Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov BVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov CRozhodčí:David Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Rytich Milan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32625:616TTC Litvínov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čejka Vratislav
Kadlec Michal
 
 
Veselý Petr
Krejčí Ladislav
 
 
6165  3010
2.Bláha Petr
Bláha Radek
 
 
Průša Vojtěch
Pavlica Jan
 
 
4-17-873220
3.Bláha PetrVeselý Petr-7-12-6  0321
4.Bláha RadekKrejčí Ladislav811-7-3-92322
5.Čejka VratislavPavlica Jan-10-86673232
6.Kadlec MichalPrůša Vojtěch38-119 3142
7.Bláha RadekVeselý Petr-7-11-2  0343
8.Fencl JakubKrejčí Ladislav-7-6-5  0344
9.Kadlec MichalPavlica Jan687  3054
10.Bláha PetrPrůša Vojtěch-8-7-6  0355
11.Fencl JakubVeselý Petr86-78 3165
12.Kadlec MichalKrejčí Ladislav-5-74-8 1366
13.Bláha PetrPavlica Jan-1111-9-8 1367
14.Bláha RadekPrůša Vojtěch9-828 3177
15.Kadlec MichalVeselý Petr3117  3087
16.Bláha PetrKrejčí Ladislav99-8-883297
17.Bláha RadekPavlica Jan-78-871232107
18.Fencl JakubPrůša Vojtěch957  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bláha Petr13Veselý Petr22
Bláha Radek22Krejčí Ladislav31
Čejka Vratislav10Pavlica Jan13
Kadlec Michal31Průša Vojtěch12
Fencl Jakub11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Krupka BVrchní
rozhodčí:
Dohnal Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Most ARozhodčí:Pivoňka Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Demeter Jan
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35512:560KST Most A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bayer Jiří
Šnajdr Antonín
 
 
Vaník Jiří ml.
Nemazal Zdeněk
 
 
-10-56-12 1301
2.Vlasák Radek
Dohnal Jiří
 
 
Hofmann Martin ml.
Městka Petr
 
 
8-5-75-52302
3.Šnajdr AntonínHofmann Martin ml.13-11-77-82303
4.Dohnal JiříMěstka Petr-7-5-10  0304
5.Vlasák RadekVaník Jiří ml.-6-10610-72305
6.Bayer JiříNemazal Zdeněk-76-88103215
7.Dohnal JiříHofmann Martin ml.7-84-4-82316
8.Vlasák RadekMěstka Petr-69-5-10 1317
9.Bayer JiříVaník Jiří ml.444  3027
10.Šnajdr AntonínNemazal Zdeněk-668-1093237
11.Vlasák RadekHofmann Martin ml.98-69 3147
12.Bayer JiříMěstka Petr-6-7-10  0348
13.Šnajdr AntonínVaník Jiří ml.-6-7-9  0349
14.Dohnal JiříNemazal Zdeněk-54-4-6 13410
15.Bayer JiříHofmann Martin ml.10    10  
16.Šnajdr AntonínMěstka Petr         
17.Dohnal JiříVaník Jiří ml.         
18.Vlasák RadekNemazal Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šnajdr Antonín12Hofmann Martin ml.21
Dohnal Jiří03Městka Petr30
Vlasák Radek12Vaník Jiří ml.21
Bayer Jiří21Nemazal Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most CVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dobroměřice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:32 TJ Sokol Dobroměřice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Srp Pavel
Hejč Antonín st.
 
 
Reichl Jaroslav ml.
Fencl Pavel
 
 
     2301
2.Záruba David
Schmoranz Pavel
 
 
Verner David
Baláž Josef
 
 
     1302
3.Záruba DavidFencl Pavel     0303
4.Schmoranz PavelReichl Jaroslav ml.     0304
5.Hejč Antonín st.Verner David     3114
6.Srp PavelBaláž Josef     2315
7.Schmoranz PavelFencl Pavel     0316
8.Hejč Antonín st.Reichl Jaroslav ml.     3126
9.Srp PavelVerner David     1327
10.Záruba DavidBaláž Josef     2328
11.Hejč Antonín st.Fencl Pavel     3038
12.Srp PavelReichl Jaroslav ml.     0339
13.Záruba DavidVerner David     13310
14.Schmoranz PavelBaláž Josef     03  
15.Srp PavelFencl Pavel         
16.Záruba DavidReichl Jaroslav ml.         
17.Schmoranz PavelVerner David         
18.Hejč Antonín st.Baláž Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Záruba David03Fencl Pavel21
Schmoranz Pavel02Reichl Jaroslav ml.21
Hejč Antonín st.30Verner David21
Srp Pavel03Baláž Josef20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most DVrchní
rozhodčí:
Žielinský Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Lubenec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žielinský Tomáš
Lipiner Petr
 
 
Držálek Jan
Görner Darin
 
 
     0301
2.Skružný Vratislav
Rovner Antonín
 
 
Vukliševič Zdeněk st.
Gono Milan
 
 
     3011
3.Lipiner PetrDržálek Jan     0312
4.Skružný VratislavGörner Darin     0313
5.Žielinský TomášGono Milan     1314
6.Rovner AntonínVukliševič Zdeněk st.     3124
7.Skružný VratislavDržálek Jan     3134
8.Žielinský TomášGörner Darin     3144
9.Rovner AntonínGono Milan     3154
10.Lipiner PetrVukliševič Zdeněk st.     0355
11.Žielinský TomášDržálek Jan     3265
12.Rovner AntonínGörner Darin     3275
13.Lipiner PetrGono Milan     0376
14.Skružný VratislavVukliševič Zdeněk st.     2377
15.Rovner AntonínDržálek Jan     1378
16.Lipiner PetrGörner Darin     0379
17.Skružný VratislavGono Milan     3289
18.Žielinský TomášVukliševič Zdeněk st.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lipiner Petr04Držálek Jan22
Skružný Vratislav22Görner Darin22
Žielinský Tomáš31Gono Milan22
Rovner Antonín31Vukliševič Zdeněk st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol SpořiceVrchní
rozhodčí:
Brand Roman st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Roudnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová 28, 43101 SpořiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:35705:683TJ Sokol Spořice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bareš Jaroslav ml.
Ferraj Miroslav
 
 
Líska Tomáš ml.
Brhovský Václav
 
 
954  3010
2.Lazar Martin
Stareček Martin
 
 
Ullman Miloslav
Cinibulk Miloš
 
 
-5-12-6  0311
3.Lazar MartinUllman Miloslav-6-459-72312
4.Ferraj MiroslavCinibulk Miloš-962-773222
5.Stareček MartinBrhovský Václav7-8-97103232
6.Bareš Jaroslav ml.Líska Tomáš ml.9-10-910103242
7.Ferraj MiroslavUllman Miloslav95-6-8-92343
8.Stareček MartinCinibulk Miloš7-6-510-92344
9.Bareš Jaroslav ml.Brhovský Václav963  3054
10.Lazar MartinLíska Tomáš ml.8-98-5-42355
11.Stareček MartinUllman Miloslav-4-10-7  0356
12.Bareš Jaroslav ml.Cinibulk Miloš558  3066
13.Lazar MartinBrhovský Václav797  3076
14.Ferraj MiroslavLíska Tomáš ml.45-9-6-62377
15.Bareš Jaroslav ml.Ullman Miloslav-7-10-8  0378
16.Lazar MartinCinibulk Miloš-58611 3188
17.Ferraj MiroslavBrhovský Václav-611-8783298
18.Stareček MartinLíska Tomáš ml.-88-910832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lazar Martin22Ullman Miloslav40
Ferraj Miroslav22Cinibulk Miloš13
Stareček Martin22Brhovský Václav04
Bareš Jaroslav ml.31Líska Tomáš ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajský přebor I. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov BVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:ASK Lovosice ARozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33618:599nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dänner Michal
Kotrba Luděk
 
 
Skopec Pavel
Stein Petr
 
 
424  3010
2.Malý Michal
Jelínek Šimon
 
 
Peterka Milan ml.
Steif Richard
 
 
-94-9-3 1311
3.Jelínek ŠimonPeterka Milan ml.-9210-4-42312
4.Dänner MichalSteif Richard-7-6-9  0313
5.Kotrba LuděkSkopec Pavel74-96 3123
6.Malý MichalStein Petr612  3033
7.Dänner MichalPeterka Milan ml.-5-12-7  0334
8.Kotrba LuděkSteif Richard6-6-10-7 1335
9.Malý MichalSkopec Pavel1096  3045
10.Jelínek ŠimonStein Petr510-9-793255
11.Kotrba LuděkPeterka Milan ml.-5-86-9 1356
12.Malý MichalSteif Richard9148  3066
13.Jelínek ŠimonSkopec Pavel18-9-89103276
14.Dänner MichalStein Petr4-479 3186
15.Malý MichalPeterka Milan ml.-7-6-4  0387
16.Jelínek ŠimonSteif Richard-4-4-6  0388
17.Dänner MichalSkopec Pavel97-9-6-52389
18.Kotrba LuděkStein Petr195  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jelínek Šimon22Peterka Milan ml.40
Dänner Michal13Steif Richard31
Kotrba Luděk22Skopec Pavel13
Malý Michal31Stein Petr04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline