Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Holásky CVrchní
rozhodčí:
Vysloužil Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lažánky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kraj - Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37711:716nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vysloužil Jan
Klimeš René
 
 
Sova Jan
Galla Martin
 
 
4115  3010
2.Žilka Milan
Pospíšil Josef
 
 
Kadlec Milan
Brandštettr Tomáš
 
 
-9-89-8 1311
3.Klimeš RenéBrandštettr Tomáš9-1311-673221
4.Vysloužil JanGalla Martin11-11-78-52322
5.Žilka MilanSova Jan-8-12-1  0323
6.Pospíšil JosefKadlec Milan365  3033
7.Vysloužil JanBrandštettr Tomáš73-9-6-62334
8.Žilka MilanGalla Martin-5999 3144
9.Pospíšil JosefSova Jan104-18-8-42345
10.Klimeš RenéKadlec Milan-7417-393255
11.Žilka MilanBrandštettr Tomáš9510  3065
12.Pospíšil JosefGalla Martin-9-8-5  0366
13.Klimeš RenéSova Jan-7-48493276
14.Vysloužil JanKadlec Milan-9-910-11 1377
15.Pospíšil JosefBrandštettr Tomáš-108-89113287
16.Klimeš RenéGalla Martin-7-766-82388
17.Vysloužil JanSova Jan-6-10-3  0389
18.Žilka MilanKadlec Milan610-96 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimeš René31Brandštettr Tomáš13
Vysloužil Jan04Galla Martin31
Žilka Milan31Sova Jan31
Pospíšil Josef22Kadlec Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Kuřim BVrchní
rozhodčí:
Štěpánek Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Tyršova 1255, 664 34 Kuřim, malá tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32328:434TJ Sokol Brno I C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánek Luděk
Wünsch Vlastimil
 
 
Kopřiva Tomáš
Dočekal Petr
 
 
12-96-12-42301
2.Cvrkal Rudolf
Cvrkal Richard
 
 
Prachař Marek
Musil Ondřej
 
 
-4-4-5  0302
3.Cvrkal RudolfPrachař Marek-1044-1063212
4.Wünsch VlastimilMusil Ondřej-7-4-3  0313
5.Cvrkal RichardKopřiva Tomáš-6-5-12  0314
6.Štěpánek LuděkDočekal Petr-98-6-8 1315
7.Wünsch VlastimilPrachař Marek-8-6-6  0316
8.Cvrkal RichardMusil Ondřej-7-4-5  0317
9.Štěpánek LuděkKopřiva Tomáš-2-6-6  0318
10.Cvrkal RudolfDočekal Petr966  3028
11.Cvrkal RichardPrachař Marek-1-1-8  0329
12.Štěpánek LuděkMusil Ondřej-1066-8-823210
13.Cvrkal RudolfKopřiva Tomáš968  30  
14.Wünsch VlastimilDočekal Petr         
15.Štěpánek LuděkPrachař Marek         
16.Cvrkal RudolfMusil Ondřej         
17.Wünsch VlastimilKopřiva Tomáš         
18.Cvrkal RichardDočekal Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cvrkal Rudolf20Prachař Marek21
Wünsch Vlastimil02Musil Ondřej30
Cvrkal Richard03Kopřiva Tomáš20
Štěpánek Luděk03Dočekal Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Komořany BVrchní
rozhodčí:
Frimmer Ján
HOSTUJÍCÍ:TJ Cemo Mokrá BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komořany č.150, okr.Vyškov, zelená budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26603:567TTC Komořany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hynšt Martin
Götz Bořivoj
 
 
Hofírek Dominik
Rotrekl Michal
 
 
-8767 3110
2.Frimmer Ján
Horák Petr
 
 
Vojtěch Tomáš
Levardi Robert
 
 
8-7810 3120
3.Götz BořivojHofírek Dominik-4-76-3 1321
4.Hynšt MartinLevardi Robert-8-128-6 1322
5.Frimmer JánVojtěch Tomáš-7-7-8  0323
6.Horák PetrRotrekl Michal847  3033
7.Hynšt MartinHofírek Dominik1087  3043
8.Frimmer JánLevardi Robert-57124 3153
9.Horák PetrVojtěch Tomáš-7-67-5 1354
10.Götz BořivojRotrekl Michal7-11-89-72355
11.Frimmer JánHofírek Dominik-66-97-72356
12.Horák PetrLevardi Robert10-1138 3166
13.Götz BořivojVojtěch Tomáš-6-831253276
14.Hynšt MartinRotrekl Michal719  3086
15.Horák PetrHofírek Dominik7-669 3196
16.Götz BořivojLevardi Robert128-311 31106
17.Hynšt MartinVojtěch Tomáš-9    01  
18.Frimmer JánRotrekl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Götz Bořivoj22Hofírek Dominik22
Hynšt Martin21Levardi Robert13
Frimmer Ján12Vojtěch Tomáš21
Horák Petr31Rotrekl Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno EVrchní
rozhodčí:
Chmelík Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Brno-Bystrc BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno - Střed, 639 00Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32624:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chmelík Daniel
Schwarz Milan
 
 
Hanák Petr
Pernička Pavel
 
 
78-8-793210
2.Barč Andrej
Mergenthalová Petra
 
 
Mrkvan Miroslav
Kucin Michal
 
 
-88-910-62311
3.Barč AndrejHanák Petr-3-5-7  0312
4.Schwarz MilanPernička Pavel-7-10-7  0313
5.Mergenthalová PetraMrkvan Miroslav456  3023
6.Chmelík DanielKucin Michal255  3033
7.Schwarz MilanHanák Petr-116-61073243
8.Mergenthalová PetraPernička Pavel10116  3053
9.Chmelík DanielMrkvan Miroslav11211  3063
10.Barč AndrejKucin Michal-9-8-11  0364
11.Mergenthalová PetraHanák Petr-10-7-8  0365
12.Chmelík DanielPernička Pavel9-78-9-82366
13.Barč AndrejMrkvan Miroslav-9-69-5 1367
14.Schwarz MilanKucin Michal97-610 3177
15.Chmelík DanielHanák Petr-79-96-72378
16.Barč AndrejPernička Pavel-6-7-3  0379
17.Schwarz MilanMrkvan Miroslav249  3089
18.Mergenthalová PetraKucin Michal3135  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Barč Andrej04Hanák Petr31
Schwarz Milan31Pernička Pavel31
Mergenthalová Petra31Mrkvan Miroslav13
Chmelík Daniel22Kucin Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov EVrchní
rozhodčí:
Pilař Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Jevišovka-Drnholec ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Únanov 222, Budova orlovny,I.patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:30358:459TJ Jevišovka-Drnholec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimek Jaroslav
Kazdera Pavel
 
 
Konečný Jaroslav
Zajíc René
 
 
-79-3-6 1301
2.Kovář Josef st.
Tuhý Roman
 
 
Damborský Bohumil
Himal Tomáš
 
 
-58-11-9 1302
3.Tuhý RomanDamborský Bohumil-7-69-11 1303
4.Kovář Josef st.Himal Tomáš8-8-4-9 1304
5.Kazdera PavelZajíc René-7-810-6 1305
6.Zimek JaroslavKonečný Jaroslav789  3015
7.Kovář Josef st.Damborský Bohumil-8-8-7  0316
8.Kazdera PavelHimal Tomáš-718-8-5 1317
9.Zimek JaroslavZajíc René7710  3027
10.Tuhý RomanKonečný Jaroslav-12-3-6  0328
11.Kazdera PavelDamborský Bohumil-38-2-3 1329
12.Zimek JaroslavHimal Tomáš-13-8-4  03210
13.Tuhý RomanZajíc René-7    01  
14.Kovář Josef st.Konečný Jaroslav         
15.Zimek JaroslavDamborský Bohumil         
16.Tuhý RomanHimal Tomáš         
17.Kovář Josef st.Zajíc René         
18.Kazdera PavelKonečný Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tuhý Roman02Damborský Bohumil30
Kovář Josef st.02Himal Tomáš30
Kazdera Pavel03Zajíc René11
Zimek Jaroslav21Konečný Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž II. třídy A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel Únanov DVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:Orel Silůvky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23557:491KST Sokol Znojmo-Orel Únanov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šalamoun Lubomír
Ondra Milan
 
 
Křupala Vladislav
Kolbert Radek
 
 
-89107 3110
2.Adam Petr
Goldmann Tomáš
 
 
Záděra František
Záděra Kamil
 
 
-74-61253220
3.Ondra MilanZáděra Kamil462  3030
4.Goldmann TomášZáděra František5-4-3-3 1331
5.Adam PetrKolbert Radek6106  3041
6.Šalamoun LubomírKřupala Vladislav178  3051
7.Goldmann TomášZáděra Kamil-35-8-5 1352
8.Musil TomášZáděra František-3-12612-122353
9.Šalamoun LubomírKolbert Radek-7-77733263
10.Ondra MilanKřupala Vladislav7513  3073
11.Musil TomášZáděra Kamil-9-2-8  0374
12.Šalamoun LubomírZáděra František-106-9-11 1375
13.Ondra MilanKolbert Radek7109  3085
14.Goldmann TomášKřupala Vladislav-8413 3195
15.Šalamoun LubomírZáděra Kamil8-10-45832105
16.Ondra MilanZáděra František116   20  
17.Goldmann TomášKolbert Radek         
18.Musil TomášKřupala Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ondra Milan30Záděra Kamil22
Goldmann Tomáš12Záděra František30
Adam Petr10Kolbert Radek03
Šalamoun Lubomír31Křupala Vladislav03
Musil Tomáš02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS