Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:32348:432Avia Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupek Petr
Bartoňová Jitka
 
 
Hanzlík Tomáš
Mach Jakub
 
 
-9-10-10  0301
2.Kucharčík Jan
Mirovský Ondřej
 
 
Žydel Jan
Skříčková Ivana
 
 
-858-8123211
3.Chaloupek PetrHanzlík Tomáš-4-6-5  0312
4.Bartoňová JitkaSkříčková Ivana-4-1258-82313
5.Mirovský OndřejŽydel Jan-9-3-6  0314
6.Kucharčík JanMach Jakub8-9-9-10 1315
7.Bartoňová JitkaHanzlík Tomáš-1010-4-6 1316
8.Mirovský OndřejSkříčková Ivana-103-4-8 1317
9.Kucharčík JanŽydel Jan-6-8-11  0318
10.Chaloupek PetrMach Jakub-1-7-5  0319
11.Mirovský OndřejHanzlík Tomáš-106-54-923110
12.Kucharčík JanSkříčková Ivana         
13.Chaloupek PetrŽydel Jan         
14.Bartoňová JitkaMach Jakub         
15.Kucharčík JanHanzlík Tomáš         
16.Chaloupek PetrSkříčková Ivana         
17.Bartoňová JitkaŽydel Jan         
18.Mirovský OndřejMach Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chaloupek Petr02Hanzlík Tomáš30
Bartoňová Jitka02Skříčková Ivana20
Mirovský Ondřej03Žydel Jan20
Kucharčík Jan02Mach Jakub20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Lhoták Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34 TJ Střížkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vencálek Jiří
Mikšátko Roman
 
 
Stehlík Martin
Svobodová Nikola
 
 
     0301
2.Jiroušek Pavel
Huňa Vladimír
 
 
Pour Tomáš
Kolda Petr
 
 
     0302
3.Lhoták PetrPour Tomáš     0303
4.Vencálek JiříStehlík Martin     1304
5.Jiroušek PavelKolda Petr     0305
6.Huňa VladimírSvobodová Nikola     3115
7.Vencálek JiříPour Tomáš     1316
8.Jiroušek PavelStehlík Martin     2317
9.Huňa VladimírKolda Petr     1318
10.Smrčina ZdeněkSvobodová Nikola     3028
11.Jiroušek PavelPour Tomáš     1329
12.Huňa VladimírStehlík Martin     3239
13.Smrčina ZdeněkKolda Petr     3149
14.Vencálek JiříSvobodová Nikola     23410
15.Huňa VladimírPour Tomáš         
16.Smrčina ZdeněkStehlík Martin         
17.Vencálek JiříKolda Petr         
18.Jiroušek PavelSvobodová Nikola         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lhoták Petr01Pour Tomáš30
Vencálek Jiří03Stehlík Martin21
Jiroušek Pavel03Kolda Petr21
Huňa Vladimír21Svobodová Nikola12
Smrčina Zdeněk20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik BVrchní
rozhodčí:
Král Ludvík st.
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha IRozhodčí:Král Ludvík st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Diblík Radek
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31342:426SF SKK EL Niňo Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblík Radek
Šimon Milan
 
 
Beran Matěj
Beran Tomáš
 
 
-79-8-10 1301
2.Skoumal Adam
Král Ludvík st.
 
 
Prokopenko Oleg
Přída Kryštof
 
 
-7-8-9  0302
3.Šimon MilanPřída Kryštof-6-2-15  0303
4.Diblík RadekBeran Matěj-7-8-7  0304
5.Král Ludvík st.Beran Tomáš-810-7-6 1305
6.Skoumal AdamProkopenko Oleg8-97-10-162306
7.Diblík RadekPřída Kryštof-6-11-6  0307
8.Král Ludvík st.Beran Matěj-79-7-4 1308
9.Skoumal AdamBeran Tomáš7-867 3118
10.Šimon MilanProkopenko Oleg-9-8-9  0319
11.Král Ludvík st.Přída Kryštof-14-6-8  03110
12.Skoumal AdamBeran Matěj         
13.Šimon MilanBeran Tomáš         
14.Diblík RadekProkopenko Oleg         
15.Skoumal AdamPřída Kryštof         
16.Šimon MilanBeran Matěj         
17.Diblík RadekBeran Tomáš         
18.Král Ludvík st.Prokopenko Oleg         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimon Milan02Přída Kryštof30
Diblík Radek02Beran Matěj20
Král Ludvík st.03Beran Tomáš11
Skoumal Adam11Prokopenko Oleg20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza Praha GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00, Metro C Háje, bus 125 nebo 165 do zastávky Hněvkovského. Pro parkování je možno využít parkoviště u supermarketu Albert - Hněvkovského.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:38567:633TJ Sokol Nové Vysočany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lev Daniel
Kotlorz Lukáš
 
 
Dyršmíd Milan
Nousek Jiří
 
 
7-4-5-7 1301
2.Marat Filip
Šimeček Jan
 
 
Kartaš Zdeněk
Pešek Miroslav
 
 
9-9-811-52302
3.Marat FilipDyršmíd Milan-8-6-5  0303
4.Kotlorz LukášKartaš Zdeněk-8-7-11  0304
5.Šimeček JanNousek Jiří-10565 3114
6.Lev DanielPešek Miroslav510-97 3124
7.Kotlorz LukášDyršmíd Milan-7-5-8  0325
8.Šimeček JanKartaš Zdeněk5-711-963235
9.Lev DanielNousek Jiří76-7-683245
10.Marat FilipPešek Miroslav-8-10812113255
11.Šimeček JanDyršmíd Milan6-6-87-62356
12.Lev DanielKartaš Zdeněk-311-148-82357
13.Marat FilipNousek Jiří-9-898-82358
14.Kotlorz LukášPešek Miroslav-9-3-6  0359
15.Lev DanielDyršmíd Milan9-29-5-523510
16.Marat FilipKartaš Zdeněk         
17.Kotlorz LukášNousek Jiří         
18.Šimeček JanPešek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marat Filip12Dyršmíd Milan40
Kotlorz Lukáš03Kartaš Zdeněk21
Šimeček Jan21Nousek Jiří12
Lev Daniel22Pešek Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Zdeněk
Merhautová Alena
 
 
Matuška František
Schützner Vladimír
 
 
     2301
2.Bielina Václav
Nevmeržický Vadim
 
 
Marek Vladimír
Pícha David
 
 
     3211
3.Stránský ZdeněkMarek Vladimír     1312
4.Bielina VáclavMatuška František     3022
5.Merhautová AlenaPícha David     2323
6.Nevmeržický VadimSchützner Vladimír     3233
7.Bielina VáclavMarek Vladimír     0334
8.Merhautová AlenaMatuška František     3044
9.Nevmeržický VadimPícha David     1345
10.Stránský ZdeněkSchützner Vladimír     3055
11.Merhautová AlenaMarek Vladimír     2356
12.Nevmeržický VadimMatuška František     3166
13.Stránský ZdeněkPícha David     1367
14.Bielina VáclavSchützner Vladimír     3177
15.Nevmeržický VadimMarek Vladimír     0378
16.Stránský ZdeněkMatuška František     1379
17.Bielina VáclavPícha David     3289
18.Merhautová AlenaSchützner Vladimír     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Zdeněk13Marek Vladimír40
Bielina Václav31Matuška František13
Merhautová Alena22Pícha David31
Nevmeržický Vadim22Schützner Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. třída B muži (RS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR AVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha BRozhodčí:Dorko Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:Hamáček Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:Uhl Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:28601:519SK HAMR A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hamáček Jan
Hořejší Jiří
 
 
Rybář Martin
Bajtler Martin
 
 
-8-4-7  0301
2.Uhl Jiří
Dorko Tomáš
 
 
Havel Jiří
Betuvsky Martinov Ivan
 
 
8-10-8-7 1302
3.Hamáček JanRybář Martin-6-9-9  0303
4.Dorko TomášHavel Jiří-57109 3113
5.Hořejší JiříBajtler Martin-10-873-72314
6.Uhl JiříBetuvsky Martinov Ivan573  3024
7.Dorko TomášRybář Martin-5-9-14  0325
8.Hořejší JiříHavel Jiří-9-9-7  0326
9.Uhl JiříBajtler Martin325  3036
10.Hamáček JanBetuvsky Martinov Ivan924  3046
11.Hořejší JiříRybář Martin-9-12-5  0347
12.Uhl JiříHavel Jiří359  3057
13.Hamáček JanBajtler Martin120  3067
14.Dorko TomášBetuvsky Martinov Ivan557  3077
15.Uhl JiříRybář Martin-89-4-4 1378
16.Hamáček JanHavel Jiří7-8168 3188
17.Dorko TomášBajtler Martin14-6109 3198
18.Krajč RudolfBetuvsky Martinov Ivan5-620 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hamáček Jan31Rybář Martin40
Dorko Tomáš31Havel Jiří13
Hořejší Jiří03Bajtler Martin13
Uhl Jiří31Betuvsky Martinov Ivan04
Krajč Rudolf10   
Po třetím kole střídal hráče Hořejšího hráč Krajč.Při 18 utkání v posledním setu došlo ke zranění hráče Betuvského a zápas se nedohrál.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS