Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Hodonín IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vacenovice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:28 SKST Hodonín I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulecký František
Kvapil Erik
 
 
Profota Zdeněk
Profotová Alžběta
 
 
     3110
2.Surman Damien
Šereš Samuel
 
 
Profota Adam
Petřík Marek
 
 
     1311
3.Kvapil ErikProfota Adam     3021
4.Surman DamienPetřík Marek     0322
5.Šereš SamuelProfotová Alžběta     3132
6.Mikulecký FrantišekProfota Zdeněk     3042
7.Surman DamienProfota Adam     3052
8.Šereš SamuelPetřík Marek     0353
9.Mikulecký FrantišekProfotová Alžběta     3063
10.Kvapil ErikProfota Zdeněk     1364
11.Šereš SamuelProfota Adam     0365
12.Mikulecký FrantišekPetřík Marek     3075
13.Kvapil ErikProfotová Alžběta     3085
14.Surman DamienProfota Zdeněk     0386
15.Mikulecký FrantišekProfota Adam     3296
16.Kvapil ErikPetřík Marek     0397
17.Surman DamienProfotová Alžběta     30107
18.Šereš SamuelProfota Zdeněk     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kvapil Erik22Profota Adam13
Surman Damien22Petřík Marek31
Šereš Samuel13Profotová Alžběta04
Mikulecký František40Profota Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Veselí nad Moravou CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Vlkoš BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 710, 698 01 Veselí nad MoravouRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 08:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:18 TJ Sokol Veselí nad Moravou C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Vladimír
Gazárek Ivo
 
 
Křižka Martin
Jahoda Viktor
 
 
     1301
2.Štefánek Vlastimil
Šálek Karel
 
 
Křižka Marek
Macuch Martin
 
 
     3011
3.Štefánek VlastimilJahoda Viktor     3121
4.Gazárek IvoKřižka Martin     0322
5.Šálek KarelMacuch Martin     3032
6.Zelinka VladimírKřižka Marek     3042
7.Gazárek IvoJahoda Viktor     3152
8.Šálek KarelKřižka Martin     1353
9.Zelinka VladimírMacuch Martin     3063
10.Štefánek VlastimilKřižka Marek     3073
11.Šálek KarelJahoda Viktor     0374
12.Zelinka VladimírKřižka Martin     3184
13.Štefánek VlastimilMacuch Martin     3094
14.Gazárek IvoKřižka Marek     32104
15.Zelinka VladimírJahoda Viktor     30114
16.Štefánek VlastimilKřižka Martin     31124
17.Gazárek IvoMacuch Martin     30134
18.Šálek KarelKřižka Marek     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štefánek Vlastimil40Jahoda Viktor13
Gazárek Ivo31Křižka Martin22
Šálek Karel22Macuch Martin04
Zelinka Vladimír40Křižka Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lužice CVrchní
rozhodčí:
Valoušek Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Vlast Ježov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Česká 2Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1518:49 TJ Vlast Ježov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudrna Jaromír
Valoušek Jindřich
 
 
Kostelanský Stanislav
Hála Josef
 
 
     0301
2.Ráb Pavel
Hrubý Petr
 
 
Jestřáb Tomáš
Pantlík Ladislav
 
 
     1302
3.Ráb PavelHála Josef     0303
4.Kudrna JaromírPantlík Ladislav     0304
5.Valoušek JindřichJestřáb Tomáš     2305
6.Hrubý PetrKostelanský Stanislav     3215
7.Kudrna JaromírHála Josef     0316
8.Valoušek JindřichPantlík Ladislav     0317
9.Hrubý PetrJestřáb Tomáš     3027
10.Ráb PavelKostelanský Stanislav     1328
11.Parák LukášHála Josef     0329
12.Hrubý PetrPantlík Ladislav     13210
13.Ráb PavelJestřáb Tomáš     03211
14.Kudrna JaromírKostelanský Stanislav     23212
15.Hrubý PetrHála Josef     03213
16.Ráb PavelPantlík Ladislav     23214
17.Kudrna JaromírJestřáb Tomáš     32314
18.Parák LukášKostelanský Stanislav     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ráb Pavel04Hála Josef40
Kudrna Jaromír13Pantlík Ladislav40
Valoušek Jindřich02Jestřáb Tomáš22
Hrubý Petr22Kostelanský Stanislav31
Parák Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Tělovýchovná jednota Mikulčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Svatobořice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:40 T.J. Sokol Svatobořice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoník Jakub
Glos Tomáš
 
 
Zetocha František
Bruckner Pavel
 
 
     2301
2.Valuch David
Zelinka Vlastimil
 
 
Častulíková Lenka
Šeda Roman
 
 
     3111
3.Bartoník JakubZetocha František     3121
4.Glos TomášČastulíková Lenka     3131
5.Valuch DavidBruckner Pavel     3241
6.Zelinka VlastimilŠeda Roman     1342
7.Glos TomášZetocha František     3252
8.Valuch DavidČastulíková Lenka     2353
9.Zelinka VlastimilBruckner Pavel     2354
10.Bartoník JakubŠeda Roman     3164
11.Valuch DavidZetocha František     0365
12.Zelinka VlastimilČastulíková Lenka     3075
13.Bartoník JakubBruckner Pavel     1376
14.Glos Tomᚊeda Roman     2377
15.Zelinka VlastimilZetocha František     2378
16.Bartoník JakubČastulíková Lenka     3288
17.Glos TomášBruckner Pavel     0389
18.Valuch DavidŠeda Roman     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoník Jakub31Zetocha František22
Glos Tomáš22Častulíková Lenka13
Valuch David13Bruckner Pavel31
Zelinka Vlastimil13Šeda Roman31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Strážnice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Rohatec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bzenecká 1538,Strážnice, Herna na fotbalovém stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:30 TJ Jiskra Strážnice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tomeček Karel
Studnička Ondřej
 
 
Příkaský Libor
Herzánová Denisa
 
 
     3010
2.Svoboda Libor
Slonka Jakub
 
 
Vymyslický Stanislav ml.
Maňák Patrik
 
 
     2311
3.Tomeček KarelMaňák Patrik     3121
4.Studnička OndřejVymyslický Stanislav ml.     0322
5.Slonka JakubPříkaský Libor     3232
6.Vajčner DavidHerzánová Denisa     3042
7.Studnička OndřejMaňák Patrik     0343
8.Slonka JakubVymyslický Stanislav ml.     1344
9.Vajčner DavidPříkaský Libor     1345
10.Tomeček KarelHerzánová Denisa     3055
11.Slonka JakubMaňák Patrik     2356
12.Svoboda LiborVymyslický Stanislav ml.     3266
13.Tomeček KarelPříkaský Libor     3276
14.Studnička OndřejHerzánová Denisa     3086
15.Svoboda LiborMaňák Patrik     3296
16.Tomeček KarelVymyslický Stanislav ml.     30106
17.Studnička OndřejPříkaský Libor     13107
18.Slonka JakubHerzánová Denisa     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tomeček Karel40Maňák Patrik22
Studnička Ondřej13Vymyslický Stanislav ml.22
Slonka Jakub22Příkaský Libor22
Vajčner David11Herzánová Denisa04
Svoboda Libor20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Hodonín DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Dubňany BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kasárenská 4224/2, 695 01 HodonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:36 TJ Slovan Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grabovský Jaroslav nejst.
Říha Martin
 
 
Jurčeka Jaromír
Ráček Ladislav
 
 
     3110
2.Procháska Stanislav
Varmuža Mikuláš
 
 
Šuralová Hana
Cuták Jaroslav
 
 
     0311
3.Říha MartinJurčeka Jaromír     3221
4.Varmuža MikulášRáček Ladislav     3031
5.Procháska StanislavŠuralová Hana     0332
6.Grabovský Jaroslav nejst.Cuták Jaroslav     2333
7.Varmuža MikulášJurčeka Jaromír     3243
8.Procháska StanislavRáček Ladislav     0344
9.Grabovský Jaroslav nejst.Šuralová Hana     3154
10.Říha MartinCuták Jaroslav     3264
11.Procháska StanislavJurčeka Jaromír     3174
12.Grabovský Jaroslav nejst.Ráček Ladislav     3184
13.Říha MartinŠuralová Hana     0385
14.Varmuža MikulášCuták Jaroslav     3195
15.Grabovský Jaroslav nejst.Jurčeka Jaromír     2396
16.Říha MartinRáček Ladislav     1397
17.Varmuža Mikulᚊuralová Hana     0398
18.Procháska StanislavCuták Jaroslav     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říha Martin22Jurčeka Jaromír13
Varmuža Mikuláš31Ráček Ladislav22
Procháska Stanislav22Šuralová Hana31
Grabovský Jaroslav nejst.22Cuták Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní základ Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kyjov CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:T.J. Sokol Hodonín DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 689, 697 01 Kyjov, Sokolovna u nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:44 T.J. Sokol Hodonín D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šikuta Michal
Šibal Denis
 
 
Brezina Ondřej
Klečka Jaroslav
 
 
     1301
2.Vavřínek Zdeněk
Cafourek Karel
 
 
Létal Emil
Zálešák Petr
 
 
     3211
3.Cafourek KarelBrezina Ondřej     0312
4.Šibal DenisLétal Emil     0313
5.Vavřínek ZdeněkKlečka Jaroslav     1314
6.Šikuta MichalZálešák Petr     3124
7.Šibal DenisBrezina Ondřej     0325
8.Vavřínek ZdeněkLétal Emil     0326
9.Šikuta MichalKlečka Jaroslav     3236
10.Cafourek KarelZálešák Petr     1337
11.Vavřínek ZdeněkBrezina Ondřej     1338
12.Šikuta MichalLétal Emil     3048
13.Cafourek KarelKlečka Jaroslav     0349
14.Šibal DenisZálešák Petr     3259
15.Šikuta MichalBrezina Ondřej     3169
16.Cafourek KarelLétal Emil     03610
17.Šibal DenisKlečka Jaroslav     03611
18.Vavřínek ZdeněkZálešák Petr     23612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cafourek Karel04Brezina Ondřej31
Šibal Denis13Létal Emil31
Vavřínek Zdeněk04Klečka Jaroslav31
Šikuta Michal40Zálešák Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS