Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia CVrchní
rozhodčí:
Vaculík Ladislav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, Brno, hala stolního tenisu Moravské SlávieRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2018 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:419:14278:257TTC Moravská Slavia C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskalová Nikol
Goliášová Jana
 
 
Škůrková Marcela
Jiřičková Markéta
 
 
746  3010
2.Pilitowská LeaOušková Sára-57-5-12 1311
3.Goliášová JanaŠkůrková Marcela866  3021
4.Stejskalová NikolJiřičková Markéta56-116 3131
5.Goliášová JanaOušková Sára151  3041
6.Pilitowská LeaJiřičková Markéta-5-7-2  0342
7.Stejskalová NikolŠkůrková Marcela553  3052
8.Goliášová JanaJiřičková Markéta72-107 3162
9.Stejskalová NikolOušková SáraWO    0363
10.Pilitowská LeaŠkůrková Marcela-2-3-7  0364

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pilitowská Lea03Oušková Sára11
Goliášová Jana30Škůrková Marcela12
Stejskalová Nikol20Jiřičková Markéta12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Vranovice AVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Brno I ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2017 13:15 Začátek
utkání
11:15Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30243:378TJ Sokol Brno I A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselá Pavlína
Škňouřilová Tereza
 
 
Brázdová Marie
Křivánková Dana
 
 
-1-10-3  0301
2.Veselá PavlínaŠenková Kateřina-7-2-7  0302
3.Škňouřilová TerezaBrázdová Marie-9-98-6 1303
4.Tomolová AnnaKřivánková Dana8-513-5-82304
5.Škňouřilová TerezaŠenková Kateřina-6-8-5  0305
6.Veselá PavlínaKřivánková Dana-58-4-6 1306
7.Tomolová AnnaBrázdová Marie-10-7-8  0307
8.Škňouřilová TerezaKřivánková Dana-7-7-4  0308
9.Tomolová AnnaŠenková Kateřina-4-6-8  0309
10.Veselá PavlínaBrázdová Marie9-5-8-4 13010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Veselá Pavlína03Šenková Kateřina30
Škňouřilová Tereza03Brázdová Marie30
Tomolová Anna03Křivánková Dana30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize ženy Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín Stavoimpex DVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Klobouky u Brna ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:521:19389:376nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koplíková Klára
Látalová Lucie
 
 
Vodáková Aneta
Knappeová Aneta
 
 
-4-144-8 1301
2.Šnajdrová MonikaVodáková Aneta6-710-14-52302
3.Látalová LucieStraková Dana9-910-9-82303
4.Koplíková KláraKnappeová Aneta6-98-673213
5.Látalová LucieVodáková Aneta-79-10-7 1314
6.Šnajdrová MonikaKnappeová Aneta885  3024
7.Koplíková KláraStraková Dana965  3034
8.Látalová LucieKnappeová Aneta11-567 3144
9.Dohnálková NatálieVodáková Aneta-5-7-11  0345
10.Šnajdrová MonikaStraková Dana411-75 3155

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šnajdrová Monika21Vodáková Aneta30
Látalová Lucie12Straková Dana12
Koplíková Klára20Knappeová Aneta03
Dohnálková Natálie01   
Za Koplíkovou střídá Dohnálková Natálie

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS