Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST LiberecVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Montas Hradec KrálovéRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Veselka Jiří
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:18337:333nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pařízková Monika
Butrym Sandra
 
 
Aubusová Gabriela
Brandejsová Monika
 
 
-11-11-15  0301
2.Butrym SandraAubusová Gabriela-10839 3111
3.Pařízková MonikaSmejkalová Blanka-5-8-6  0312
4.Nykodýmová NatálieBrandejsová Monika835  3022
5.Pařízková MonikaAubusová Gabriela-7-78-10 1323
6.Butrym SandraBrandejsová Monika88-710 3133
7.Nykodýmová NatálieSmejkalová Blanka-6-9-9  0334
8.Pařízková MonikaBrandejsová Monika-10699 3144
9.Nykodýmová NatálieAubusová Gabriela-5-75-6 1345
10.Butrym SandraSmejkalová Blanka779  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Butrym Sandra30Aubusová Gabriela21
Pařízková Monika12Smejkalová Blanka21
Nykodýmová Natálie12Brandejsová Monika03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol TurnovVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Varcl Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Skálova 540, 511 01 Turnov, sokolovnaRozhodčí:Vrabec Jakub
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Jiroš Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:420:15329:316TJ Sokol Turnov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Longinová Ilona
Matoušková Stanislava
 
 
Hudečková Hana
Zatřepálková Lenka
 
 
-8-678-62301
2.Janoušková JitkaZatřepálková Lenka-5-6-5  0302
3.Longinová IlonaTomsová Kateřina56-1010 3112
4.Matoušková StanislavaHudečková Hana-5-8-5  0313
5.Longinová IlonaZatřepálková Lenka41110  3023
6.Janoušková JitkaHudečková Hana-6-9-11  0324
7.Bajtalonová JitkaTomsová Kateřina675  3034
8.Longinová IlonaHudečková Hana-55911 3144
9.Bajtalonová JitkaZatřepálková Lenka9108  3054
10.Janoušková JitkaTomsová Kateřina7-737 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Janoušková Jitka12Zatřepálková Lenka12
Longinová Ilona30Tomsová Kateřina03
Matoušková Stanislava01Hudečková Hana21
Bajtalonová Jitka20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ AVIA ČakoviceVrchní
rozhodčí:
Ehrenberger Květoslav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Vojáček Miloš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jizerská 328/4 (sál), sokolovna (u nádraží)Rozhodčí:Vojáčková Aneta
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:324:12361:266TJ AVIA Čakovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skříčková Ivana
Svobodová Helena
 
 
Dosedělová Michaela
Brožová Alena
 
 
947  3010
2.Svobodová HelenaPichová Martina116  3020
3.Chocová AlenaBrožová Alena8103  3030
4.Skříčková IvanaDosedělová Michaela-6766 3140
5.Chocová AlenaPichová Martina442  3050
6.Svobodová HelenaDosedělová Michaela-10-11-8  0351
7.Skříčková IvanaBrožová Alena4-9-76-72352
8.Chocová AlenaDosedělová Michaela8-7-9-7 1353
9.Skříčková IvanaPichová Martina417  3063
10.Svobodová HelenaBrožová Alena7-5-10873273

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Svobodová Helena21Pichová Martina03
Chocová Alena21Brožová Alena12
Skříčková Ivana21Dosedělová Michaela21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemVrchní
rozhodčí:
Novák Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva TrutnovRozhodčí:Vysoudil Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kojetická 1654/9, 400 03 Ústí n/L - StřekovRozhodčí:Vašinová Karina
Datum dle rozpisu28. 10. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7389:287SKP Sever Ústí nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Munková Irena
Smíšková Martina
 
 
Hindráková Martina
Albrechtová Renata
 
 
10-89-9113210
2.Smíšková MartinaKalášková Lenka1137  3020
3.Hauznerová MichaelaAlbrechtová Renata410-8-563230
4.Munková IrenaHindráková Martina4105  3040
5.Hauznerová MichaelaKalášková Lenka-4276 3150
6.Smíšková MartinaHindráková Martina7125  3060
7.Munková IrenaAlbrechtová Renata994  3070
8.Hauznerová MichaelaHindráková Martina115-89 3180
9.Munková IrenaKalášková Lenka655  3090
10.Smíšková MartinaAlbrechtová Renata-5585 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Smíšková Martina30Kalášková Lenka03
Hauznerová Michaela30Albrechtová Renata03
Munková Irena30Hindráková Martina03
Bez připomínek.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS