Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Čech Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Přibík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, Rakovník, Sokolovna Rakovník, Jandačův sálRozhodčí:Mikeš Milan
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:41569:657TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Mádr Miloslav
Smola Igor
 
 
9-88-393210
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
Doležal Ondřej
Korbel Filip ml.
 
 
-5-12-10  0311
3.Pisár JanKorbel Filip ml.-7-6-3  0312
4.Kettner MartinDoležal Ondřej-9-7-11  0313
5.Vorlíček LubošSmola Igor-99-11593223
6.Pisár PetrMádr Miloslav-8-9-8  0324
7.Kettner MartinKorbel Filip ml.-9-7-8  0325
8.Vorlíček LubošDoležal Ondřej1-787 3135
9.Pisár PetrSmola Igor4610  3045
10.Pisár JanMádr Miloslav8-7-49103255
11.Vorlíček LubošKorbel Filip ml.-39-21063265
12.Pisár PetrDoležal Ondřej10-6-8-12 1366
13.Pisár JanSmola Igor6-3-6-4 1367
14.Kettner MartinMádr Miloslav-11-10-3  0368
15.Pisár PetrKorbel Filip ml.8-3-12-1 1369
16.Pisár JanDoležal Ondřej68-7-783279
17.Hýža DanielSmola Igor-10-75-7 13710
18.Vorlíček LubošMádr Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pisár Jan22Korbel Filip ml.31
Kettner Martin03Doležal Ondřej22
Vorlíček Luboš30Smola Igor22
Pisár Petr13Mádr Miloslav21
Hýža Daniel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ŠanovVrchní
rozhodčí:
Jirásko Robert
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:Svoboda Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šanov 91, 270 31 Senomaty, tělocvična ZŠ ŠanovRozhodčí:Vaculík Zdeněk
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:18547:374TJ Šanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaculík Petr
Hejda Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Štepka Miroslav
Koděra Filip
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
-96-26-12311
3.Štepka MiroslavWO    3021
4.Vaculík PetrHerout František679  3031
5.Hejda VáclavNevřela Daniel410-108 3141
6.Cafourek TomášLoudín Petr-10-71411-82342
7.Vaculík PetrWO    3052
8.Hejda VáclavHerout František-7-1310-4 1353
9.Cafourek TomášNevřela Daniel88-8-8-42354
10.Štepka MiroslavLoudín Petr883  3064
11.Hejda VáclavWO    3074
12.Cafourek TomášHerout František-8-2-10  0375
13.Štepka MiroslavNevřela Daniel9-9115 3185
14.Vaculík PetrLoudín Petr68-94 3195
15.Cafourek TomášWO    30105
16.Štepka MiroslavHerout František1165  30  
17.Vaculík PetrNevřela Daniel         
18.Hejda VáclavLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štepka Miroslav20Herout František21
Vaculík Petr20Nevřela Daniel12
Hejda Václav11Loudín Petr12
Cafourek Tomáš03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaVrchní
rozhodčí:
Hanek Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Union PlzeňRozhodčí:Šimůnek Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:Pašek Dominik
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Linert Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:33367:454TJ Union Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebl Jáchym
Šimůnek Ondřej
 
 
Kirchman Ondřej
Bistřický Marek
 
 
-7-4-8  0301
2.Pašek Dominik
Vaněk Petr
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
7-6-8-9 1302
3.Šebl JáchymBistřický Marek6-1075 3112
4.Vaněk PetrKirchman Ondřej-3-5-3  0313
5.Šimůnek OndřejSochor Miroslav5-59-5-92314
6.Pašek DominikVaněček Petr-9110-8-72315
7.Vaněk PetrBistřický Marek-10-3-5  0316
8.Šimůnek OndřejKirchman Ondřej-7-4-7  0317
9.Pašek DominikSochor Miroslav11-3-6463227
10.Šebl JáchymVaněček Petr4-7-9-2 1328
11.Šimůnek OndřejBistřický Marek-67-9-10 1329
12.Pašek DominikKirchman Ondřej6-4-7-5 13210
13.Šebl JáchymSochor Miroslav         
14.Vaněk PetrVaněček Petr         
15.Pašek DominikBistřický Marek         
16.Šebl JáchymKirchman Ondřej         
17.Vaněk PetrSochor Miroslav         
18.Šimůnek OndřejVaněček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šebl Jáchym11Bistřický Marek21
Vaněk Petr02Kirchman Ondřej30
Šimůnek Ondřej03Sochor Miroslav11
Pašek Dominik12Vaněček Petr20
ŽK - Šimůnek - hození pálky do ohrádky ŽK - Sochor - kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra DomažliceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:36443:541SK Jiskra Domažlice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Ladislav
Půlpán David
 
 
Copák František
Jehlík Miroslav
 
 
113-96 3110
2.Plachý Jiří
Kubát Petr
 
 
Pangrác Martin
Krejčíř Milan
 
 
-8-1212-1 1311
3.Plachý LadislavCopák František-47-7973221
4.Kubát PetrKvěton Ondřej-9-7-10  0322
5.Plachý JiříPangrác Martin9-657 3132
6.Půlpán DavidJehlík Miroslav-99-7-5 1333
7.Kubát PetrCopák František-7-8-4  0334
8.Plachý JiříKvěton Ondřej7-7-5-5 1335
9.Půlpán DavidPangrác Martin2-7-7-5 1336
10.Plachý LadislavJehlík Miroslav-2-68-4 1337
11.Plachý JiříCopák František-66-7-1 1338
12.Půlpán DavidKvěton Ondřej-7-9-9  0339
13.Plachý LadislavPangrác Martin-77-1014113249
14.Kubát PetrJehlík Miroslav-4-5-7  03410
15.Půlpán DavidCopák František         
16.Plachý LadislavKvěton Ondřej         
17.Kubát PetrPangrác Martin         
18.Plachý JiříJehlík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Plachý Ladislav21Copák František21
Kubát Petr03Květon Ondřej30
Plachý Jiří12Pangrác Martin12
Půlpán David03Jehlík Miroslav30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ČZ Strakonice ELEKTROSTAVVrchní
rozhodčí:
Krejčí Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:Havlík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 555, Strakonice, Tělocvična ZŠ F.L. ČelakovskéhoRozhodčí:Poklop Kamil
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:32440:482TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Petr
Krejčí Ondřej
 
 
Šimek Marek
Fesl Martin
 
 
6-63-7103210
2.Krahulec Petr
Fiala Jakub
 
 
Kaštánek Petr
Bauer Miroslav
 
 
2-7-86-92311
3.Fiala JakubKaštánek Petr-9-108-7 1312
4.Novotný PetrBauer Miroslav-8-93-5 1313
5.Krejčí OndřejŠimek Marek55-10-11-62314
6.Krahulec PetrFesl Martin585  3024
7.Novotný PetrKaštánek Petr-9-8-7  0325
8.Krejčí OndřejBauer Miroslav-4-896-32326
9.Krahulec PetrŠimek Marek8-11-5-8 1327
10.Fiala JakubFesl Martin668  3037
11.Krejčí OndřejKaštánek Petr-9-4-10  0338
12.Krahulec PetrBauer Miroslav-3-8-3  0339
13.Fiala JakubŠimek Marek7-37-0-423310
14.Novotný PetrFesl Martin67   20  
15.Krahulec PetrKaštánek Petr         
16.Fiala JakubBauer Miroslav         
17.Novotný PetrŠimek Marek         
18.Krejčí OndřejFesl Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Jakub12Kaštánek Petr30
Novotný Petr02Bauer Miroslav30
Krejčí Ondřej03Šimek Marek30
Krahulec Petr12Fesl Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Vaněčková Eliška
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České BudějoviceRozhodčí:Tenglová Jaroslava
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 Vodňany, SokolovnaRozhodčí:Fišer Vojtěch
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18511:391TJ Sokol Vodňany

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hach Martin
Hubáček Filip
 
 
Fiala Otakar
Bakalář Daniel
 
 
-83-9793210
2.David Jakub
Borovka Tomáš
 
 
Fišer Vojtěch
Hložek Tomáš
 
 
626  3020
3.Borovka TomášFiala Otakar823  3030
4.Hubáček FilipBakalář Daniel-4-5-7  0331
5.Hach MartinHložek Tomáš-97510 3141
6.David JakubFišer Vojtěch2-923 3151
7.Hubáček FilipFiala Otakar-10-9-10  0352
8.Hach MartinBakalář Daniel710-8-6-22353
9.David JakubHložek Tomáš3810  3063
10.Borovka TomášFišer Vojtěch653  3073
11.Hach MartinFiala Otakar-7-969-72374
12.David JakubBakalář Daniel6-5-71273284
13.Borovka TomášHložek Tomáš413  3094
14.Hubáček FilipFišer Vojtěch655  30104
15.David JakubFiala Otakar         
16.Borovka TomášBakalář Daniel         
17.Hubáček FilipHložek Tomáš         
18.Hach MartinFišer Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Borovka Tomáš30Fiala Otakar21
Hubáček Filip12Bakalář Daniel21
Hach Martin12Hložek Tomáš03
David Jakub30Fišer Vojtěch03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS