Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Chadt Jiří
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha ERozhodčí:Kačaba Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Prokš Vladimír
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:33 TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokš Vladimír
Tichý Květoslav
 
 
Kučala Viktor
Havazík Ondřej
 
 
     3110
2.Chadt Jiří
Kačaba Vojtěch
 
 
Bartošek Jan
Stano Peter
 
 
     3120
3.Chadt JiříKučala Viktor     2321
4.Kačaba VojtěchHavazík Ondřej     0322
5.Prokš VladimírStano Peter     1323
6.Tichý KvětoslavBartošek Jan     3033
7.Kačaba VojtěchKučala Viktor     2334
8.Prokš VladimírHavazík Ondřej     3044
9.Tichý KvětoslavStano Peter     0345
10.Chadt JiříBartošek Jan     3255
11.Prokš VladimírKučala Viktor     2356
12.Tichý KvětoslavHavazík Ondřej     3066
13.Chadt JiříStano Peter     3176
14.Kačaba VojtěchBartošek Jan     3086
15.Tichý KvětoslavKučala Viktor     1387
16.Chadt JiříHavazík Ondřej     2388
17.Kačaba VojtěchStano Peter     3298
18.Prokš VladimírBartošek Jan     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chadt Jiří22Kučala Viktor40
Kačaba Vojtěch22Havazík Ondřej22
Prokš Vladimír22Stano Peter22
Tichý Květoslav22Bartošek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36642:659TTC Klánovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chvojka Jaroslav
Kuba Miloslav
 
 
Rucký Přemysl
Toman Vojtěch
 
 
9-97-6-72301
2.Kárník Tomáš
Branžovský Milan
 
 
Šilhánek Luděk
Hyršl Ondřej
 
 
4-97-5-62302
3.Chvojka JaroslavHyršl Ondřej-5-2-3  0303
4.Branžovský MilanToman Vojtěch13-89-973213
5.Kárník TomášRucký Přemysl76-88 3123
6.Kuba MiloslavŠilhánek Luděk9-12910 3133
7.Branžovský MilanHyršl Ondřej-8-10-12  0334
8.Kárník TomášToman Vojtěch29-108 3144
9.Kuba MiloslavRucký Přemysl-94-10663254
10.Chvojka JaroslavŠilhánek Luděk9-8-6-10 1355
11.Kárník TomášHyršl Ondřej99-87 3165
12.Kuba MiloslavToman Vojtěch-103-5643275
13.Chvojka JaroslavRucký PřemyslWO    0376
14.Branžovský MilanŠilhánek Luděk-86-10-9 1377
15.Kuba MiloslavHyršl Ondřej76-105 3187
16.Chvojka JaroslavToman VojtěchWO    0388
17.Branžovský MilanRucký Přemysl538  3098
18.Kárník Tomᚊilhánek Luděk-73119 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chvojka Jaroslav02Hyršl Ondřej22
Branžovský Milan22Toman Vojtěch03
Kárník Tomáš40Rucký Přemysl03
Kuba Miloslav40Šilhánek Luděk22
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice BVrchní
rozhodčí:
Hrbáček Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:32347:446SK Start Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krameš Jan ml.
Zunt Zdeněk
 
 
Rybář Martin
Sladovník Daniel
 
 
-7-6-4  0301
2.Hrbáček Milan
Rotari Vjačeslav
 
 
Janíček Petr
Kafuněk David
 
 
-6-5-1  0302
3.Zunt ZdeněkKafuněk David-776-15-42303
4.Rotari VjačeslavSladovník Daniel-2-7-13  0304
5.Krameš Jan ml.Janíček Petr-54-5-5 1305
6.Hrbáček MilanRybář Martin99-9-9-52306
7.Rotari VjačeslavKafuněk David-8-97-6 1307
8.Krameš Jan ml.Sladovník Daniel-7-8-7  0308
9.Hrbáček MilanJaníček Petr-989-823218
10.Zunt ZdeněkRybář Martin8-79-9-52319
11.Krameš Jan ml.Kafuněk David-66-4-7 13110
12.Hrbáček MilanSladovník Daniel         
13.Zunt ZdeněkJaníček Petr         
14.Rotari VjačeslavRybář Martin         
15.Hrbáček MilanKafuněk David         
16.Zunt ZdeněkSladovník Daniel         
17.Rotari VjačeslavJaníček Petr         
18.Krameš Jan ml.Rybář Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zunt Zdeněk02Kafuněk David30
Rotari Vjačeslav02Sladovník Daniel20
Krameš Jan ml.03Janíček Petr11
Hrbáček Milan11Rybář Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:39569:639TJ Sokol Michle Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Daníček Adam
Dvořák Petr
 
 
Tichý Jiří
Zámyslický Jaroslav
 
 
-12-3-8  0301
2.Bialas Filip
Truc Petr ml.
 
 
Černoch Jan
Ambrož Jiří
 
 
8-611-693211
3.Truc Petr ml.Černoch Jan7-6-5-6 1312
4.Bialas FilipZámyslický Jaroslav-1198-6113222
5.Dvořák PetrAmbrož Jiří-87-9-8 1323
6.Daníček AdamTichý Jiří-424-6-122324
7.Bialas FilipČernoch Jan69-89 3134
8.Dvořák PetrZámyslický Jaroslav-699-253244
9.Daníček AdamAmbrož Jiří78-6-1253254
10.Truc Petr ml.Tichý Jiří-9-9-3  0355
11.Dvořák PetrČernoch Jan-7-7-7  0356
12.Daníček AdamZámyslický Jaroslav776  3066
13.Truc Petr ml.Ambrož Jiří6-10-6-9 1367
14.Bialas FilipTichý Jiří10-11-7-9 1368
15.Daníček AdamČernoch Jan-1410-11-6 1369
16.Truc Petr ml.Zámyslický Jaroslav-7-3-3  03610
17.Bialas FilipAmbrož Jiří         
18.Dvořák PetrTichý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Truc Petr ml.04Černoch Jan31
Bialas Filip21Zámyslický Jaroslav13
Dvořák Petr12Ambrož Jiří21
Daníček Adam22Tichý Jiří30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha AVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37660:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaba Radka
Sklenář Ondřej
 
 
Charamza Ondřej st.
Vich Pavel
 
 
-93-8-4 1301
2.Bohumský Petr
Pospíšil David
 
 
Charamza Ondřej ml.
Vojáček Miloš
 
 
6-76-843211
3.Sklenář OndřejCharamza Ondřej st.9-10-4-4 1312
4.Bohumský PetrVich Pavel-613-8-9 1313
5.Kaba RadkaCharamza Ondřej ml.-7-8-6  0314
6.Pospíšil DavidVyskočil Michal-7658 3124
7.Bohumský PetrCharamza Ondřej st.-5-4810-82325
8.Kaba RadkaVich Pavel-4998 3135
9.Pospíšil DavidCharamza Ondřej ml.67-43 3145
10.Sklenář OndřejVyskočil Michal-1412-9-8 1346
11.Kaba RadkaCharamza Ondřej st.8-81010 3156
12.Pospíšil DavidVojáček Miloš745  3066
13.Sklenář OndřejCharamza Ondřej ml.6-47-10-102367
14.Bohumský PetrVyskočil Michal5-811-773277
15.Pospíšil DavidCharamza Ondřej st.-7-5-8  0378
16.Sklenář OndřejVojáček Miloš595  3088
17.Bohumský PetrCharamza Ondřej ml.-9-5-12  0389
18.Kaba RadkaVyskočil Michal9-58-493299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sklenář Ondřej13Charamza Ondřej st.31
Bohumský Petr13Vich Pavel11
Kaba Radka31Charamza Ondřej ml.31
Pospíšil David31Vyskočil Michal13
   Vojáček Miloš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Střížkov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Habartická 200/5 Praha 9 Střížkov, Metro C Střížkov cca 400 m. pěšky do sídlištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:28559:544TJ Střížkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Martin
Obraz Martin
 
 
Fridrich Miloslav
Rychlý Tomáš
 
 
6-989 3110
2.Provazník Petr
Blažek Pavel
 
 
Balcar Zdeněk
Birnbaum Erik
 
 
-8-8-4  0311
3.Obraz MartinBirnbaum Erik-9-5-8  0312
4.Blažek PavelBalcar Zdeněk897  3022
5.Stehlík MartinRychlý Tomáš1-6-9893232
6.Provazník PetrFridrich Miloslav-1168-873242
7.Blažek PavelBirnbaum Erik-8-9-8  0343
8.Stehlík MartinBalcar Zdeněk-88-99103253
9.Provazník PetrRychlý Tomáš8146  3063
10.Obraz MartinFridrich Miloslav9-108-493273
11.Stehlík MartinBirnbaum Erik-9-7-6  0374
12.Provazník PetrBalcar Zdeněk474  3084
13.Obraz MartinRychlý Tomáš-78-87103294
14.Blažek PavelFridrich Miloslav-6-63-7 1395
15.Provazník PetrBirnbaum Erik-10-3810432105
16.Obraz MartinBalcar Zdeněk89   20  
17.Blažek PavelRychlý Tomáš         
18.Stehlík MartinFridrich Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obraz Martin21Birnbaum Erik31
Blažek Pavel12Balcar Zdeněk03
Stehlík Martin21Rychlý Tomáš03
Provazník Petr40Fridrich Miloslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS