Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha JRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:40606:683SF SKK EL Niňo Praha J

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dolanský Roman
Středa Martin
 
 
Ducháček Josef
Prokopenko Oleg
 
 
-105-8-5 1301
2.Hlaváček Ivan
Hanek Stanislav st.
 
 
Vyvadil Jiří
Kotrč Michal
 
 
-12-7-5  0302
3.Středa MartinDucháček Josef-710-8563212
4.Hlaváček IvanProkopenko Oleg-2-77-8 1313
5.Hanek Stanislav st.Vyvadil Jiří-14-69-5 1314
6.Dolanský RomanKotrč Michal-811-54173224
7.Hlaváček IvanDucháček Josef-9-66-7 1325
8.Hanek Stanislav st.Prokopenko Oleg-4-7-12  0326
9.Dolanský RomanVyvadil Jiří-9-661053236
10.Středa MartinKotrč Michal9-9-4-7 1337
11.Hanek Stanislav st.Ducháček Josef8-8-2-5 1338
12.Dolanský RomanProkopenko Oleg9-778 3148
13.Středa MartinVyvadil Jiří9-579 3158
14.Hlaváček IvanKotrč Michal98-56 3168
15.Dolanský RomanDucháček Josef-86-8-2 1369
16.Středa MartinProkopenko Oleg8-698 3179
17.Hlaváček IvanVyvadil Jiří10-6-8-7 13710
18.Hanek Stanislav st.Kotrč Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Středa Martin31Ducháček Josef31
Hlaváček Ivan13Prokopenko Oleg22
Hanek Stanislav st.03Vyvadil Jiří22
Dolanský Roman31Kotrč Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:37 TTC Klánovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Vejžvalda Vladislav
 
 
Michálek David
Hájek Luděk st.
 
 
     3010
2.Žďárský Zdeněk
Mikšátko Roman
 
 
Kratochvíl Karel
Hrdlic Roman
 
 
     1311
3.Gerdžikov SvetoslavKratochvíl Karel     3221
4.Lhoták PetrHájek Luděk st.     3031
5.Vejžvalda VladislavMichálek David     1332
6.Žďárský ZdeněkHrdlic Roman     1333
7.Lhoták PetrKratochvíl Karel     3143
8.Vejžvalda VladislavHájek Luděk st.     1344
9.Žďárský ZdeněkMichálek David     3254
10.Gerdžikov SvetoslavHrdlic Roman     3164
11.Mikšátko RomanKratochvíl Karel     1365
12.Žďárský ZdeněkHájek Luděk st.     1366
13.Gerdžikov SvetoslavMichálek David     2367
14.Lhoták PetrHrdlic Roman     0368
15.Žďárský ZdeněkKratochvíl Karel     3178
16.Gerdžikov SvetoslavHájek Luděk st.     0379
17.Lhoták PetrMichálek David     03710
18.Mikšátko RomanHrdlic Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gerdžikov Svetoslav22Kratochvíl Karel13
Lhoták Petr22Hájek Luděk st.31
Vejžvalda Vladislav02Michálek David31
Žďárský Zdeněk22Hrdlic Roman21
Mikšátko Roman01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. DVrchní
rozhodčí:
Lukáč Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bellova 56, Praha 10-Petrovice, PSČ 109 00, Dopravní spojení: ze stanice metro C Háje bus 240, 296 do stanice Morseova nebo metro C Háje bus 125, 183, 267, 382, 383 do stanice Jakobiho, pak pěšky 200 m směrem k ulici Bellova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24555:482TJ Sokol Petrovice I. D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schützner Vladimír
Lukáč Michal
 
 
Kotlorz Lukáš
Hoke Daniel
 
 
10-988 3110
2.Zajíček Luděk
Novotný Václav
 
 
Fausek Jiří
Šimeček Jan
 
 
34-85 3120
3.Novotný VáclavŠimeček Jan-8-7-8  0321
4.Zajíček LuděkHoke Daniel4-1162 3131
5.Lukáč MichalFausek Jiří5-9-11-9 1332
6.Schützner VladimírKotlorz Lukáš-95117 3142
7.Zajíček LuděkŠimeček Jan-7-8-8  0343
8.Lukáč MichalHoke Daniel9-359 3153
9.Schützner VladimírFausek Jiří108-54 3163
10.Novotný VáclavKotlorz Lukáš824  3073
11.Lukáč MichalŠimeček Jan-3-7-8  0374
12.Schützner VladimírHoke Daniel-58-8-6 1375
13.Novotný VáclavFausek Jiří535  3085
14.Zajíček LuděkKotlorz Lukáš777  3095
15.Schützner VladimírŠimeček Jan-659-6-82396
16.Novotný VáclavHoke Daniel777  30106
17.Zajíček LuděkFausek Jiří         
18.Lukáč MichalKotlorz Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Václav31Šimeček Jan40
Zajíček Luděk21Hoke Daniel13
Lukáč Michal12Fausek Jiří12
Schützner Vladimír22Kotlorz Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha HVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18543:390AC Sparta Praha H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubač Martin
Mikšátko Martin
 
 
Brenner Zdeněk
Dusbaba Miroslav
 
 
-78-69-92301
2.Kroupa Rudolf
Bláha Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Mikšátko MartinDusbaba Miroslav-87-96-102312
4.Kroupa RudolfTotzauer Karel8-979 3122
5.Bláha TomášBrenner Zdeněk-89-78-92323
6.Hubač MartinWO    3033
7.Kroupa RudolfDusbaba Miroslav78-96 3143
8.Bláha TomášTotzauer Karel79-89 3153
9.Hubač MartinBrenner Zdeněk8-797 3163
10.Mikšátko MartinWO    3073
11.Bláha TomášDusbaba Miroslav8-97-673283
12.Hubač MartinTotzauer Karel894  3093
13.Mikšátko MartinBrenner Zdeněk-67-4-5 1394
14.Kroupa RudolfWO    30104
15.Hubač MartinDusbaba Miroslav789  30  
16.Mikšátko MartinTotzauer Karel         
17.Kroupa RudolfBrenner Zdeněk         
18.Bláha Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mikšátko Martin02Dusbaba Miroslav12
Kroupa Rudolf20Totzauer Karel03
Bláha Tomáš21Brenner Zdeněk21
Hubač Martin20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky EVrchní
rozhodčí:
Jágr Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35676:681nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Třesohlavý Josef
Kunert Ladislav
 
 
Kubáň Tomáš
Hanke Tomáš
 
 
-8-897-52301
2.Jágr Martin
Svatoš Daniel
 
 
Svoboda Vladimír
Poluk Alexandr
 
 
969  3011
3.Kunert LadislavSvoboda Vladimír97-9-973221
4.Svatoš DanielPoluk Alexandr-9-768-62322
5.Jágr MartinHanke Tomáš10-78-4-102323
6.Třesohlavý JosefKubáň Tomáš877  3033
7.Svatoš DanielSvoboda Vladimír-310-10-8 1334
8.Jágr MartinPoluk Alexandr-7-5-4  0335
9.Třesohlavý JosefHanke Tomáš9-6-8-1 1336
10.Kunert LadislavKubáň Tomáš9107  3046
11.Jágr MartinSvoboda Vladimír-5-5-8  0347
12.Třesohlavý JosefPoluk Alexandr6-101010 3157
13.Kunert LadislavHanke Tomáš10-5-7263267
14.Svatoš DanielKubáň Tomáš-8310-933277
15.Třesohlavý JosefSvoboda Vladimír-810-8-8 1378
16.Kunert LadislavPoluk Alexandr-8-777-82379
17.Svatoš DanielHanke Tomáš129-95 3189
18.Jágr MartinKubáň Tomáš975  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kunert Ladislav31Svoboda Vladimír31
Svatoš Daniel22Poluk Alexandr31
Jágr Martin13Hanke Tomáš22
Třesohlavý Josef22Kubáň Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: 4. třída B muži (RS-2B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu BVrchní
rozhodčí:
Fejks Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Červenému dvoru 24, Praha 3, areál býv. skladů 2.p., od Metra C Florenc BUS 133 do zast. Třebešín.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1023:38513:587TJ Sokol Nusle Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zahradníček Jakub
Fejks Michal
 
 
Budík Bohuslav st.
Pluska Oleh
 
 
43-510 3110
2.Jansa Jiří
Szilágyi Tomáš
 
 
Pastír Jiří
Svoboda Igor
 
 
99-5-773220
3.Fejks MichalPastír Jiří8-4-5-7 1321
4.Jansa JiříPluska Oleh-10-4-7  0322
5.Szilágyi TomášBudík Bohuslav st.-26148 3132
6.Zahradníček JakubSvoboda Igor38-11-673242
7.Jansa JiříPastír Jiří-4-7-9  0343
8.Szilágyi TomášPluska Oleh-8-68-4 1344
9.Zahradníček JakubBudík Bohuslav st.5-923 3154
10.Fejks MichalSvoboda Igor-5-5-8  0355
11.Szilágyi TomášPastír Jiří-8-9-7  0356
12.Zahradníček JakubPluska Oleh6-885 3166
13.Fejks MichalBudík Bohuslav st.-7-7-3  0367
14.Jansa JiříSvoboda Igor-11-6-3  0368
15.Zahradníček JakubPastír Jiří12134  3078
16.Fejks MichalPluska Oleh-5-5-7  0379
17.Jansa JiříBudík Bohuslav st.-3-11-9  03710
18.Szilágyi TomášSvoboda Igor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fejks Michal04Pastír Jiří31
Jansa Jiří04Pluska Oleh31
Szilágyi Tomáš12Budík Bohuslav st.22
Zahradníček Jakub40Svoboda Igor21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS