Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ Sokol Petrovice, Bellova 56, Praha 10. Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14498:379TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Vojtěch
Michálek Jan
 
 
Jirásek Pavel
Zikl Petr
 
 
7-968 3110
2.Matuška František
Blaho Martin
 
 
Klouda Rudolf
Kulhánek Karel
 
 
612-99 3120
3.Michálek VojtěchJirásek Pavel-12349 3130
4.Michálek JanZikl Petr9-11-810-102331
5.Blaho MartinKulhánek Karel458  3041
6.Matuška FrantišekKlouda Rudolf555  3051
7.Michálek JanJirásek Pavel-68-7-7 1352
8.Blaho MartinZikl Petr86-87 3162
9.Matuška FrantišekKulhánek Karel563  3072
10.Michálek VojtěchKlouda Rudolf-61064 3182
11.Blaho MartinJirásek Pavel5-12-8-6 1383
12.Matuška FrantišekZikl Petr554  3093
13.Michálek VojtěchKulhánek Karel865  30103
14.Michálek JanKlouda Rudolf         
15.Matuška FrantišekJirásek Pavel         
16.Michálek VojtěchZikl Petr         
17.Michálek JanKulhánek Karel         
18.Blaho MartinKlouda Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michálek Vojtěch30Jirásek Pavel21
Michálek Jan02Zikl Petr12
Blaho Martin21Kulhánek Karel03
Matuška František30Klouda Rudolf02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11479:371AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honč Ondřej
Lácha Petr
 
 
Dunder Jiří
Dvořák Jiří st.
 
 
11-5-92-92301
2.Suvorov Maxim
Pova Josef
 
 
Buck Pavol
Dvořák Jiří ml.
 
 
-6-1311-10 1302
3.Honč OndřejDunder Jiří12414  3012
4.Pova JosefBuck Pavol-15869 3122
5.Lácha PetrDvořák Jiří ml.-119611 3132
6.Suvorov MaximDvořák Jiří st.-761-1293242
7.Pova JosefDunder Jiří583  3052
8.Lácha PetrBuck Pavol8-359 3162
9.Suvorov MaximDvořák Jiří ml.5811  3072
10.Honč OndřejDvořák Jiří st.876  3082
11.Lácha PetrDunder Jiří676  3092
12.Suvorov MaximBuck Pavol562  30102
13.Honč OndřejDvořák Jiří ml.         
14.Pova JosefDvořák Jiří st.         
15.Suvorov MaximDunder Jiří         
16.Honč OndřejBuck Pavol         
17.Pova JosefDvořák Jiří ml.         
18.Lácha PetrDvořák Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Honč Ondřej20Dunder Jiří03
Pova Josef20Buck Pavol03
Lácha Petr30Dvořák Jiří ml.02
Suvorov Maxim30Dvořák Jiří st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Obchodní akademie, Krupkovo náměstí č.4,Praha 6 - Bubeneč vchod zleva vedle budovy, Metro A Hradčanská, bus 131 první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2013 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:23523:472PSK Olymp Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Martin
Kochlöffl Roman
 
 
Černý Martin
Nováček Vladimír
 
 
66-8-10-72301
2.Pocz Tomáš
Forejt Lukáš
 
 
Jonák Přemysl
Erben Michal
 
 
67-74 3111
3.Forejt LukášJonák Přemysl-5-85-6 1312
4.Novotný MartinČerný Martin-435-333222
5.Kochlöffl RomanErben Michal5-7-3-7 1323
6.Pocz TomášNováček Vladimír75-48 3133
7.Novotný MartinJonák Přemysl-6788 3143
8.Kochlöffl RomanČerný Martin-78108 3153
9.Pocz TomášErben Michal6-9310 3163
10.Forejt LukášNováček Vladimír396  3073
11.Kochlöffl RomanJonák Přemysl-4-7-8  0374
12.Pocz TomášČerný Martin36-45 3184
13.Forejt LukášErben Michal-7-99983294
14.Novotný MartinNováček Vladimír48-610 31104
15.Pocz TomášJonák Přemysl         
16.Forejt LukášČerný Martin         
17.Novotný MartinErben Michal         
18.Kochlöffl RomanNováček Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forejt Lukáš21Jonák Přemysl21
Novotný Martin30Černý Martin03
Kochlöffl Roman12Erben Michal12
Pocz Tomáš30Nováček Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8, cca 200 m ze zastávky Křižíkova (metro + TR 8 a 3).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2013 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:30336:434TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Fejks Michal
 
 
Barbora Jiří
Krupa Zdeněk
 
 
-49-59-82301
2.Bárta Vít
Váňa Petr
 
 
Šimek Filip
Kunert Ladislav
 
 
-7-5-6  0302
3.Fejks MichalŠimek Filip1677  3012
4.Bárta VítBarbora Jiří-6-7-6  0313
5.Váňa PetrKunert Ladislav-6-7-6  0314
6.Houček JaroslavKrupa Zdeněk-10-7-8  0315
7.Bárta VítŠimek Filip-510-7-13 1316
8.Váňa PetrBarbora Jiří-5-126-13 1317
9.Houček JaroslavKunert Ladislav-107-6-11 1318
10.Fejks MichalKrupa Zdeněk-6-6-5  0319
11.Váňa PetrŠimek Filip8-8-710-523110
12.Houček JaroslavBarbora Jiří         
13.Fejks MichalKunert Ladislav         
14.Bárta VítKrupa Zdeněk         
15.Houček JaroslavŠimek Filip         
16.Fejks MichalBarbora Jiří         
17.Bárta VítKunert Ladislav         
18.Váňa PetrKrupa Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fejks Michal11Šimek Filip21
Bárta Vít02Barbora Jiří20
Váňa Petr03Kunert Ladislav20
Houček Jaroslav02Krupa Zdeněk20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Nino Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna č.1: Herna stolního tenisu MSM Kotlářka, 160 00 Praha 6, Na Kotlářce 1, cca 1.100 m od st. metra Dejvická (14 min. chůze), BUS 131 -od metra Hradčanská do stanice Na Santince. Herna č.2 : Sportovní centrum ČVUT Juliska, Praha 6, Pod Juliskou 4, Bus č. 107, 116, 147, 160 od metra Dejvická do stanice Podbaba.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2013 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:11442:321SF SKK EL Nino Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vyvadil Jiří
Roubíček Vít
 
 
Pražák Bohumil
Čáha Jiří
 
 
334  3010
2.Korchak Oleksandr
Tkačík Ján
 
 
Bednárik Martin
Handl Erich
 
 
-8739 3120
3.Vyvadil JiříHandl Erich-612-6-8 1321
4.Roubíček VítČáha Jiří-10547 3131
5.Korchak OleksandrBednárik Martin595  3041
6.Tkačík JánPražák Bohumil6105  3051
7.Roubíček VítHandl Erich-5-78-10 1352
8.Korchak OleksandrČáha Jiří866  3062
9.Tkačík JánBednárik Martin898  3072
10.Vyvadil JiříPražák Bohumil455  3082
11.Korchak OleksandrHandl Erich-3-8-15  0383
12.Tkačík JánČáha Jiří244  3093
13.Vyvadil JiříBednárik Martin558  30103
14.Roubíček VítPražák Bohumil1086  30  
15.Tkačík JánHandl Erich         
16.Vyvadil JiříČáha Jiří         
17.Roubíček VítBednárik Martin         
18.Korchak OleksandrPražák Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vyvadil Jiří21Handl Erich30
Roubíček Vít11Čáha Jiří03
Korchak Oleksandr21Bednárik Martin03
Tkačík Ján30Pražák Bohumil02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:15. TJ KYJE, Broumarská (bez čísla), 198 00 Praha 14. Přímo proti kostelu sv. Bartoloměje. Herna je v samostatném nouzovém domě bez čísla. Metrem B do stan. Rajská zahrada. Dále autobusem 110 nebo 181. Vystoupit na stanici KYJE a 80 m pěšky přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2013 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17 TJ Kyje D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubl Vladimír
Turcmanovič František
 
 
Boublík Jan
Fausek Jiří
 
 
     3110
2.Kára Jiří
Kučera Jan
 
 
Medal Miroslav
Vohradský Stanislav
 
 
     3020
3.Trubl VladimírFausek Jiří     0321
4.Turcmanovič FrantišekBoublík Jan     3131
5.Kučera JanMedal Miroslav     1332
6.Kára JiříVohradský Stanislav     3142
7.Turcmanovič FrantišekFausek Jiří     3152
8.Kučera JanBoublík Jan     3062
9.Kára JiříMedal Miroslav     2363
10.Trubl VladimírVohradský Stanislav     3073
11.Kučera JanFausek Jiří     0374
12.Kára JiříBoublík Jan     3184
13.Trubl VladimírMedal Miroslav     3094
14.Turcmanovič FrantišekVohradský Stanislav     30104
15.Kára JiříFausek Jiří         
16.Trubl VladimírBoublík Jan         
17.Turcmanovič FrantišekMedal Miroslav         
18.Kučera JanVohradský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trubl Vladimír21Fausek Jiří21
Turcmanovič František30Boublík Jan03
Kučera Jan12Medal Miroslav21
Kára Jiří21Vohradský Stanislav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS