Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Klub stolního tenisu Klatovy z.s.Vrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,KlatovyRozhodčí:Hnojská Helena
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Hnojský Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:516:17286:302nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marešová Zdeňka
Hnojská Andrea
 
 
Sommerová Helena
Allertová Sára ml.
 
 
5-7-5-14 1301
2.Marešová Zdeňka ml.Sommerová Helena-1-5-5  0302
3.Marešová ZdeňkaVyvadilová Jitka668  3012
4.Hnojská AndreaAllertová Sára ml.-8699 3122
5.Marešová ZdeňkaSommerová Helena-4-6-4  0323
6.Marešová Zdeňka ml.Allertová Sára ml.-4-5-9  0324
7.Hnojská AndreaVyvadilová Jitka99-85 3134
8.Marešová ZdeňkaAllertová Sára ml.672  3044
9.Hnojská AndreaSommerová Helena-8-8-9  0345
10.Marešová Zdeňka ml.Vyvadilová Jitka869  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Marešová Zdeňka ml.12Sommerová Helena30
Marešová Zdeňka21Vyvadilová Jitka03
Hnojská Andrea21Allertová Sára ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SVS Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Vlašim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Stachová Olesja
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Hrunka Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:17384:358SVS Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klempererová Anna
Jirásková Tereza
 
 
Pěnkavová Kristýna
Bošinová Aneta
 
 
-6356 3110
2.Klempererová AnnaJírová Monika469  3020
3.Jirásková TerezaBošinová Aneta95-66 3130
4.Sedloňová AnetaPěnkavová Kristýna6-6-2-8 1331
5.Jirásková TerezaJírová Monika75-79 3141
6.Klempererová AnnaPěnkavová Kristýna-79-1863251
7.Sedloňová AnetaBošinová Aneta7-7-10763261
8.Jirásková TerezaPěnkavová Kristýna-4-871163271
9.Sedloňová AnetaJírová Monika-1085-693281
10.Bártová TerezaBošinová Aneta-5-7-7  0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Klempererová Anna20Jírová Monika03
Jirásková Tereza30Bošinová Aneta12
Sedloňová Aneta21Pěnkavová Kristýna12
Bártová Tereza01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST BohniceVrchní
rozhodčí:
Drahota Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj PrahaRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - BohniceRozhodčí:Polcar Vojtěch
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
15:50Rozhodčí:Cihlář Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:423:16375:332Slovan KST Bohnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hagino Petra
Veletová Ilona
 
 
Stránská Anna
Diblíková Klára
 
 
-117-10-3 1301
2.Hagino PetraŠimůnková Veronika113-93 3111
3.Hlaváčková LenkaStránská Anna9-653 3121
4.Veletová IlonaDiblíková Klára10-283 3131
5.Hlaváčková LenkaŠimůnková Veronika194  3041
6.Hagino PetraDiblíková Klára926  3051
7.Veletová IlonaStránská Anna-910-36-72352
8.Hlaváčková LenkaDiblíková Klára-11-6-2  0353
9.Veletová IlonaŠimůnková Veronika10-54-10-72354
10.Hagino PetraStránská Anna-81548 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hagino Petra30Šimůnková Veronika12
Hlaváčková Lenka21Stránská Anna12
Veletová Ilona12Diblíková Klára12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina A Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nusle Praha AVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:SKP Sever Ústí nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Květnici 700/1a, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5376:152TJ Sokol Nusle Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Radnicová Lenka
Vondráková Markéta
 
 
Smíšková Martina
Vysocká Karolína
 
 
-89-8553210
2.Tenglová VendulaSmíšková Martina-11827 3120
3.Radnicová LenkaVysocká Karolína482  3030
4.Vondráková MarkétaWO    3040
5.Radnicová LenkaSmíšková Martina573  3050
6.Tenglová VendulaWO    3060
7.Vondráková MarkétaVysocká Karolína-9924 3170
8.Radnicová LenkaWO    3080
9.Vondráková MarkétaSmíšková MartinaWO    3090
10.Tenglová VendulaVysocká Karolína6-1044 31100

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Tenglová Vendula20Smíšková Martina02
Radnicová Lenka20Vysocká Karolína03
Vondráková Markéta10   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS