Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:38Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36684:703nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chaloupek Petr
Kouba Jan
 
 
Mutl David
Moravec Lukáš
 
 
-4389 3110
2.Cihlář Matěj
Bednárik Martin
 
 
Fiala Aleš
Jansa Jiří
 
 
87-6-553220
3.Kouba JanJansa Jiří1468  3030
4.Chaloupek PetrMoravec Lukáš28-9-10-92331
5.Bednárik MartinFiala Aleš-10-96583241
6.Cihlář MatějMutl David-6710-7-92342
7.Chaloupek PetrJansa Jiří911-79 3152
8.Bednárik MartinMoravec Lukáš-9-66-9 1353
9.Cihlář MatějFiala Aleš10911  3063
10.Kouba JanMutl David-10-4-6  0364
11.Bednárik MartinJansa Jiří6-7-121093274
12.Cihlář MatějMoravec Lukáš-78-8-7 1375
13.Kouba JanFiala Aleš-109-1210-82376
14.Chaloupek PetrMutl David-8-6-4  0377
15.Cihlář MatějJansa Jiří1396  3087
16.Kouba JanMoravec Lukáš88-56 3197
17.Chaloupek PetrFiala Aleš7-7-5-7 1398
18.Bednárik MartinMutl David9-7-4-1 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kouba Jan22Jansa Jiří04
Chaloupek Petr13Moravec Lukáš31
Bednárik Martin22Fiala Aleš22
Cihlář Matěj22Mutl David40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Motlíková Ilona
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II BRozhodčí:Motlík Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Pouč Roman
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hedervári Robert
Čeleda Emil
 
 
Sejpka Ladislav
Brůček František
 
 
     1301
2.Pouč Roman
Motlík Pavel
 
 
Farář Petr
Chmelík David
 
 
     1302
3.Wavrečka RonaldFarář Petr     1303
4.Motlík PavelChmelík David     1304
5.Pouč RomanSejpka Ladislav     0305
6.Slunéčko JindřichBrůček František     3015
7.Motlík PavelFarář Petr     0316
8.Pouč RomanChmelík David     1317
9.Slunéčko JindřichSejpka Ladislav     0318
10.Wavrečka RonaldBrůček František     3128
11.Boloňský AndrejFarář Petr     1329
12.Slunéčko JindřichChmelík David     3139
13.Wavrečka RonaldSejpka Ladislav     3249
14.Motlík PavelBrůček František     3259
15.Slunéčko JindřichFarář Petr     3269
16.Wavrečka RonaldChmelík David     3279
17.Motlík PavelSejpka Ladislav     3189
18.Boloňský AndrejBrůček František     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wavrečka Ronald31Farář Petr31
Motlík Pavel22Chmelík David22
Pouč Roman02Sejpka Ladislav22
Slunéčko Jindřich31Brůček František04
Boloňský Andrej11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:31 TJ Střížkov E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Jiří
Fleissig Petr
 
 
Lüder Jan
Karpíšek Ondřej
 
 
     0301
2.Toman Bedřich
Korec Ladislav
 
 
Svobodová Nikola
Provazník Lukáš
 
 
     1302
3.Korec LadislavLüder Jan     0303
4.Bauer VáclavSvobodová Nikola     0304
5.Matoušek JiříProvazník Lukáš     0305
6.Toman BedřichKarpíšek Ondřej     3015
7.Bauer VáclavLüder Jan     0316
8.Matoušek JiříSvobodová Nikola     3026
9.Toman BedřichProvazník Lukáš     1327
10.Korec LadislavKarpíšek Ondřej     3137
11.Matoušek JiříLüder Jan     0338
12.Toman BedřichSvobodová Nikola     3048
13.Korec LadislavProvazník Lukáš     1349
14.Bauer VáclavKarpíšek Ondřej     13410
15.Toman BedřichLüder Jan         
16.Korec LadislavSvobodová Nikola         
17.Bauer VáclavProvazník Lukáš         
18.Matoušek JiříKarpíšek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Korec Ladislav12Lüder Jan30
Bauer Václav03Svobodová Nikola12
Matoušek Jiří12Provazník Lukáš30
Toman Bedřich21Karpíšek Ondřej12
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30625:560SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozel Rudolf
Vyvadil Jiří
 
 
Habera Michal
Patho Róbert
 
 
6-8-3793210
2.Ezr František
Tkačík Ján
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
7-8-9-5 1311
3.Tkačík JánHabera Michal-7-6-8  0312
4.Ezr FrantišekHelisová Kateřina596  3022
5.Vyvadil JiříPatho Gabriel-9108-7-42323
6.Kozel RudolfPatho Róbert-9554 3133
7.Ezr FrantišekHabera Michal5-7-5-7 1334
8.Vyvadil JiříHelisová Kateřina10-79-8113244
9.Kozel RudolfPatho Gabriel-10-15-10  0345
10.Tkačík JánPatho Róbert-57128 3155
11.Vyvadil JiříHabera Michal-13-9-11  0356
12.Kozel RudolfHelisová KateřinaWO    3066
13.Tkačík JánPatho Gabriel-12-89663276
14.Ezr FrantišekPatho Róbert886  3086
15.Kozel RudolfHabera Michal-8-8-8  0387
16.Tkačík JánHelisová KateřinaWO    3097
17.Ezr FrantišekPatho Gabriel-99108 31107
18.Vyvadil JiříPatho Róbert         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tkačík Ján21Habera Michal40
Ezr František31Helisová Kateřina02
Vyvadil Jiří12Patho Gabriel22
Kozel Rudolf12Patho Róbert03
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Orion Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt školní budovy,, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka - vchod do areálu brankou v plotě z ul. Pejevové (popř. bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť ), v budově pak za recepcí projít vnitřní chodbou rovně dozadu a vlevo k šatnám (vpravo za skleněnými dveřmi). Doporučený příchod do šaten cca 18:50, vstup do herny máme od 19:00.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:34534:575TJ Sokol Žižkov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Zdeněk
Hrubec Vladimír
 
 
Elčkner Miroslav ml.
Treybal Václav
 
 
85-63 3110
2.Krejsa Josef
Bláha Jaroslav
 
 
Ruml Jiří
Hladík Petr
 
 
-2-8-7  0311
3.Bláha JaroslavElčkner Miroslav ml.6-413-943221
4.Svatoň PetrTreybal Václav-5-8-2  0322
5.Krejsa JosefHladík Petr-6-5-7  0323
6.Dušek ZdeněkRuml Jiří5811  3033
7.Svatoň PetrElčkner Miroslav ml.-5-77-10 1334
8.Krejsa JosefTreybal Václav-10-9-9  0335
9.Dušek ZdeněkHladík Petr775  3045
10.Bláha JaroslavRuml Jiří-87-8-11 1346
11.Krejsa JosefElčkner Miroslav ml.-5-4-6  0347
12.Dušek ZdeněkTreybal Václav847  3057
13.Bláha JaroslavHladík Petr-1287-5-92358
14.Hrubec VladimírRuml Jiří8-6-8-6 1359
15.Dušek ZdeněkElčkner Miroslav ml.78-911 3169
16.Bláha JaroslavTreybal Václav5178  3079
17.Hrubec VladimírHladík Petr-6-4-6  03710
18.Krejsa JosefRuml Jiří-9-9-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bláha Jaroslav22Elčkner Miroslav ml.22
Svatoň Petr02Treybal Václav22
Krejsa Josef03Hladík Petr31
Dušek Zdeněk40Ruml Jiří21
Hrubec Vladimír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany CVrchní
rozhodčí:
Zücker Robert
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:Zücker Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:Zücker Robert
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Zücker Robert
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:33 SK Slivenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ptáček Jan
Šaršoun Jaroslav
 
 
Bratka Arnošt
Hartmann Miroslav
 
 
     2301
2.Zücker Robert
Margaritov Dimitr
 
 
Beneš Milan
Jůzek Karel
 
 
     0302
3.Zücker RobertHartmann Miroslav     0303
4.Margaritov DimitrBeneš Milan     1304
5.Šaršoun JaroslavBratka Arnošt     0305
6.Ptáček JanJůzek Karel     3115
7.Margaritov DimitrHartmann Miroslav     0316
8.Šaršoun JaroslavBeneš Milan     0317
9.Ptáček JanBratka Arnošt     3227
10.Zücker RobertJůzek Karel     0328
11.Šaršoun JaroslavHartmann Miroslav     0329
12.Ptáček JanBeneš Milan     03210
13.Zücker RobertBratka Arnošt         
14.Margaritov DimitrJůzek Karel         
15.Ptáček JanHartmann Miroslav         
16.Zücker RobertBeneš Milan         
17.Margaritov DimitrBratka Arnošt         
18.Šaršoun JaroslavJůzek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zücker Robert02Hartmann Miroslav30
Margaritov Dimitr02Beneš Milan30
Šaršoun Jaroslav03Bratka Arnošt11
Ptáček Jan21Jůzek Karel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS