Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha GVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:15479:386AC Sparta Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubový Jan
Beránek Václav ml.
 
 
Ševčík Ivan
Semaník Viktor
 
 
-9878 3110
2.Merkl Roman
Kočí Štěpán
 
 
Krauz Samuel
Kotrbáček Petr
 
 
-10-8-8  0311
3.Kubový JanKotrbáček Petr5118  3021
4.Beránek Václav ml.Krauz Samuel297  3031
5.Kočí ŠtěpánŠevčík Ivan-10668 3141
6.Merkl RomanSemaník Viktor-84104 3151
7.Beránek Václav ml.Kotrbáček Petr55-9-12173261
8.Kočí ŠtěpánKrauz Samuel1363  3071
9.Merkl RomanŠevčík Ivan-8-10-6  0372
10.Kubový JanSemaník Viktor737  3082
11.Kočí ŠtěpánKotrbáček Petr12-96-853292
12.Merkl RomanKrauz Samuel-5-8651232102
13.Kubový JanŠevčík Ivan-75-57-823  
14.Beránek Václav ml.Semaník Viktor         
15.Merkl RomanKotrbáček Petr         
16.Kubový JanKrauz Samuel         
17.Beránek Václav ml.Ševčík Ivan         
18.Kočí ŠtěpánSemaník Viktor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubový Jan20Kotrbáček Petr03
Beránek Václav ml.20Krauz Samuel03
Kočí Štěpán30Ševčík Ivan11
Merkl Roman21Semaník Viktor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Pískovně, BohniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
23:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30635:619Slovan KST Bohnice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Peršl Martin
Houška Jaroslav
 
 
Huleš Jiří
Matoušek Pavel
 
 
797  3010
2.Bláha Milan
Fridrich Miloslav
 
 
Dušek Zdeněk
Abrahám Petr
 
 
9-9-8-10 1311
3.Bláha MilanHuleš Jiří-7-2-7  0312
4.Peršl MartinDušek Zdeněk-3-49-12 1313
5.Fridrich MiloslavAbrahám Petr-1556-9-72314
6.Houška JaroslavMatoušek Pavel108-5-7103224
7.Peršl MartinHuleš Jiří-109-10-9 1325
8.Fridrich MiloslavDušek Zdeněk1088  3035
9.Houška JaroslavAbrahám Petr855  3045
10.Bláha MilanMatoušek Pavel3106  3055
11.Fridrich MiloslavHuleš Jiří-5-67-14 1356
12.Houška JaroslavDušek Zdeněk-5-6-4  0357
13.Bláha MilanAbrahám Petr965  3067
14.Peršl MartinMatoušek Pavel77-85 3177
15.Houška JaroslavHuleš Jiří7-879 3187
16.Bláha MilanDušek Zdeněk-57-7-7 1388
17.Peršl MartinAbrahám Petr985  3098
18.Fridrich MiloslavMatoušek Pavel-66-98832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Milan22Huleš Jiří31
Peršl Martin22Dušek Zdeněk31
Fridrich Miloslav22Abrahám Petr13
Houška Jaroslav31Matoušek Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Avia Čakovice EVrchní
rozhodčí:
Chocová Alena
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:30 Avia Čakovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vojáček Miloš
Přáda Jaroslav
 
 
Hampl Pavel
Akopyan Artur
 
 
     3010
2.Chocová Alena
Mach Jakub
 
 
Bialas Filip
Dvořák Petr
 
 
     3220
3.Chocová AlenaDvořák Petr     1321
4.Mach JakubBialas Filip     2322
5.Přáda JaroslavHampl Pavel     1323
6.Vojáček MilošAkopyan Artur     3133
7.Mach JakubDvořák Petr     3243
8.Přáda JaroslavBialas Filip     2344
9.Vojáček MilošHampl Pavel     3154
10.Chocová AlenaAkopyan Artur     3164
11.Přáda JaroslavDvořák Petr     0365
12.Vojáček MilošBialas Filip     3075
13.Chocová AlenaHampl Pavel     2376
14.Mach JakubAkopyan Artur     3286
15.Vojáček MilošDvořák Petr     3096
16.Chocová AlenaBialas Filip     2397
17.Mach JakubHampl Pavel     30107
18.Přáda JaroslavAkopyan Artur         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chocová Alena13Dvořák Petr22
Mach Jakub31Bialas Filip31
Přáda Jaroslav03Hampl Pavel22
Vojáček Miloš40Akopyan Artur03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1018:30 TJ Sokol Nusle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Müller Radek
Král Lukáš
 
 
Kára Petr
Tichý Květoslav
 
 
     2301
2.Budík Bohuslav ml.
Kočvara Tomáš
 
 
Hruška Jan
Tichý Dominik
 
 
     1302
3.Král LukášTichý Květoslav     2303
4.Müller RadekHruška Jan     3013
5.Kočvara TomášKára Petr     1314
6.Budík Bohuslav ml.Tichý Dominik     2315
7.Müller RadekTichý Květoslav     1316
8.Kočvara TomášHruška Jan     0317
9.Budík Bohuslav ml.Kára Petr     2318
10.Král LukášTichý Dominik     2319
11.Kočvara TomášTichý Květoslav     23110
12.Budík Bohuslav ml.Hruška Jan         
13.Král LukášKára Petr         
14.Müller RadekTichý Dominik         
15.Budík Bohuslav ml.Tichý Květoslav         
16.Král LukášHruška Jan         
17.Müller RadekKára Petr         
18.Kočvara TomášTichý Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Král Lukáš02Tichý Květoslav30
Müller Radek11Hruška Jan11
Kočvara Tomáš03Kára Petr20
Budík Bohuslav ml.02Tichý Dominik20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1027:36 TJ Sokol Michle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
Urban Pavel
Motyčka Oldřich
 
 
     3210
2.Lösterová Anna
Vaněk Martin
 
 
Radil Milan
Votípka Emanuel
 
 
     0311
3.Forgáč AndrejVotípka Emanuel     3221
4.Lösterová AnnaMotyčka Oldřich     0322
5.Vaněk MartinRadil Milan     1323
6.Flekač TomášUrban Pavel     3033
7.Lösterová AnnaVotípka Emanuel     0334
8.Vaněk MartinMotyčka Oldřich     1335
9.Flekač TomášRadil Milan     3045
10.Forgáč AndrejUrban Pavel     3155
11.Vaněk MartinVotípka Emanuel     0356
12.Flekač TomášMotyčka Oldřich     3066
13.Forgáč AndrejRadil Milan     1367
14.Lösterová AnnaUrban Pavel     0368
15.Flekač TomášVotípka Emanuel     3078
16.Forgáč AndrejMotyčka Oldřich     3188
17.Lösterová AnnaRadil Milan     0389
18.Vaněk MartinUrban Pavel     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forgáč Andrej31Votípka Emanuel22
Lösterová Anna04Motyčka Oldřich22
Vaněk Martin04Radil Milan31
Flekač Tomáš40Urban Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. třída B muži (KS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34 TJ ABC Branik A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ploc Marek
Martykiewiecz Dušan
 
 
Čihák Josef ml.
Petira Martin
 
 
     0301
2.Veselý Luboš
Pocz Tomáš
 
 
Kohout Radek
Krenk Tomáš
 
 
     3211
3.Pocz TomášKrenk Tomáš     0312
4.Martykiewiecz DušanKohout Radek     0313
5.Ploc MarekČihák Josef ml.     3123
6.Veselý LubošPetira Martin     3033
7.Martykiewiecz DušanKrenk Tomáš     0334
8.Ploc MarekKohout Radek     1335
9.Veselý LubošČihák Josef ml.     3045
10.Pocz TomášPetira Martin     3155
11.Ploc MarekKrenk Tomáš     0356
12.Veselý LubošKohout Radek     2357
13.Pocz TomášČihák Josef ml.     3067
14.Martykiewiecz DušanPetira Martin     1368
15.Veselý LubošKrenk Tomáš     2369
16.Pocz TomášKohout Radek     13610
17.Martykiewiecz DušanČihák Josef ml.         
18.Ploc MarekPetira Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pocz Tomáš22Krenk Tomáš40
Martykiewiecz Dušan03Kohout Radek40
Ploc Marek12Čihák Josef ml.03
Veselý Luboš22Petira Martin12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS