Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha AVrchní
rozhodčí:
Kačinetz Alan
HOSTUJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice C ALIMPEXRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26608:551SK OAZA Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řepík Jaroslav
Kubera František
 
 
Novotná Markéta
Balák Pavel
 
 
-8792 3110
2.Kačinetz Alan
Gruber Josef
 
 
Šimáček Milan
Nejedlý Pavel
 
 
9-648 3120
3.Kubera FrantišekNovotná Markéta676  3030
4.Kačinetz AlanŠimáček Milan6-6-49-82331
5.Gruber JosefBalák Pavel7-6-9-7 1332
6.Řepík JaroslavNejedlý Pavel5109  3042
7.Kačinetz AlanNovotná Markéta-8-8-7  0343
8.Gruber JosefŠimáček Milan14-7-44-82344
9.Řepík JaroslavBalák Pavel5-885 3154
10.Kubera FrantišekNejedlý Pavel-9885 3164
11.Gruber JosefNovotná Markéta785  3074
12.Řepík JaroslavŠimáček Milan-666-873284
13.Kubera FrantišekBalák Pavel7-8-67-82385
14.Kačinetz AlanNejedlý Pavel8-4-8-7 1386
15.Řepík JaroslavNovotná Markéta656  3096
16.Kubera FrantišekŠimáček Milan126-5-8832106
17.Kačinetz AlanBalák Pavel         
18.Gruber JosefNejedlý Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kubera František31Novotná Markéta13
Kačinetz Alan03Šimáček Milan22
Gruber Josef12Balák Pavel21
Řepík Jaroslav40Nejedlý Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Praha BVrchní
rozhodčí:
Linert Martin
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rakovského 3136/1, tělocvična ZŠ - zadní trakt areálu školy, Tram 3, 17, bus 165 - zast. U Libušského potoka, případně bus 139, 150, 157, 253 - zast.Tylova čtvrť - vchod do areálu brankou z ul. PejevovéRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:33546:593AC Sparta Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Ondřej
Klimovič Filip
 
 
Martiška Jan
Gaydoš Vít
 
 
6-8-3-9 1301
2.Pospíšil David
Diblíková Klára
 
 
Kantor Jan
Stano Peter
 
 
-7-78-8 1302
3.Sklenář OndřejStano Peter-588-2-62303
4.Klimovič FilipGaydoš Vít-4-510-3 1304
5.Diblíková KláraMartiška Jan11118  3014
6.Pospíšil DavidKantor Jan349  3024
7.Klimovič FilipStano Peter-10-410-5 1325
8.Diblíková KláraGaydoš Vít48-8-9-52326
9.Pospíšil DavidMartiška Jan7-4-11-6 1327
10.Sklenář OndřejKantor Jan9-1197 3137
11.Diblíková KláraStano Peter7-688 3147
12.Pospíšil DavidGaydoš Vít411-9-9-82348
13.Sklenář OndřejMartiška Jan9-999 3158
14.Klimovič FilipKantor Jan-5-8-11  0359
15.Pospíšil DavidStano Peter8-118-7-723510
16.Sklenář OndřejGaydoš Vít-67-8-10 13  
17.Klimovič FilipMartiška Jan         
18.Diblíková KláraKantor Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sklenář Ondřej21Stano Peter31
Klimovič Filip03Gaydoš Vít30
Diblíková Klára21Martiška Jan12
Pospíšil David13Kantor Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30607:600TJ Sokol Michle Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámyslický Jaroslav
Martinec Tomáš
 
 
Trnka Václav
Černý Martin
 
 
-610-94103210
2.Ambrož Jiří
Černoch Jan
 
 
Flekač Tomáš
Forgáč Andrej
 
 
889  3020
3.Martinec TomášTrnka Václav11-8910 3130
4.Ambrož JiříFlekač Tomáš8-786 3140
5.Zámyslický JaroslavForgáč Andrej-8-8-6  0341
6.Černoch JanČerný Martin749  3051
7.Ambrož JiříTrnka Václav-2-3-6  0352
8.Zámyslický JaroslavFlekač Tomáš8118  3062
9.Černoch JanForgáč Andrej498  3072
10.Martinec TomášČerný Martin9-99-7-52373
11.Kucharčík JanTrnka Václav-94-96-92374
12.Černoch JanFlekač Tomáš99-7-10103284
13.Martinec TomášForgáč Andrej-9-9-8  0385
14.Ambrož JiříČerný Martin-75-6883295
15.Černoch JanTrnka Václav34-2-7-62396
16.Martinec TomášFlekač Tomáš-2-4-8  0397
17.Ambrož JiříForgáč Andrej101-65 31107
18.Kucharčík JanČerný Martin6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinec Tomáš13Trnka Václav31
Ambrož Jiří31Flekač Tomáš13
Zámyslický Jaroslav11Forgáč Andrej22
Černoch Jan31Černý Martin12
Kucharčík Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Střížkov BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:35487:554TJ Střížkov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polcar Vojtěch
Růžička Filip
 
 
Provazník Petr
Pour Tomáš
 
 
-10-6-6  0301
2.Mirovský Ondřej
Vomlel Lukáš
 
 
Fišar Martin
Rulec Jakub
 
 
-5-513943211
3.Polcar VojtěchFišar Martin-7-8-6  0312
4.Mirovský OndřejProvazník Petr5-11-9-7 1313
5.Růžička FilipRulec Jakub-7-6-7  0314
6.Vomlel LukášPour Tomáš-7878 3124
7.Mirovský OndřejFišar Martin-4-8-11  0325
8.Růžička FilipProvazník Petr-5-6117-102326
9.Vomlel LukášRulec Jakub9-7158 3136
10.Polcar VojtěchPour Tomáš8-8310 3146
11.Růžička FilipFišar Martin-88-1010-82347
12.Vomlel LukášProvazník Petr6-9-7-5 1348
13.Polcar VojtěchRulec Jakub8-2-85-92349
14.Mirovský OndřejPour Tomáš-8-7-6  03410
15.Vomlel LukášFišar Martin         
16.Polcar VojtěchProvazník Petr         
17.Mirovský OndřejRulec Jakub         
18.Růžička FilipPour Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polcar Vojtěch12Fišar Martin30
Mirovský Ondřej03Provazník Petr30
Růžička Filip03Rulec Jakub21
Vomlel Lukáš21Pour Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha BVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha BRozhodčí:Kocábek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:32604:596TJ Sokol Nusle Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kocábek Pavel
Přáda Jaroslav
 
 
Chlumský Petr
Horák Dominik
 
 
868  3010
2.Budík Bohuslav ml.
Budík Bohuslav st.
 
 
Remunda Štěpán
Vokurka Miloslav
 
 
-104-69-112311
3.Kocábek PavelChlumský Petr-6-7-9  0312
4.Eberl MilanRemunda Štěpán-6-9-4  0313
5.Přáda JaroslavHorák Dominik9-7-10-2 1314
6.Budík Bohuslav ml.Vokurka Miloslav1087  3024
7.Eberl MilanChlumský Petr-2-2-7  0325
8.Přáda JaroslavRemunda Štěpán10-9105 3135
9.Budík Bohuslav ml.Horák Dominik9-6104 3145
10.Kocábek PavelVokurka Miloslav972  3055
11.Přáda JaroslavChlumský Petr9-9-10-8 1356
12.Budík Bohuslav ml.Remunda Štěpán458  3066
13.Kocábek PavelHorák Dominik-58-7863276
14.Eberl MilanVokurka Miloslav-8-6-8  0377
15.Budík Bohuslav ml.Chlumský Petr677  3087
16.Kocábek PavelRemunda Štěpán-87-9773297
17.Budík Bohuslav st.Horák Dominik-8-7-6  0398
18.Přáda JaroslavVokurka Miloslav47-8-6432108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kocábek Pavel31Chlumský Petr31
Eberl Milan03Remunda Štěpán13
Přáda Jaroslav22Horák Dominik22
Budík Bohuslav ml.40Vokurka Miloslav13
Budík Bohuslav st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. třída B muži (KS-1B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha AVrchní
rozhodčí:
Hron Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38594:656nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hron Jiří
Němeček Jiří
 
 
Hondlík Josef
Veselý Luboš
 
 
-96-8-10 1301
2.Budiš Ondřej
Ploc Marek
 
 
Müller Radek
Moravec Roman
 
 
7-6-8-5 1302
3.Budiš OndřejMüller Radek-1-3-1  0303
4.Ploc MarekVeselý Luboš-5-103-4 1304
5.Němeček JiříHondlík Josef-657-773214
6.Hron JiříMoravec Roman-6529 3124
7.Ploc MarekMüller Radek-711-4-7 1325
8.Němeček JiříVeselý Luboš2119  3035
9.Hron JiříHondlík Josef-4-7-13  0336
10.Budiš OndřejMoravec Roman9-878 3146
11.Němeček JiříMüller Radek-87-81083256
12.Hron JiříVeselý Luboš99-10-1063266
13.Budiš OndřejHondlík Josef-2-89-7 1367
14.Ploc MarekMoravec Roman-9-9-7  0368
15.Hron JiříMüller Radek9-576 3178
16.Budiš OndřejVeselý Luboš8-7-8963288
17.Ploc MarekHondlík JosefWO    0389
18.Němeček JiříMoravec Roman658  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Budiš Ondřej22Müller Radek22
Ploc Marek03Veselý Luboš13
Němeček Jiří40Hondlík Josef21
Hron Jiří31Moravec Roman13
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS