Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19525:398TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubinger Lukáš
Pištora Josef
 
 
Rulec Jakub
Doležal Karel
 
 
9106  3010
2.Novotný Petr
Haralík Stanislav
 
 
Kočvara Vlastimil
Jaroněk Aleš
 
 
-810-7-10 1311
3.Pištora JosefRulec Jakub8-617 3121
4.Hubinger LukášJaroněk Aleš9-937 3131
5.Haralík StanislavKočvara Vlastimil-611-710-82332
6.Novotný PetrDoležal Karel266  3042
7.Hubinger LukášRulec JakubWO    3052
8.Haralík StanislavJaroněk Aleš-8-9-10  0353
9.Novotný PetrKočvara Vlastimil-819-12-52354
10.Pištora JosefDoležal Karel-109108 3164
11.Haralík StanislavRulec JakubWO    3074
12.Novotný PetrJaroněk AlešWO    0375
13.Pištora JosefKočvara Vlastimil8118  3085
14.Hubinger LukášDoležal Karel-9347 3195
15.Novotný PetrRulec JakubWO    30105
16.Pištora JosefJaroněk Aleš         
17.Hubinger LukášKočvara Vlastimil         
18.Haralík StanislavDoležal Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pištora Josef30Rulec Jakub01
Hubinger Lukáš20Jaroněk Aleš11
Haralík Stanislav02Kočvara Vlastimil21
Novotný Petr11Doležal Karel03
WO31WO13



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:29615:607TTC Praha - klub stolního tenisu A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
Duchoslav Petr
Černý Martin
 
 
87-9-10-52301
2.Jelínek Tomáš
Zahradníček Jakub
 
 
Flekač Tomáš
Kutil Jan
 
 
-5-6-9  0302
3.Remunda ŠtěpánKutil Jan-7879 3112
4.Zahradníček JakubČerný Martin9-8610 3122
5.Jelínek TomášFlekač Tomáš-1246-793232
6.Vokurka MiloslavDuchoslav Petr-7-8-10  0333
7.Zahradníček JakubKutil Jan10-4-6-3 1334
8.Jelínek TomášČerný Martin1076  3044
9.Vokurka MiloslavFlekač Tomáš-7-7-6  0345
10.Remunda ŠtěpánDuchoslav Petr37-89 3155
11.Jelínek TomášKutil Jan-37-1910103265
12.Vokurka MiloslavČerný Martin-7811-6-92366
13.Remunda ŠtěpánFlekač Tomáš1258  3076
14.Zahradníček JakubDuchoslav Petr748  3086
15.Vokurka MiloslavKutil Jan-7-8-8  0387
16.Remunda ŠtěpánČerný Martin1358  3097
17.Zahradníček JakubFlekač Tomáš113-38 31107
18.Jelínek TomášDuchoslav Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Remunda Štěpán40Kutil Jan22
Zahradníček Jakub31Černý Martin13
Jelínek Tomáš30Flekač Tomáš13
Vokurka Miloslav04Duchoslav Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha GVrchní
rozhodčí:
Plachý Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37 TJ Pankrác A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Vyvadilová Jitka
 
 
Hondlík Josef
Müller Radek
 
 
     3210
2.Jež Dominik
Plachý Jiří
 
 
Moravec Roman
Sedlář Jan
 
 
     2311
3.Vyvadilová JitkaMoravec Roman     1312
4.Plachý LadislavHondlík Josef     3022
5.Jež DominikSedlář Jan     0323
6.Plachý JiříMüller Radek     1324
7.Plachý LadislavMoravec Roman     3034
8.Jež DominikHondlík Josef     0335
9.Plachý JiříSedlář Jan     3245
10.Vyvadilová JitkaMüller Radek     0346
11.Jež DominikMoravec Roman     1347
12.Plachý JiříHondlík Josef     3257
13.Vyvadilová JitkaSedlář Jan     2358
14.Plachý LadislavMüller Radek     3168
15.Plachý JiříMoravec Roman     2369
16.Vyvadilová JitkaHondlík Josef     03610
17.Plachý LadislavSedlář Jan         
18.Jež DominikMüller Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vyvadilová Jitka04Moravec Roman31
Plachý Ladislav30Hondlík Josef22
Jež Dominik03Sedlář Jan21
Plachý Jiří22Müller Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice C ALIMPEXVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Českobrodská 1174, Praha 9, Kyje, 198 00. Bus č.109 z Palmovky do stanice sídliště Jahodnice. Bývalý areál PRAGOLAKTOS, ALIMPEX FOODRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29642:593Avia Čakovice C ALIMPEX

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Balák Pavel
 
 
Plch Jiří st.
Hrabě Václav
 
 
6911  3010
2.Nejedlý Pavel
Šimáček Milan
 
 
Kocábek Pavel
Pastír Jiří
 
 
-26-2573220
3.Novotný PetrHrabě Václav84-12-10-102321
4.Novotná MarkétaKocábek Pavel-9-749-62322
5.Šimáček MilanPastír Jiří433  3032
6.Nejedlý PavelPlch Jiří st.711-89 3142
7.Novotná MarkétaHrabě Václav-610-9-7 1343
8.Šimáček MilanKocábek Pavel7-10-106-102344
9.Nejedlý PavelPastír Jiří79-27 3154
10.Novotný PetrPlch Jiří st.6-10-7-5 1355
11.Šimáček MilanHrabě Václav7-4-6-5 1356
12.Nejedlý PavelKocábek Pavel10710  3066
13.Novotný PetrPastír Jiří725  3076
14.Novotná MarkétaPlch Jiří st.-7-691063286
15.Nejedlý PavelHrabě Václav-7-3-6  0387
16.Novotný PetrKocábek Pavel7-11-8543297
17.Novotná MarkétaPastír Jiří367  30107
18.Šimáček MilanPlch Jiří st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Petr22Hrabě Václav40
Novotná Markéta22Kocábek Pavel22
Šimáček Milan12Pastír Jiří04
Nejedlý Pavel31Plch Jiří st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17 TTC Klánovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fexa Martin
Hanzal Petr
 
 
Matoušek Jan
Pecka Milan
 
 
     3110
2.Hájek Luděk st.
Jiroš Martin
 
 
Hozman Bohumil
Matuška František
 
 
     3220
3.Fexa MartinPecka Milan     3230
4.Jiroš MartinMatoušek Jan     3240
5.Hájek Luděk st.Hozman Bohumil     2341
6.Hanzal PetrMatuška František     3051
7.Jiroš MartinPecka Milan     0352
8.Hájek Luděk st.Matoušek Jan     3162
9.Hanzal PetrHozman Bohumil     3072
10.Fexa MartinMatuška František     3082
11.Hájek Luděk st.Pecka Milan     1383
12.Hanzal PetrMatoušek Jan     3093
13.Fexa MartinHozman Bohumil     30103
14.Jiroš MartinMatuška František         
15.Hanzal PetrPecka Milan         
16.Fexa MartinMatoušek Jan         
17.Jiroš MartinHozman Bohumil         
18.Hájek Luděk st.Matuška František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fexa Martin30Pecka Milan21
Jiroš Martin11Matoušek Jan03
Hájek Luděk st.12Hozman Bohumil12
Hanzal Petr30Matuška František02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída A muži (KS-1A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha FVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38613:650TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Abdullin Denis
Červenka Jan
 
 
Semrád Martin
Jírovec Martin
 
 
-3-81-7 1301
2.Schmidtmayer František
Bozděch Jan
 
 
Zubčák Patrik
Vidlák Miloš
 
 
-8-10-9  0302
3.Schmidtmayer FrantišekZubčák Patrik-49-6-11 1303
4.Červenka JanJírovec Martin6-7-78-82304
5.Bozděch JanSemrád Martin6109  3014
6.Abdullin DenisVidlák Miloš38-99 3124
7.Červenka JanZubčák Patrik10-3-5963234
8.Bozděch JanJírovec Martin11-10-8-7 1335
9.Abdullin DenisSemrád Martin8-9-111263245
10.Schmidtmayer FrantišekVidlák Miloš-9-11-9  0346
11.Bozděch JanZubčák Patrik-68-8-8 1347
12.Abdullin DenisJírovec Martin1-89-873257
13.Schmidtmayer FrantišekSemrád Martin8-7-814-42358
14.Červenka JanVidlák Miloš9-1267 3168
15.Abdullin DenisZubčák Patrik-711-7-9 1369
16.Schmidtmayer FrantišekJírovec Martin10-5-6-8 13610
17.Červenka JanSemrád Martin         
18.Bozděch JanVidlák Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Schmidtmayer František04Zubčák Patrik31
Červenka Jan21Jírovec Martin31
Bozděch Jan12Semrád Martin12
Abdullin Denis31Vidlák Miloš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS