Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ČejčVrchní
rozhodčí:
Výmolová Marta
HOSTUJÍCÍ:SKST Hodonín CRozhodčí:Pekárek Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Čejč čp. 234, v parkuRozhodčí:Michtová Romana
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:93:27164:324SKST Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jakubíčková Marie
Výmolová Marta
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
-5-6-9  0301
2.Jakubíčková MarieBlechová Barbora-4-3-5  0302
3.Výmolová MartaŠprtová Karolína-6-5-7  0303
4.Šušotová DanielaNovotná Lucie-2-2-3  0304
5.Výmolová MartaBlechová Barbora-4-6-4  0305
6.Jakubíčková MarieNovotná Lucie-5-3-2  0306
7.Šušotová DanielaŠprtová Karolína-5-3-1  0307
8.Výmolová MartaNovotná Lucie-4-5-5  0308
9.Šušotová DanielaBlechová Barbora-10-6-9  0309
10.Jakubíčková MarieŠprtová Karolína1178  3019

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Jakubíčková Marie12Blechová Barbora30
Výmolová Marta03Šprtová Karolína21
Šušotová Daniela03Novotná Lucie30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Hluk BVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:Malíková Alžběta
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boršická 1313, Sportovní halaRozhodčí:Malík Roman
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:129:4350:163KST Hluk B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malíková Klára
Hnátková Barbora
 
 
Příkaská Lenka
Koplíková Klára
 
 
948  3010
2.Hrabcová HelenaPříkaská Lenka98-89 3120
3.Hnátková BarboraKoplíková Klára555  3030
4.Malíková KláraWO    3040
5.Hnátková BarboraPříkaská Lenka783  3050
6.Hrabcová HelenaWO    3060
7.Malíková KláraKoplíková Klára1063  3070
8.Hnátková BarboraWO    3080
9.Malíková KláraPříkaská Lenka5-5-109-72381
10.Hrabcová HelenaKoplíková Klára221  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hrabcová Helena20Příkaská Lenka12
Hnátková Barbora20Koplíková Klára03
Malíková Klára11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK JihlavaVrchní
rozhodčí:
Teplan Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KSTRozhodčí:Morkusová Ivana
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pěšinky 971, 582 91 Světlá nad Sázavou, Sportovní centrum PěšinkyRozhodčí:Brom Vladan
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:Morkusová Michaela
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:87:26251:336TJ Ostrava KST

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vondrová Michaela
Píšová Adéla
 
 
Koblovská Dominika
Jurdzinová Petra
 
 
994  3010
2.Píšová AdélaBezděčíková Lenka-5-5-8  0311
3.Růžičková DanielaViktorínová Michaela-7-8-5  0312
4.Vondrová MichaelaKoblovská Dominika-9-9-8  0313
5.Růžičková DanielaBezděčíková Lenka-7-7-9  0314
6.Píšová AdélaKoblovská Dominika-5-7-8  0315
7.Vondrová MichaelaViktorínová Michaela-8-46-8 1316
8.Růžičková DanielaKoblovská Dominika-7-2-5  0317
9.Vondrová MichaelaBezděčíková Lenka82-7-7123227
10.Píšová AdélaViktorínová Michaela-7-3-6  0328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Píšová Adéla03Bezděčíková Lenka21
Růžičková Daniela03Viktorínová Michaela30
Vondrová Michaela12Koblovská Dominika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Netolička Lubomír
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:11325:275MK Řeznovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
Králová Lucie
Komárková Kateřina
 
 
1367  3010
2.Pinnerová EliškaKrálová Lucie-108-4-9 1311
3.Telecká JanaVéghová Viola8-9-9523221
4.Šafaříková SandraKomárková Kateřina978  3031
5.Telecká JanaKrálová Lucie462  3041
6.Pinnerová EliškaKomárková Kateřina624  3051
7.Šafaříková SandraVéghová Viola10-11-8-7 1352
8.Telecká JanaKomárková Kateřina387  3062
9.Šafaříková SandraKrálová Lucie989  3072
10.Pinnerová EliškaVéghová ViolaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pinnerová Eliška11Králová Lucie12
Telecká Jana30Véghová Viola11
Šafaříková Sandra21Komárková Kateřina03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina C Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SPŠ Bošky BošoviceVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:KST Omega Olomouc GRM systemsRozhodčí:Marková Michaela
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna na Návsi, Střed obce u hlavní silniceRozhodčí:Procházka Jiří
Datum dle rozpisu31. 10. 2015 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30265:389KST Omega Olomouc GRM systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházková Marcela
Lakomá Denisa
 
 
Veiglová Jarmila
Velechová Adéla
 
 
-7-511-2 1301
2.Procházková MarcelaVeiglová Jarmila-6-8-4  0302
3.Lakomá DenisaVelechová Adéla11-6-7-8 1303
4.Palbuchtová LucieKadlčáková Alena-8-11-4  0304
5.Lakomá DenisaVeiglová Jarmila-5-5-3  0305
6.Procházková MarcelaKadlčáková Alena-8-3-8  0306
7.Palbuchtová LucieVelechová Adéla107-10-7-92307
8.Lakomá DenisaKadlčáková Alena8-6-5-6 1308
9.Palbuchtová LucieVeiglová Jarmila-48-9-8 1309
10.Procházková MarcelaVelechová Adéla-10-6-6  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházková Marcela03Veiglová Jarmila30
Lakomá Denisa03Velechová Adéla30
Palbuchtová Lucie03Kadlčáková Alena30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS