Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libice nad CidlinouRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37663:673TJ Sokol Libice nad Cidlinou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beran Martin
Wagner Jaroslav st.
 
 
Paroulek Milan
Pekárek František st.
 
 
-910-3-5 1301
2.Motl Milan
Špinar Rostislav
 
 
Matějka Martin
Kaipr Petr
 
 
9-8-28-102302
3.Wagner Jaroslav st.Pekárek František st.6-4-79-62303
4.Martin PetrMatějka Martin-2-9-8  0304
5.Motl MilanKaipr Petr-14-12-7  0305
6.Špinar RostislavParoulek Milan558  3015
7.Martin PetrPekárek František st.-10868 3125
8.Motl MilanMatějka Martin1125  3035
9.Špinar RostislavKaipr Petr4-9-4373245
10.Wagner Jaroslav st.Paroulek Milan8-8-6-9 1346
11.Motl MilanPekárek František st.5-7-4673256
12.Špinar RostislavMatějka Martin1029  3066
13.Wagner Jaroslav st.Kaipr Petr4-97-9-02367
14.Martin PetrParoulek Milan-968-8103277
15.Špinar RostislavPekárek František st.9117  3087
16.Wagner Jaroslav st.Matějka Martin-125-39-62388
17.Martin PetrKaipr Petr-6-8-6  0389
18.Motl MilanParoulek Milan-99-57-723810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Wagner Jaroslav st.04Pekárek František st.13
Martin Petr22Matějka Martin22
Motl Milan22Kaipr Petr31
Špinar Rostislav40Paroulek Milan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Říčany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Velké PopoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST ŘíčanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14471:386TTC Říčany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plíhal Martin
Pavlíček Martin
 
 
Stupavský Milan
Lambert Zbyněk
 
 
-5777 3110
2.Pokorný Roman
Uksa Tomáš
 
 
Strnadová Karolína
Strnad Martin
 
 
79-910 3120
3.Pokorný RomanStrnadová Karolína-8976 3130
4.Pavlíček MartinStrnad Martin6-656 3140
5.Plíhal MartinStupavský Milan-788-10-82341
6.Uksa TomášLambert Zbyněk64-88 3151
7.Pavlíček MartinStrnadová Karolína8-9-81093261
8.Plíhal MartinStrnad Martin1412  3071
9.Uksa TomášStupavský Milan-99-8883281
10.Pokorný RomanLambert Zbyněk87-44 3191
11.Plíhal MartinStrnadová Karolína78-152 31101
12.Uksa TomášStrnad Martin         
13.Pokorný RomanStupavský Milan         
14.Pavlíček MartinLambert Zbyněk         
15.Uksa TomášStrnadová Karolína         
16.Pokorný RomanStrnad Martin         
17.Pavlíček MartinStupavský Milan         
18.Plíhal MartinLambert Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorný Roman20Strnadová Karolína03
Pavlíček Martin20Strnad Martin02
Plíhal Martin21Stupavský Milan11
Uksa Tomáš20Lambert Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo Hradiště BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod Bezdězem BRozhodčí:hráči
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, 295 01 Mnichovo Hradiště, Herna st. tenisu, sokolovna v MH, boční vchod zpravaRozhodčí:obou
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:týmů
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34688:642TJ Sokol Mnichovo Hradiště B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beniš Ondřej
Trávníček Luboš
 
 
Malý Petr
Blecha David
 
 
899  3010
2.Kastner Patrik
Pleticha Vladimír
 
 
Kapras Karel
Balcar Miroslav
 
 
-9-10-6  0311
3.Pleticha VladimírKapras Karel-5-8-4  0312
4.Trávníček LubošBalcar Miroslav84-9-8-62313
5.Kastner PatrikMalý Petr97-89 3123
6.Beniš OndřejBlecha David298  3033
7.Trávníček LubošKapras Karel7-8-113113243
8.Kastner PatrikBalcar Miroslav-11-910443253
9.Beniš OndřejMalý Petr-6-6-8  0354
10.Pleticha VladimírBlecha David-94-9-5 1355
11.Kastner PatrikKapras Karel8-62-9-92356
12.Beniš OndřejBalcar Miroslav7-2122 3166
13.Pleticha VladimírMalý Petr5-982 3176
14.Trávníček LubošBlecha David107-93 3186
15.Beniš OndřejKapras Karel107-9-4-82387
16.Pleticha VladimírBalcar Miroslav-798-3-62388
17.Trávníček LubošMalý Petr7-685 3198
18.Kastner PatrikBlecha David64-98 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pleticha Vladimír13Kapras Karel31
Trávníček Luboš31Balcar Miroslav22
Kastner Patrik31Malý Petr13
Beniš Ondřej22Blecha David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Neratovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15478:382ST EUROMASTER Kolín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jindra Josef
Pilner Jaroslav
 
 
Dvořák Zdeněk
Michal Jiří
 
 
93-76 3110
2.Lhoták Jakub
Zaplatílek Ctibor
 
 
Válek Zdeněk
Sauer Ondřej
 
 
6-12410 3120
3.Lhoták JakubDvořák Zdeněk946  3030
4.Pilner JaroslavMichal Jiří65-85 3140
5.Jindra JosefVálek Zdeněk255  3050
6.Zaplatílek CtiborSauer Ondřej9-384 3160
7.Pilner JaroslavDvořák Zdeněk3-599 3170
8.Jindra JosefMichal Jiří8-655 3180
9.Zaplatílek CtiborVálek Zdeněk6511  3090
10.Lhoták JakubSauer Ondřej-9-86-9 1391
11.Šembera KarelDvořák Zdeněk6-5-4-3 1392
12.Zaplatílek CtiborMichal Jiří-4-1186-72393
13.Lhoták JakubVálek Zdeněk667  30103
14.Pilner JaroslavSauer Ondřej         
15.Zaplatílek CtiborDvořák Zdeněk         
16.Lhoták JakubMichal Jiří         
17.Pilner JaroslavVálek Zdeněk         
18.Šembera KarelSauer Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lhoták Jakub21Dvořák Zdeněk12
Pilner Jaroslav20Michal Jiří12
Jindra Josef20Válek Zdeněk03
Zaplatílek Ctibor21Sauer Ondřej11
Šembera Karel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KosmonosyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou RABBIT BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna v KosmonosíchRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18523:442TJ Sokol Kosmonosy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čech Jiří
Bříška Jan
 
 
Herout Tomáš
Jandejsek Pavel
 
 
1011-68 3110
2.Durdis Petr ml.
Veselý Pavel
 
 
Hameta Oldřich
Jandejsek Zdeněk
 
 
75-9-1093220
3.Durdis Petr ml.Herout Tomáš533  3030
4.Čech JiříHameta Oldřich-10-99-8 1331
5.Bříška JanJandejsek Pavel-9-99-12 1332
6.Veselý PavelJandejsek Zdeněk563  3042
7.Čech JiříHerout Tomáš9911  3052
8.Bříška JanHameta Oldřich9-6-88-42353
9.Veselý PavelJandejsek Pavel-3-8-3  0354
10.Durdis Petr ml.Jandejsek Zdeněk789  3064
11.Bříška JanHerout Tomáš51-9-693274
12.Veselý PavelHameta Oldřich4713  3084
13.Durdis Petr ml.Jandejsek Pavel846  3094
14.Čech JiříJandejsek Zdeněk-11395 31104
15.Veselý PavelHerout TomášWO    30  
16.Durdis Petr ml.Hameta Oldřich         
17.Čech JiříJandejsek Pavel         
18.Bříška JanJandejsek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Durdis Petr ml.30Herout Tomáš03
Čech Jiří21Hameta Oldřich21
Bříška Jan12Jandejsek Pavel21
Veselý Pavel21Jandejsek Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 1.třídy sk.B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad Labem CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KRCHLEBY ul. Nymburská, Mezi školou a školkouRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:36645:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Milan
Kučera Pavel
 
 
Mühlfeit Luboš
Zatřepálek Pavel
 
 
-8-610-8 1301
2.Sádlo Josef
Jaroň Daniel
 
 
Mifka Alexius
Zatřepálek Petr
 
 
-6-7-9  0302
3.Boháč MilanMifka Alexius-712-10853212
4.Jaroň DanielZatřepálek Pavel-410-2-3 1313
5.Sádlo JosefMühlfeit Luboš-79128 3123
6.Kučera PavelZatřepálek Petr866  3033
7.Jaroň DanielMifka Alexius-7-7-9  0334
8.Sádlo JosefZatřepálek Pavel-7-7-8  0335
9.Kučera PavelMühlfeit Luboš9911  3045
10.Boháč MilanZatřepálek Petr91110  3055
11.Sádlo JosefMifka Alexius7-5-7573265
12.Kučera PavelZatřepálek Pavel-7993 3175
13.Boháč MilanMühlfeit Luboš9-69-583285
14.Jaroň DanielZatřepálek Petr-638-8-82386
15.Kučera PavelMifka Alexius128-78 3196
16.Boháč MilanZatřepálek Pavel-12-8-10  0397
17.Jaroň DanielMühlfeit Luboš6-3-11-6 1398
18.Sádlo JosefZatřepálek Petr1110-7-8-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Boháč Milan31Mifka Alexius13
Jaroň Daniel04Zatřepálek Pavel31
Sádlo Josef22Mühlfeit Luboš13
Kučera Pavel40Zatřepálek Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy