Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20515:449TJ Malešice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Petr
Dufek Stanislav
 
 
Suchý Adam
Stejskal Radek
 
 
-94-9-8 1301
2.Vanka Petr
Zseller Jiří
 
 
Gargulák František
Krukovskij Vladislav
 
 
975  3011
3.Zseller JiříSuchý Adam79-28 3121
4.Vanka PetrStejskal Radek-10-89-3 1322
5.Dufek StanislavGargulák František3-779 3132
6.Bednář PetrKrukovskij Vladislav753  3042
7.Vanka PetrSuchý AdamWO    0343
8.Dufek StanislavStejskal Radek7-2-13-9 1344
9.Bednář PetrGargulák František6-834 3154
10.Zseller JiříKrukovskij Vladislav1065  3064
11.Dufek StanislavSuchý Adam884  3074
12.Bednář PetrStejskal Radek8-67-8-102375
13.Zseller JiříGargulák František657  3085
14.Vanka PetrKrukovskij Vladislav366  3095
15.Bednář PetrSuchý Adam-959-8832105
16.Zseller JiříStejskal Radek         
17.Vanka PetrGargulák František         
18.Dufek StanislavKrukovskij Vladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zseller Jiří30Suchý Adam03
Vanka Petr11Stejskal Radek30
Dufek Stanislav21Gargulák František03
Bednář Petr31Krukovskij Vladislav03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška BVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37606:627TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gerdžikov Svetoslav
Krieger Karel
 
 
Kučera Dušan
Hanke Tomáš
 
 
-3-12-7  0301
2.Žďárský Zdeněk
Mikšátko Roman
 
 
Klouček Martin
Jursa David
 
 
-108-8-12 1302
3.Krieger KarelJursa David6-913-663212
4.Gerdžikov SvetoslavHanke Tomáš1-10-7533222
5.Mikšátko RomanKlouček Martin25-7-9153232
6.Žďárský ZdeněkKučera Dušan3-8-10-9 1333
7.Gerdžikov SvetoslavJursa David10109  3043
8.Mikšátko RomanHanke Tomáš-7-3-10  0344
9.Žďárský ZdeněkKlouček Martin-7910-8-62345
10.Krieger KarelKučera Dušan-10-5-8  0346
11.Mikšátko RomanJursa David535  3056
12.Žďárský ZdeněkHanke Tomáš-6107-6-82357
13.Krieger KarelKlouček Martin7-10-108-42358
14.Samohejl ErichKučera Dušan-4-5-7  0359
15.Žďárský ZdeněkJursa David8-111410 3169
16.Krieger KarelHanke Tomáš-12-610-8 13610
17.Samohejl ErichKlouček Martin-10-6   02  
18.Mikšátko RomanKučera Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krieger Karel13Jursa David04
Gerdžikov Svetoslav20Hanke Tomáš31
Mikšátko Roman21Klouček Martin21
Žďárský Zdeněk13Kučera Dušan30
Samohejl Erich01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:29642:596TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
566  3010
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
7-8-4-6 1311
3.Táborský MichalDalešický Josef-874-8-82312
4.Skála PatrikBaxa Karel8-656 3122
5.Záhorský VladislavŤuík Jan-8-687-132323
6.Kolařík IvanDalešický Tomáš-6-9-5  0324
7.Skála PatrikDalešický Josef13-108-3113234
8.Záhorský VladislavBaxa Karel-77-98123244
9.Kolařík IvanŤuík Jan787  3054
10.Táborský MichalDalešický Tomáš12-57-8-92355
11.Záhorský VladislavDalešický Josef5-557 3165
12.Kolařík IvanBaxa Karel776  3075
13.Táborský MichalŤuík Jan-897-933285
14.Skála PatrikDalešický Tomáš-8-95463295
15.Kolařík IvanDalešický Josef-310-8-7 1396
16.Táborský MichalBaxa Karel-8796 31106
17.Skála PatrikŤuík Jan         
18.Záhorský VladislavDalešický Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Táborský Michal22Dalešický Josef22
Skála Patrik30Baxa Karel04
Záhorský Vladislav21Ťuík Jan12
Kolařík Ivan22Dalešický Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha KRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33500:538SF SKK EL Niňo Praha K

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kňažík Ondřej
Adámek Jiří
 
 
Kořének František
Filípek Martin
 
 
-8386 3110
2.Jonák Přemysl
Černý Ondřej
 
 
Gajda Jonáš
Brož Patrik
 
 
-6-88-1 1311
3.Černý OndřejGajda Jonáš-2-5-13  0312
4.Adámek JiříKořének František-8-8-9  0313
5.Jonák PřemyslBrož Patrik-77-9-9 1314
6.Kňažík OndřejFilípek Martin-661010 3124
7.Adámek JiříGajda Jonáš-8-8-9  0325
8.Jonák PřemyslKořének František-1011-65-82326
9.Kňažík OndřejBrož Patrik8-105-9-132327
10.Černý OndřejFilípek Martin-5499 3137
11.Jonák PřemyslGajda Jonáš-6-88-8 1338
12.Kňažík OndřejKořének František-7-1076-72339
13.Černý OndřejBrož Patrik4109  3049
14.Adámek JiříFilípek Martin11-4-7-9 13410
15.Kňažík OndřejGajda Jonáš-9-4-9  03  
16.Černý OndřejKořének František         
17.Adámek JiříBrož Patrik         
18.Jonák PřemyslFilípek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Ondřej21Gajda Jonáš30
Adámek Jiří03Kořének František30
Jonák Přemysl03Brož Patrik21
Kňažík Ondřej12Filípek Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha GVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:Motlík Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22579:511TJ Sokol Nusle Praha G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wavrečka Ronald
Drahota Jiří
 
 
Lodek Jan
Kuttler Karel
 
 
-10669 3110
2.Hedervári Robert
Boloňský Andrej
 
 
Michálek Vojtěch
Blaho Martin
 
 
7-7910 3120
3.Motlík PavelLodek Jan7-67-5-72321
4.Wavrečka RonaldMichálek Vojtěch698  3031
5.Boloňský AndrejBlaho Martin5-10-6843241
6.Drahota JiříKuttler Karel11911  3051
7.Wavrečka RonaldLodek Jan-947-9-62352
8.Boloňský AndrejMichálek Vojtěch7-1014-8-92353
9.Drahota JiříBlaho Martin566  3063
10.Motlík PavelKuttler Karel-876-493273
11.Boloňský AndrejLodek Jan-8-7-6  0374
12.Drahota JiříMichálek Vojtěch-867-9123284
13.Motlík PavelBlaho Martin9-9-9973294
14.Wavrečka RonaldKuttler Karel247  30104
15.Drahota JiříLodek Jan         
16.Motlík PavelMichálek Vojtěch         
17.Wavrečka RonaldBlaho Martin         
18.Boloňský AndrejKuttler Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Motlík Pavel21Lodek Jan30
Wavrečka Ronald21Michálek Vojtěch12
Boloňský Andrej12Blaho Martin03
Drahota Jiří30Kuttler Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída A muži (RS-3A) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Suchdol-Sedlec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 440, Praha 6 – Suchdol, Konečná zastávka autobusu č. 107 - „Suchdol“, Poté 50 m od stanice (za ZŠ), vchod do budovy zezadu, (od běžeckého oválu)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24600:537TJ Sokol Suchdol-Sedlec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hojovec Ondřej
Oppitz Karel
 
 
Bárta Vít
Brýna Karel
 
 
-8178 3110
2.Studničný Jaromír
Klatovský Karel
 
 
Mutl David
Houček Jaroslav
 
 
11-895 3120
3.Hojovec OndřejHouček Jaroslav-107-9-9 1321
4.Klatovský KarelMutl David-101037 3131
5.Studničný JaromírBrýna Karel10-99-9-102332
6.Oppitz KarelBárta Vít349  3042
7.Klatovský KarelHouček Jaroslav-8-8-3  0343
8.Studničný JaromírMutl David-15-67-7 1344
9.Oppitz KarelBrýna Karel12-10-6-2 1345
10.Hojovec OndřejBárta Vít977  3055
11.Studničný JaromírHouček Jaroslav86-6-4-112356
12.Oppitz KarelMutl David838  3066
13.Hojovec OndřejBrýna Karel78-75 3176
14.Klatovský KarelBárta Vít8-648 3186
15.Oppitz KarelHouček Jaroslav-41095 3196
16.Hojovec OndřejMutl David865  30106
17.Klatovský KarelBrýna Karel         
18.Studničný JaromírBárta Vít         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hojovec Ondřej31Houček Jaroslav31
Klatovský Karel21Mutl David13
Studničný Jaromír03Brýna Karel21
Oppitz Karel31Bárta Vít03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy