Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:23609:511SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ezr Petr
Ezr František
 
 
Fiala Aleš
Moravec Lukáš
 
 
7105  3010
2.Kotrč Michal
Khozeuly Yedil
 
 
Fejks Michal
Szilágyi Tomáš
 
 
8-10-1011-72311
3.Kotrč MichalMoravec Lukáš86-10-9-102312
4.Ezr FrantišekFejks Michal-9-1075-82313
5.Khozeuly YedilSzilágyi Tomáš6-9-8693223
6.Ezr PetrFiala Aleš857  3033
7.Ezr FrantišekMoravec Lukáš-6667 3143
8.Khozeuly YedilFejks Michal-6-9-6  0344
9.Ezr PetrSzilágyi Tomáš656  3054
10.Kotrč MichalFiala Aleš-97-8-10 1355
11.Khozeuly YedilMoravec Lukáš-6-8-11  0356
12.Ezr PetrFejks Michal1077  3066
13.Kotrč MichalSzilágyi Tomáš424  3076
14.Ezr FrantišekFiala Aleš-10-58363286
15.Ezr PetrMoravec Lukáš10712  3096
16.Kotrč MichalFejks Michal846  30106
17.Ezr FrantišekSzilágyi Tomáš86   20  
18.Khozeuly YedilFiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kotrč Michal22Moravec Lukáš22
Ezr František21Fejks Michal22
Khozeuly Yedil12Szilágyi Tomáš03
Ezr Petr40Fiala Aleš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec BRozhodčí:Hlaváček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:35417:500SK Slivenec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlaváček Petr
Diblík Radek
 
 
Jůzek Karel
Kop František
 
 
-4-68-3 1301
2.Ruml Jiří
Hložek Vojtěch
 
 
Třesohlavý Josef
Hartmann Miroslav
 
 
5-963 3111
3.Hložek VojtěchJůzek Karel-9-7-4  0312
4.Diblík RadekTřesohlavý Josef-3-4-9  0313
5.Ruml JiříKop František95-65 3123
6.Hlaváček PetrHartmann Miroslav-3-6-8  0324
7.Diblík RadekJůzek Karel9-737 3134
8.Ruml JiříTřesohlavý Josef-8-6-10  0335
9.Hlaváček PetrKop František-3-4-6  0336
10.Hložek VojtěchHartmann Miroslav-94-4-9 1337
11.Ruml JiříJůzek Karel7-99-863247
12.Hlaváček PetrTřesohlavý Josef-5-5-5  0348
13.Hložek VojtěchKop František-86-7-7 1349
14.Diblík RadekHartmann Miroslav598  3059
15.Hlaváček PetrJůzek Karel-8-5-5  03510
16.Hložek VojtěchTřesohlavý Josef9-6-4-10 13  
17.Diblík RadekKop František         
18.Ruml JiříHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hložek Vojtěch03Jůzek Karel22
Diblík Radek21Třesohlavý Josef30
Ruml Jiří21Kop František21
Hlaváček Petr04Hartmann Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2017 19:10 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10433:340TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nagy Ondrej
Dvořák Petr
 
 
Trnovský Ivo
Vystrčil Tomáš
 
 
378  3010
2.Sejpka Ladislav
Farář Petr
 
 
Suková Helena
Botek Radomír
 
 
10-584 3120
3.Nagy OndrejBotek Radomír7-68-9113230
4.Dvořák PetrSuková Helena-9749 3140
5.Sejpka LadislavVystrčil Tomáš9610  3050
6.Farář PetrTrnovský Ivo419  3060
7.Dvořák PetrBotek Radomír8-4-8883270
8.Sejpka LadislavSuková Helena987  3080
9.Farář PetrVystrčil Tomáš768  3090
10.Nagy OndrejTrnovský Ivo10-85-9-92391
11.Sejpka LadislavBotek Radomír-9984 31101
12.Farář PetrSuková Helena98-7-8-823  
13.Nagy OndrejVystrčil Tomáš         
14.Dvořák PetrTrnovský Ivo         
15.Farář PetrBotek Radomír         
16.Nagy OndrejSuková Helena         
17.Dvořák PetrVystrčil Tomáš         
18.Sejpka LadislavTrnovský Ivo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nagy Ondrej11Botek Radomír03
Dvořák Petr20Suková Helena02
Sejpka Ladislav30Vystrčil Tomáš02
Farář Petr20Trnovský Ivo11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:108:32318:420TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoňová Tereza
Kadavý Ondřej
 
 
Pastír Jiří
Pejchal Vlastimil
 
 
-8669 3110
2.Handl Erich
Chaloupek Petr
 
 
Peštuka Zdeněk
Holub Martin
 
 
-7-8-10  0311
3.Chaloupek PetrPastír Jiří-5-7-6  0312
4.Handl ErichPeštuka Zdeněk-10-8-3  0313
5.Bartoňová TerezaPejchal Vlastimil-9-4-5  0314
6.Kadavý OndřejHolub Martin-66-16-12 1315
7.Handl ErichPastír Jiří10-10-10-7 1316
8.Bartoňová TerezaPeštuka Zdeněk-10-9-4  0317
9.Kadavý OndřejPejchal Vlastimil-5376 3127
10.Chaloupek PetrHolub Martin-9-6-4  0328
11.Bartoňová TerezaPastír Jiří-4-5-6  0329
12.Kadavý OndřejPeštuka Zdeněk-5-6-5  03210
13.Chaloupek PetrPejchal Vlastimil         
14.Handl ErichHolub Martin         
15.Kadavý OndřejPastír Jiří         
16.Chaloupek PetrPeštuka Zdeněk         
17.Handl ErichPejchal Vlastimil         
18.Bartoňová TerezaHolub Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chaloupek Petr02Pastír Jiří30
Handl Erich02Peštuka Zdeněk30
Bartoňová Tereza03Pejchal Vlastimil11
Kadavý Ondřej12Holub Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA Čakovice GVrchní
rozhodčí:
Dvořáková Anna
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (balkón), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:13446:349TJ AVIA Čakovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Jakub
Dvořáková Anna
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
1-1187 3110
2.Němický Jiří
Říha Karel
 
 
Winter Daniel
Milota Martin
 
 
-8765 3120
3.Němický JiříHelisová Kateřina416  3030
4.Říha KarelPatho Gabriel787  3040
5.Černý JakubWinter Daniel-674-973250
6.Dvořáková AnnaMilota Martin447  3060
7.Říha KarelHelisová Kateřina-78-7-4 1361
8.Černý JakubPatho Gabriel5-896 3171
9.Dvořáková AnnaWinter Daniel-768-10143281
10.Němický JiříMilota Martin7107  3091
11.Černý JakubHelisová Kateřina-5-7-10  0392
12.Dvořáková AnnaPatho Gabriel787  30102
13.Němický JiříWinter Daniel         
14.Říha KarelMilota Martin         
15.Dvořáková AnnaHelisová Kateřina         
16.Němický JiříPatho Gabriel         
17.Říha KarelWinter Daniel         
18.Černý JakubMilota Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Němický Jiří20Helisová Kateřina21
Říha Karel11Patho Gabriel03
Černý Jakub21Winter Daniel02
Dvořáková Anna30Milota Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
Vláčil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Orion Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:26604:550TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Elčkner Miroslav
Traxler Jan
 
 
Svatoň Petr
Krejsa Josef
 
 
-1876 3110
2.Fusová Anička
Čermák Jiří
 
 
Hrubec Vladimír
Bláha Jaroslav
 
 
3-8-7-6 1311
3.Elčkner MiroslavBláha Jaroslav-7-58883221
4.Traxler JanHrubec Vladimír8-8-7-10 1322
5.Čermák JiříSvatoň Petr7-877 3132
6.Fusová AničkaKrejsa Josef898  3042
7.Traxler JanBláha Jaroslav9-59-8-92343
8.Čermák JiříHrubec Vladimír593  3053
9.Fusová AničkaSvatoň Petr-9-75583263
10.Elčkner MiroslavKrejsa Josef6-579 3173
11.Čermák JiříBláha Jaroslav6-7-81-92374
12.Fusová AničkaHrubec Vladimír-8-698-82375
13.Elčkner MiroslavSvatoň Petr587  3085
14.Traxler JanKrejsa Josef99-8-723295
15.Fusová AničkaBláha Jaroslav7-7-710532105
16.Elčkner MiroslavHrubec Vladimír         
17.Traxler JanSvatoň Petr         
18.Čermák JiříKrejsa Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Elčkner Miroslav30Bláha Jaroslav22
Traxler Jan12Hrubec Vladimír21
Čermák Jiří21Svatoň Petr03
Fusová Anička31Krejsa Josef03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS