Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín - StavoimpexVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha CRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16495:391SKST Mart Hodonín - Stavoimpex

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlček Michal
Tymofieiev Oleksandr
 
 
Obešlo Marek
Stach Matěj
 
 
910-116 3110
2.Lapčík Ondřej
Broiakovskyi Vsevolod
 
 
Rozínek Vojtěch
Šálený David
 
 
6-838 3120
3.Tymofieiev OleksandrObešlo Marek67-10-573230
4.Broiakovskyi VsevolodRozínek Vojtěch47-97 3140
5.Lapčík OndřejStach Matěj1052  3050
6.Kadlček MichalŠálený David-6437 3160
7.Broiakovskyi VsevolodObešlo Marek5-8-5-10 1361
8.Lapčík OndřejRozínek Vojtěch9-6-13653271
9.Kadlček MichalStach Matěj578  3081
10.Tymofieiev OleksandrŠálený David36-147 3191
11.Lapčík OndřejObešlo Marek-8-94-7 1392
12.Kadlček MichalRozínek Vojtěch127-97 31102
13.Tymofieiev OleksandrStach Matěj         
14.Broiakovskyi VsevolodŠálený David         
15.Kadlček MichalObešlo Marek         
16.Tymofieiev OleksandrRozínek Vojtěch         
17.Broiakovskyi VsevolodStach Matěj         
18.Lapčík OndřejŠálený David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tymofieiev Oleksandr20Obešlo Marek21
Broiakovskyi Vsevolod11Rozínek Vojtěch03
Lapčík Ondřej21Stach Matěj02
Kadlček Michal30Šálený David02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Šafařík Roman
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta PrahaRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Schwarzer Antonín
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:33631:606TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Dvořáček Petr
 
 
Strejc Filip
Bárta Daniel
 
 
577  3010
2.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Zlámal Jaromír
Černota Filip
 
 
59-4-773220
3.Mesaroš JakubZlámal Jaromír-9-8-2  0321
4.Dvořáček PetrČernota Filip98-911 3131
5.Hoferik PetrStrejc Filip4-78-743241
6.Schwarzer AntonínBárta Daniel67-9-983251
7.Dvořáček PetrZlámal Jaromír-8-8-11  0352
8.Hoferik PetrČernota Filip267  3062
9.Schwarzer AntonínStrejc Filip85-67 3172
10.Mesaroš JakubBárta Daniel-7-58-8 1373
11.Hoferik PetrZlámal Jaromír-6-5-5  0374
12.Schwarzer AntonínČernota Filip957  3084
13.Mesaroš JakubStrejc Filip-8-99-9 1385
14.Dvořáček PetrBárta Daniel7-11-9853295
15.Schwarzer AntonínZlámal Jaromír-8-7-8  0396
16.Mesaroš JakubČernota Filip-8-8113-102397
17.Dvořáček PetrStrejc Filip9-10-87932107
18.Hoferik PetrBárta Daniel-5    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mesaroš Jakub04Zlámal Jaromír40
Dvořáček Petr31Černota Filip13
Hoferik Petr21Strejc Filip13
Schwarzer Antonín31Bárta Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov BRozhodčí:Trkal Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Absolon Martin
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16493:381KST SK US Steinerová Choceň z.s

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Lokaj Roman
Gorecki Jan
 
 
265  3010
2.Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
-45-911-42311
3.Štrof VojtěchKarabec Ivan-10387 3121
4.Čopián OndřejGorecki Jan11-10-12-8 1322
5.Bělohlávek DominikMikolašík Michal638  3032
6.Přistál TomášLokaj Roman4112  3042
7.Čopián OndřejKarabec Ivan-5-9-11  0343
8.Bělohlávek DominikGorecki Jan983  3053
9.Přistál TomášMikolašík Michal-57-4233263
10.Štrof VojtěchLokaj Roman8810  3073
11.Bělohlávek DominikKarabec Ivan-9-6-5  0374
12.Přistál TomášGorecki Jan5812  3084
13.Štrof VojtěchMikolašík Michal5-999 3194
14.Čopián OndřejLokaj RomanWO    30104
15.Přistál TomášKarabec Ivan5    10  
16.Štrof VojtěchGorecki Jan         
17.Čopián OndřejMikolašík Michal         
18.Bělohlávek DominikLokaj Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štrof Vojtěch30Karabec Ivan21
Čopián Ondřej02Gorecki Jan12
Bělohlávek Dominik21Mikolašík Michal03
Přistál Tomáš30Lokaj Roman02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST BRozhodčí:Blatná Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34655:657nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Vaculík Miloslav
 
 
Klos Patrik
Onderka František
 
 
9-6-73-62301
2.Handl Petr
Šmerda Marek
 
 
Plachta Jakub
Martinko Tomáš
 
 
959  3011
3.Smýkal TomášKlos Patrik-391110 3121
4.Vaculík MiloslavOnderka František-71056 3131
5.Šmerda MarekMartinko Tomáš10-8-9-7 1332
6.Handl PetrPlachta Jakub9-7-9-10 1333
7.Vaculík MiloslavKlos Patrik-5-7-9  0334
8.Šmerda MarekOnderka František59-8-8-102335
9.Handl PetrMartinko Tomáš-889-9-62336
10.Smýkal TomášPlachta Jakub9-369 3146
11.Šmerda MarekKlos Patrik-7-5-4  0347
12.Handl PetrOnderka František11-10910 3157
13.Smýkal TomášMartinko Tomáš-977-1373267
14.Vaculík MiloslavPlachta Jakub-10-7-10  0368
15.Handl PetrKlos Patrik558  3078
16.Smýkal TomášOnderka František749  3088
17.Vaculík MiloslavMartinko Tomáš-10-7-9  0389
18.Šmerda MarekPlachta Jakub-67125 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smýkal Tomáš40Klos Patrik22
Vaculík Miloslav13Onderka František13
Šmerda Marek13Martinko Tomáš31
Handl Petr22Plachta Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 B IMEDAVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha BRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, Velký sál sokolovnyRozhodčí:Kačer Pavel
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36587:630TTC Elizza Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Tomáš
Buben Vlastimil
 
 
Průša David
Laboutka Luděk
 
 
4-1246 3110
2.Mokrejš Jan
Brát Karel ml.
 
 
Hlaváček Tomáš
Thang Do Trong
 
 
99-9-1673220
3.Mokrejš JanPrůša David98-4-6-62321
4.Brát Karel ml.Laboutka Luděk-5-4-7  0322
5.Hort TomášThang Do Trong96-99 3132
6.Buben VlastimilHlaváček Tomáš9115  3042
7.Brát Karel ml.Průša David-97-9-5 1343
8.Hort TomášLaboutka Luděk-3-6-7  0344
9.Buben VlastimilThang Do Trong6106  3054
10.Mokrejš JanHlaváček Tomáš-5-8-3  0355
11.Hort TomášPrůša David-7106-753265
12.Buben VlastimilLaboutka Luděk-910-11-8 1366
13.Mokrejš JanThang Do Trong-9-9107-42367
14.Brát Karel ml.Hlaváček Tomáš3-5-87-52368
15.Buben VlastimilPrůša David9103  3078
16.Mokrejš JanLaboutka Luděk8-6-5-6 1379
17.Brát Karel ml.Thang Do Trong-6-8-4  03710
18.Hort TomášHlaváček Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mokrejš Jan04Průša David22
Brát Karel ml.04Laboutka Luděk40
Hort Tomáš21Thang Do Trong22
Buben Vlastimil31Hlaváček Tomáš21
Přítomnost komisaře ČAST



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:Koblížek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Zahálka Pavel
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:28639:583DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapák Miloš
Bittner Michal
 
 
Medek Josef
Šilhán Petr
 
 
2-7-108-72301
2.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Blinka Michal
Borůvka Lukáš
 
 
-95-101093211
3.Foff LukášBorůvka Lukáš4-4-105-132312
4.Bittner MichalŠilhán Petr-6-8-11  0313
5.Šlapák MilošBlinka Michal-21288 3123
6.Ševec JakubMedek Josef896  3033
7.Bittner MichalBorůvka Lukáš-8-45-6 1334
8.Šlapák MilošŠilhán Petr7-86-1073244
9.Ševec JakubBlinka Michal9-7-91093254
10.Foff LukášMedek Josef598  3064
11.Šlapák MilošBorůvka Lukáš5-4-7-9 1365
12.Ševec JakubŠilhán Petr1110-38 3175
13.Foff LukášBlinka Michal393  3085
14.Bittner MichalMedek Josef-103-108-72386
15.Ševec JakubBorůvka Lukáš9-9-5963296
16.Foff Lukᚊilhán Petr253  30106
17.Bittner MichalBlinka Michal         
18.Šlapák MilošMedek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Foff Lukáš31Borůvka Lukáš31
Bittner Michal03Šilhán Petr13
Šlapák Miloš21Blinka Michal03
Ševec Jakub40Medek Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko OrlováRozhodčí:Absolon Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu29. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34629:571nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přistál Tomáš
Bělohlávek Dominik
 
 
Wawrosz Pavel
Gomez Gustavo
 
 
-10-10-8  0301
2.Štrof Vojtěch
Čopián Ondřej
 
 
Koldas Tomáš
Pisarczyk Tomek
 
 
5-87-1143211
3.Štrof VojtěchGomez Gustavo98-8-8-112312
4.Bělohlávek DominikWawrosz Pavel7-83-783222
5.Čopián OndřejKoldas Tomáš-5-6-9  0323
6.Přistál TomášPisarczyk Tomek869  3033
7.Bělohlávek DominikGomez Gustavo10-9-9-6 1334
8.Čopián OndřejWawrosz Pavel68-9-983244
9.Přistál TomášKoldas Tomáš3116  3054
10.Štrof VojtěchPisarczyk Tomek439  3064
11.Čopián OndřejGomez Gustavo10-6-8-2 1365
12.Přistál TomášWawrosz PavelWO    3075
13.Štrof VojtěchKoldas Tomáš-8-286-42376
14.Bělohlávek DominikPisarczyk Tomek-7-8-9  0377
15.Přistál TomášGomez Gustavo-5-8-6  0378
16.Štrof VojtěchWawrosz PavelWO    3088
17.Bělohlávek DominikKoldas Tomáš-32-10-6 1389
18.Čopián OndřejPisarczyk Tomek68-88 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štrof Vojtěch12Gomez Gustavo40
Bělohlávek Dominik13Wawrosz Pavel02
Čopián Ondřej22Koldas Tomáš31
Přistál Tomáš21Pisarczyk Tomek13
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS