Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice BVrchní
rozhodčí:
Marek Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:11437:342TJ Malešice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomek Jakub
Marek Jaroslav
 
 
Koťátko Pravoslav
Oppitz Karel
 
 
68-88 3110
2.Jiřička Miroslav
Bednář Petr
 
 
Klatovský Karel
Studničný Jaromír
 
 
8-79-9-82311
3.Jiřička MiroslavOppitz Karel-10-68443221
4.Skoupý LiborKlatovský Karel7-76-663231
5.Tomek JakubKoťátko Pravoslav787  3041
6.Bednář PetrStudničný Jaromír6-4212 3151
7.Skoupý LiborOppitz Karel586  3061
8.Tomek JakubKlatovský Karel-73910 3171
9.Bednář PetrKoťátko Pravoslav68-87 3181
10.Jiřička MiroslavStudničný Jaromír8710  3091
11.Tomek JakubOppitz Karel782  30101
12.Bednář PetrKlatovský Karel         
13.Jiřička MiroslavKoťátko Pravoslav         
14.Skoupý LiborStudničný Jaromír         
15.Bednář PetrOppitz Karel         
16.Jiřička MiroslavKlatovský Karel         
17.Skoupý LiborKoťátko Pravoslav         
18.Tomek JakubStudničný Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiřička Miroslav20Oppitz Karel03
Skoupý Libor20Klatovský Karel02
Tomek Jakub30Koťátko Pravoslav02
Bednář Petr20Studničný Jaromír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha FVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:Lamprecht Matyáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Tichý Dominik
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7 TJ Sokol Nusle Praha F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamprecht Matyáš
Vodička Šimon
 
 
Verner Pavel
Horčák Martin
 
 
     3010
2.Drahota Jiří
Tichý Dominik
 
 
Šírek Evžen
Ščuka Martin
 
 
     3020
3.Lamprecht MatyášVerner Pavel     3130
4.Vodička ŠimonHorčák Martin     1331
5.Tichý DominikŠírek Evžen     3041
6.Drahota JiříŠčuka Martin     3151
7.Vodička ŠimonVerner Pavel     3161
8.Tichý DominikHorčák Martin     3071
9.Drahota JiříŠírek Evžen     3181
10.Lamprecht Matyᚊčuka Martin     3091
11.Tichý DominikVerner Pavel     30101
12.Boloňský AndrejHorčák Martin     03  
13.Lamprecht Matyᚊírek Evžen         
14.Vodička ŠimonŠčuka Martin         
15.Boloňský AndrejVerner Pavel         
16.Lamprecht MatyášHorčák Martin         
17.Vodička ŠimonŠírek Evžen         
18.Tichý DominikŠčuka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lamprecht Matyáš20Verner Pavel03
Vodička Šimon11Horčák Martin11
Tichý Dominik30Šírek Evžen02
Drahota Jiří20Ščuka Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:35Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19494:453TJ Sokol Žižkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Treybal Václav
Stejskal Tomáš
 
 
Kobras Ludvík
Vytisk Václav
 
 
WO    0301
2.Slováček Jakub
Vláčil Jiří
 
 
Kalíšek Jiří
Adámek Jiří
 
 
46-810 3111
3.Vláčil JiříKalíšek Jiří787  3021
4.Treybal VáclavKobras Ludvík-8-56-12 1322
5.Slováček JakubVytisk Václav-987-8-82323
6.Stejskal TomášAdámek Jiří84-98 3133
7.Treybal VáclavKalíšek Jiří-5-9101093243
8.Slováček JakubKobras Ludvík897  3053
9.Stejskal TomášVytisk Václav058  3063
10.Vláčil JiříAdámek Jiří7-8149 3173
11.Slováček JakubKalíšek Jiří-10-12-2  0374
12.Stejskal TomášKobras Ludvík765  3084
13.Vláčil JiříVytisk Václav889  3094
14.Treybal VáclavAdámek Jiří6-73-3632104
15.Stejskal TomášKalíšek Jiří         
16.Vláčil JiříKobras Ludvík         
17.Treybal VáclavVytisk Václav         
18.Slováček JakubAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vláčil Jiří30Kalíšek Jiří12
Treybal Václav21Kobras Ludvík12
Slováček Jakub12Vytisk Václav12
Stejskal Tomáš30Adámek Jiří03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:32 TJ Lokomotiva Vršovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martykiewiecz Dušan
Turek Tomáš
 
 
Železný Miroslav
Nágr Pavel
 
 
     0301
2.Novotný Martin
Pozníček Josef
 
 
Pekárek Václav
Jaroš Petr
 
 
     1302
3.Martykiewiecz DušanJaroš Petr     0303
4.Novotný MartinŽelezný Miroslav     0304
5.Pozníček JosefPekárek Václav     0305
6.Turek TomášNágr Pavel     0306
7.Novotný MartinJaroš Petr     0307
8.Pozníček JosefŽelezný Miroslav     0308
9.Turek TomášPekárek Václav     2309
10.Martykiewiecz DušanNágr Pavel     3219
11.Pozníček JosefJaroš Petr     03110
12.Turek Tomᚎelezný Miroslav         
13.Martykiewiecz DušanPekárek Václav         
14.Novotný MartinNágr Pavel         
15.Turek TomášJaroš Petr         
16.Martykiewiecz DušanŽelezný Miroslav         
17.Novotný MartinPekárek Václav         
18.Pozníček JosefNágr Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Martykiewiecz Dušan11Jaroš Petr30
Novotný Martin02Železný Miroslav20
Pozníček Josef03Pekárek Václav20
Turek Tomáš02Nágr Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dolní Měcholupy BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Avia Čakovice HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Školce 254, tělocvična MŠ na konci uliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16506:395SK Dolní Měcholupy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Jaroslav
Mára Karel
 
 
Šrámek Daniel
Černý Jakub
 
 
534  3010
2.Kolařík Zdeněk
Randáček Miroslav
 
 
Říha Karel
Němický Jiří
 
 
796  3020
3.Randáček MiroslavNěmický Jiří957  3030
4.Zajíček JaroslavŘíha Karel-7-12-6  0331
5.Mára KarelŠrámek Daniel636  3041
6.Kolařík ZdeněkČerný Jakub965  3051
7.Zajíček JaroslavNěmický Jiří-84-8-9 1352
8.Mára KarelŘíha Karel13-11109 3162
9.Kolařík ZdeněkŠrámek Daniel4-838 3172
10.Randáček MiroslavČerný Jakub-1158-793282
11.Mára KarelNěmický Jiří-108-9393292
12.Kolařík ZdeněkŘíha Karel7-93-7-82393
13.Randáček MiroslavŠrámek Daniel6-857 31103
14.Zajíček JaroslavČerný Jakub         
15.Kolařík ZdeněkNěmický Jiří         
16.Randáček MiroslavŘíha Karel         
17.Zajíček JaroslavŠrámek Daniel         
18.Mára KarelČerný Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Randáček Miroslav30Němický Jiří12
Zajíček Jaroslav02Říha Karel21
Mára Karel30Šrámek Daniel03
Kolařík Zdeněk21Černý Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída A muži (RS-2A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 3 ; K Červenému dvoru 24, Třebešín -bus č.133 a 297Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:31676:642TJ Kyje B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Traxler Jan
 
 
Dunder Jiří
Jantač Petr
 
 
-6-66-7 1301
2.Laštůvka Petr
Turcmanovič František
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
5510  3011
3.Traxler JanJantač Petr-57-98-62312
4.Laštůvka PetrDvořák Jiří ml.-6865 3122
5.Hadrava MiloslavDunder Jiří6-88-9-92323
6.Turcmanovič FrantišekDvořák Jiří st.7810  3033
7.Laštůvka PetrJantač Petr58-910 3143
8.Hadrava MiloslavDvořák Jiří ml.-94710 3153
9.Turcmanovič FrantišekDunder Jiří89-87 3163
10.Traxler JanDvořák Jiří st.598  3073
11.Hadrava MiloslavJantač Petr-74-8-6 1374
12.Turcmanovič FrantišekDvořák Jiří ml.-1010-6-6 1375
13.Traxler JanDunder Jiří4-8-39-62376
14.Laštůvka PetrDvořák Jiří st.895  3086
15.Turcmanovič FrantišekJantač Petr-8-4-5  0387
16.Traxler JanDvořák Jiří ml.8-910-8-62388
17.Laštůvka PetrDunder Jiří-5589 3198
18.Hadrava MiloslavDvořák Jiří st.5-88-9932108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Traxler Jan13Jantač Petr31
Laštůvka Petr40Dvořák Jiří ml.22
Hadrava Miloslav22Dunder Jiří22
Turcmanovič František22Dvořák Jiří st.04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS