Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
Frolík Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35489:576TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frolík Jindřich
Pína Jan
 
 
Michálek Vojtěch
Lodek Jan
 
 
-810-618-42301
2.Bláhová Kateřina
Pecháček David
 
 
Sutnar Bohuslav
Kuttler Karel
 
 
-78-57-102302
3.Frolík JindřichLodek Jan-7-4-8  0303
4.Bláhová KateřinaMichálek Vojtěch-5-7-4  0304
5.Pecháček DavidSutnar Bohuslav7-459 3114
6.Pína JanKuttler Karel888  3024
7.Bláhová KateřinaLodek Jan-8-6-5  0325
8.Pecháček DavidMichálek Vojtěch-4-6-7  0326
9.Pína JanSutnar Bohuslav1068  3036
10.Frolík JindřichKuttler Karel-4108-7-82337
11.Pecháček DavidLodek Jan-4-5-7  0338
12.Pína JanMichálek Vojtěch-51045 3148
13.Frolík JindřichSutnar Bohuslav-9510-683258
14.Bláhová KateřinaKuttler Karel-6-6-4  0359
15.Pína JanLodek Jan-83510 3169
16.Frolík JindřichMichálek Vojtěch-6-5-5  03610
17.Bláhová KateřinaSutnar Bohuslav         
18.Pecháček DavidKuttler Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Frolík Jindřich13Lodek Jan31
Bláhová Kateřina03Michálek Vojtěch31
Pecháček David12Sutnar Bohuslav03
Pína Jan40Kuttler Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Vršovického nádraží 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:109:31278:408TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Marek
Hnilička Jiří
 
 
Hoke Daniel
Průša Ondřej
 
 
-3-7-6  0301
2.Šmidt Ivan
Klabeček Dominik
 
 
Kadlec Vít
Vohradský Stanislav
 
 
-10-7-7  0302
3.Šmidt IvanHoke Daniel-2-2-3  0303
4.Klabeček DominikPrůša Ondřej-7-3-5  0304
5.Pospíšil MarekKadlec Vít-9-5-9  0305
6.Hnilička JiříVohradský Stanislav4610  3015
7.Klabeček DominikHoke Daniel-2-5-7  0316
8.Pospíšil MarekPrůša Ondřej-8-1091-72317
9.Hnilička JiříKadlec Vít-9979 3127
10.Šmidt IvanVohradský Stanislav-4-6-3  0328
11.Pospíšil MarekHoke Daniel-3-710-8 1329
12.Hnilička JiříPrůša Ondřej-4-6-3  03210
13.Šmidt IvanKadlec Vít         
14.Klabeček DominikVohradský Stanislav         
15.Hnilička JiříHoke Daniel         
16.Šmidt IvanPrůša Ondřej         
17.Klabeček DominikKadlec Vít         
18.Pospíšil MarekVohradský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmidt Ivan02Hoke Daniel30
Klabeček Dominik02Průša Ondřej30
Pospíšil Marek03Kadlec Vít11
Hnilička Jiří21Vohradský Stanislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20512:447TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladík Petr
Fišer Josef
 
 
Pocz Tomáš
Pozníček Josef
 
 
-9689 3110
2.Elčkner Miroslav
Krejčí Pavel
 
 
Martykiewiecz Dušan
Kochlöffl Roman
 
 
-8-89993220
3.Elčkner MiroslavPocz Tomáš-57-6-9 1321
4.Hladík PetrMartykiewiecz Dušan665  3031
5.Krejčí PavelPozníček Josef-9-9-11  0332
6.Fišer JosefKochlöffl Roman45-94 3142
7.Hladík PetrPocz Tomáš6311  3052
8.Krejčí PavelMartykiewiecz Dušan-109-4-3 1353
9.Fišer JosefPozníček Josef8-6-7983263
10.Elčkner MiroslavKochlöffl Roman1075  3073
11.Krejčí PavelPocz Tomáš-65-5-5 1374
12.Fišer JosefMartykiewiecz Dušan4-1167 3184
13.Elčkner MiroslavPozníček Josef675  3094
14.Hladík PetrKochlöffl Roman8-674 31104
15.Fišer JosefPocz Tomáš         
16.Elčkner MiroslavMartykiewiecz Dušan         
17.Hladík PetrPozníček Josef         
18.Krejčí PavelKochlöffl Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Elčkner Miroslav21Pocz Tomáš21
Hladík Petr30Martykiewiecz Dušan12
Krejčí Pavel03Pozníček Josef12
Fišer Josef30Kochlöffl Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:24 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
Chaloupek Petr
Pražák Bohumil
 
 
     0301
2.Sochor Adam
Vokál Jan
 
 
Kouba Jan
Novotný Marek
 
 
     0302
3.Najbertová LucieChaloupek Petr     3112
4.Krieger JanKouba Jan     0313
5.Vokál JanNovotný Marek     3023
6.Vokál RomanPražák Bohumil     3133
7.Krieger JanChaloupek Petr     1334
8.Vokál JanKouba Jan     3144
9.Vokál RomanNovotný Marek     3154
10.Najbertová LuciePražák Bohumil     3164
11.Vokál JanChaloupek Petr     3274
12.Vokál RomanKouba Jan     3284
13.Najbertová LucieNovotný Marek     3294
14.Krieger JanPražák Bohumil     31104
15.Vokál RomanChaloupek Petr         
16.Najbertová LucieKouba Jan         
17.Krieger JanNovotný Marek         
18.Vokál JanPražák Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Najbertová Lucie30Chaloupek Petr12
Krieger Jan12Kouba Jan12
Vokál Jan30Novotný Marek03
Vokál Roman30Pražák Bohumil03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32701:646SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Martin
Náhlik Pavol
 
 
Peller Marek
Bauer Václav
 
 
85-105 3110
2.Khozeuly Yedil
Slepička David
 
 
Matoušek Jiří
Bukovský Petr
 
 
4-146-9-42311
3.Khozeuly YedilPeller Marek-98-7-9 1312
4.Slepička DavidMatoušek Jiří-9-8-7  0313
5.Kubelka MartinBukovský Petr-6-105543223
6.Náhlik PavolBauer Václav1216  3033
7.Slepička DavidPeller Marek8-5-78-72334
8.Kubelka MartinMatoušek Jiří-6-10911-62335
9.Náhlik PavolBukovský Petr8912  3045
10.Khozeuly YedilBauer Václav-39-9-7 1346
11.Kubelka MartinPeller Marek-9-983113256
12.Náhlik PavolMatoušek Jiří95-97 3166
13.Khozeuly YedilBukovský Petr-5-6-8  0367
14.Slepička DavidBauer Václav447  3077
15.Náhlik PavolPeller Marek102-1110 3187
16.Khozeuly YedilMatoušek Jiří-4-795-92388
17.Slepička DavidBukovský Petr499  3098
18.Kubelka MartinBauer Václav-81186 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Khozeuly Yedil04Peller Marek22
Slepička David22Matoušek Jiří31
Kubelka Martin31Bukovský Petr13
Náhlik Pavol40Bauer Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Vobruba Aleš
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13457:357SK Slivenec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čítek Roman
Kop František
 
 
Poulíček Jaroslav
Paroubek Pavel
 
 
-12-44833210
2.Vobruba Aleš
Arsenjev Petr
 
 
Paroubek Jan
Havlíček Ladislav
 
 
897  3020
3.Vobruba AlešHavlíček Ladislav1397  3030
4.Čítek RomanPoulíček Jaroslav-15-4-8  0331
5.Kop FrantišekParoubek Pavel426  3041
6.Arsenjev PetrParoubek Jan446  3051
7.Čítek RomanHavlíček Ladislav-4-128833261
8.Kop FrantišekPoulíček Jaroslav45-46 3171
9.Arsenjev PetrParoubek Pavel-3-8610-102372
10.Vobruba AlešParoubek Jan97-93 3182
11.Kop FrantišekHavlíček Ladislav937  3092
12.Arsenjev PetrPoulíček Jaroslav108-61 31102
13.Vobruba AlešParoubek Pavel         
14.Čítek RomanParoubek Jan         
15.Arsenjev PetrHavlíček Ladislav         
16.Vobruba AlešPoulíček Jaroslav         
17.Čítek RomanParoubek Pavel         
18.Kop FrantišekParoubek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vobruba Aleš20Havlíček Ladislav03
Čítek Roman11Poulíček Jaroslav12
Kop František30Paroubek Pavel11
Arsenjev Petr21Paroubek Jan02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS