Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy (KS-1) Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha DVrchní
rozhodčí:
Hájková Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice CRozhodčí:Nesvačilová Petra
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:Zelinková Olina
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:23 TJ Lokomotiva Vršovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájková Anna
Nesvačilová Petra
 
 
Bláhová Kateřina
Zubíková Zdeňka
 
 
     3010
2.Nesvačilová PetraBlažková Anežka     2311
3.Špicarová VeronikaZubíková Zdeňka     1312
4.Zelinková OlinaBláhová Kateřina     0313
5.Špicarová VeronikaBlažková Anežka     0314
6.Nesvačilová PetraBláhová Kateřina     3224
7.Zelinková OlinaZubíková Zdeňka     0325
8.Špicarová VeronikaBláhová Kateřina     0326
9.Zelinková OlinaBlažková Anežka     0327
10.Nesvačilová PetraZubíková Zdeňka     3037

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nesvačilová Petra21Blažková Anežka30
Špicarová Veronika03Zubíková Zdeňka21
Zelinková Olina03Bláhová Kateřina21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy (KS-1) Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška AVrchní
rozhodčí:
Vlachová Jana
HOSTUJÍCÍ:TJ Přední Kopanina BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:6 TJ Zelená Liška A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošková Stanislava
Štanclová Helena
 
 
Kyselá Zdeňka
Portešová Hana
 
 
     3010
2.Štanclová HelenaČástková Stanislava     3020
3.Vlachová JanaKyselá Zdeňka     1321
4.Hošková StanislavaPortešová Hana     3031
5.Vlachová JanaČástková Stanislava     3041
6.Štanclová HelenaPortešová Hana     3051
7.Hošková StanislavaKyselá Zdeňka     3061
8.Vlachová JanaPortešová Hana     3071
9.Hošková StanislavaČástková Stanislava     3181
10.Štanclová HelenaKyselá Zdeňka     3291

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štanclová Helena30Částková Stanislava03
Vlachová Jana21Kyselá Zdeňka12
Hošková Stanislava30Portešová Hana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy (KS-1) Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:20288:286Slovan KST Bohnice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchtová Tereza
Seidlová Monika
 
 
Kadavá Tereza
Mrázková Lia
 
 
-7-9-2  0301
2.Seidlová MonikaMrázková Lia-113-66-32302
3.Buchtová TerezaKadavá Tereza-98-8-11 1303
4.Kaucká HanaPopová Veronika23-103 3113
5.Buchtová TerezaMrázková Lia-8-2-1  0314
6.Seidlová MonikaPopová Veronika276  3024
7.Kaucká HanaKadavá Tereza-2-9-3  0325
8.Buchtová TerezaPopová Veronika222  3035
9.Kaucká HanaMrázková Lia-4843 3145
10.Seidlová MonikaKadavá Tereza-5-7-6  0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Seidlová Monika12Mrázková Lia21
Buchtová Tereza12Kadavá Tereza30
Kaucká Hana21Popová Veronika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy (KS-1) Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KošířeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Klamovka 2051, Praha 5, 15000Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0 TJ Košíře

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulantová Pavla
Füllsacková Barbora
 
 
Maršíková Jana
Slezáková Hana
 
 
     3010
2.Čápová KateřinaSlezáková Hana     3020
3.Bulantová PavlaKrupičková Tereza     3030
4.Füllsacková BarboraMaršíková Jana     3040
5.Bulantová PavlaSlezáková Hana     3050
6.Čápová KateřinaMaršíková Jana     3060
7.Füllsacková BarboraKrupičková Tereza     3070
8.Bulantová PavlaMaršíková Jana     3080
9.Füllsacková BarboraSlezáková Hana     3090
10.Čápová KateřinaKrupičková Tereza     30100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čápová Kateřina30Slezáková Hana03
Bulantová Pavla30Krupičková Tereza03
Füllsacková Barbora30Maršíková Jana03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy (KS-1) Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha AVrchní
rozhodčí:
Martiška Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2015 18:15 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:613:22282:336TJ ABC Branik D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojdová Martina
Bačáková Jitka
 
 
Hummelová Jarmila
Hypšová Daniela
 
 
-4-9-9  0301
2.Hojdová MartinaVysušilová Stanislava-8677 3111
3.Šamšová SimonaHypšová Daniela8-3-7-2 1312
4.Bačáková JitkaHummelová Jarmila-6-8-1  0313
5.Šamšová SimonaVysušilová Stanislava-9-7-11  0314
6.Hojdová MartinaHummelová Jarmila-6-7-6  0315
7.Bačáková JitkaHypšová Daniela47-85 3125
8.Šamšová SimonaHummelová Jarmila-2-5-4  0326
9.Bačáková JitkaVysušilová Stanislava11-976 3136
10.Hojdová MartinaHypšová Daniela10-586 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hojdová Martina21Vysušilová Stanislava12
Šamšová Simona03Hypšová Daniela12
Bačáková Jitka21Hummelová Jarmila30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída ženy (KS-1) Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:615:23319:363TJ Zelená Liška B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Malá Božena
Mamchur Viktoriya
 
 
Jeřábková Dana
Füri Silvia
 
 
-7-8-4  0301
2.Otrusinová JitkaJeřábková Dana-4-9-8  0302
3.Malá BoženaStraková Jitka-933-493212
4.Mamchur ViktoriyaFüri Silvia-912-108-52313
5.Malá BoženaJeřábková Dana-6-6-2  0314
6.Otrusinová JitkaFüri Silvia-6-6-4  0315
7.Mamchur ViktoriyaStraková Jitka111110  3025
8.Malá BoženaFüri Silvia61-85 3135
9.Mamchur ViktoriyaJeřábková Dana-8-58-6 1336
10.Otrusinová JitkaStraková Jitka8-5-7863246

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Otrusinová Jitka12Jeřábková Dana30
Malá Božena21Straková Jitka03
Mamchur Viktoriya12Füri Silvia21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS