác bus 188 (1.stanice), dále pěšky do ulice Družstevní ochoz a podél budovy školy k zadnímu vchodu, 2.patro.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:38 SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fleissig Petr
Nebeský Jiří
 
 
Maršálek Petr
Kop František
 
 
     0301
2.Černý Pavel
Peller Marek
 
 
Čítek Roman
Hrbek Ivan
 
 
     3211
3.Fleissig PetrKop František     0312
4.Hlaváč JiříČítek Roman     0313
5.Peller MarekMaršálek Petr     3223
6.Černý PavelHrbek Ivan     0324
7.Hlaváč JiříKop František     3234
8.Peller MarekČítek Roman     3044
9.Černý PavelMaršálek Petr     3154
10.Nebeský JiříHrbek Ivan     0355
11.Peller MarekKop František     1356
12.Černý PavelČítek Roman     3166
13.Nebeský JiříMaršálek Petr     0367
14.Hlaváč JiříHrbek Ivan     0368
15.Černý PavelKop František     1369
16.Nebeský JiříČítek Roman     03610
17.Hlaváč JiříMaršálek Petr         
18.Peller MarekHrbek Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fleissig Petr01Kop František31
Hlaváč Jiří12Čítek Roman22
Peller Marek21Maršálek Petr12
Černý Pavel22Hrbek Ivan30
Nebeský Jiří03   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS