Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ Hradec Králové BVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Warmnis Liberec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec KrálovéRozhodčí:Tomancová Markéta
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:Pauliš František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:21542:499DTJ Hradec Králové B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šlapák Miloš
Koldas Tomáš
 
 
Šilhán Petr
Pařízek Martin
 
 
-117-71063210
2.Foff Lukáš
Ševec Jakub
 
 
Borůvka Lukáš
Blinka Michal
 
 
7-9-7293220
3.Šlapák MilošBlinka Michal10-96-7-42321
4.Koldas Tomᚊilhán Petr-8986 3131
5.Ševec JakubBorůvka Lukáš1087  3041
6.Foff LukášPařízek Martin579  3051
7.Koldas TomášBlinka Michal-119-3993261
8.Ševec JakubŠilhán Petr4-814-9-102362
9.Foff LukášBorůvka Lukáš4-77-1563272
10.Šlapák MilošPařízek Martin-5999 3182
11.Ševec JakubBlinka Michal-9-39WO 1383
12.Foff Lukᚊilhán Petr7-14-673293
13.Šlapák MilošBorůvka Lukáš636  30103
14.Koldas TomášPařízek Martin         
15.Foff LukášBlinka Michal         
16.Šlapák MilošŠilhán Petr         
17.Koldas TomášBorůvka Lukáš         
18.Ševec JakubPařízek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šlapák Miloš21Blinka Michal21
Koldas Tomáš20Šilhán Petr12
Ševec Jakub12Borůvka Lukáš03
Foff Lukáš30Pařízek Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.sVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, ChoceňRozhodčí:Příhoda Tomáš
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Absolon Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34504:555SF SKK EL Niňo Praha B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Ondřej
Dostál Jan
 
 
Rozínek Vojtěch
Klimek Vojtěch
 
 
-4-5-5  0301
2.Štrof Vojtěch
Bělohlávek Dominik
 
 
Obešlo Marek
Málek Tomáš
 
 
-10-8-5  0302
3.Bělohlávek DominikRozínek Vojtěch4-3-6-9 1303
4.Čopián OndřejKlimek Vojtěch97-7-6-52304
5.Dostál JanObešlo Marek-7-8-5  0305
6.Štrof VojtěchMálek Tomáš6-674 3115
7.Čopián OndřejRozínek Vojtěch-9104-3-82316
8.Dostál JanKlimek Vojtěch-6-6-5  0317
9.Štrof VojtěchObešlo Marek-10493 3127
10.Bělohlávek DominikMálek Tomáš-10868 3137
11.Dostál JanRozínek Vojtěch11-11-73-42338
12.Štrof VojtěchKlimek Vojtěch10107  3048
13.Bělohlávek DominikObešlo Marek-6-6-5  0349
14.Čopián OndřejMálek Tomáš10102  3059
15.Štrof VojtěchRozínek Vojtěch-7498 3169
16.Bělohlávek DominikKlimek Vojtěch-12-5-3  03610
17.Čopián OndřejObešlo Marek         
18.Dostál JanMálek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bělohlávek Dominik13Rozínek Vojtěch31
Čopián Ondřej12Klimek Vojtěch31
Dostál Jan03Obešlo Marek21
Štrof Vojtěch40Málek Tomáš03
Počet diváků: 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Elizza PrahaVrchní
rozhodčí:
Slobodzianová Petra
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 IMEDARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Brandlova 1386/21, Praha 4, 149 00Rozhodčí:Šedivý Stanislav
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:Vožický Bohumil
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27611:563TTC Elizza Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laboutka Luděk
Moriya Tsubasa
 
 
Buben Vlastimil
Janovský Dan
 
 
44-8-9-52301
2.Hrnčiřík Jan
Krameš Jan ml.
 
 
Hort Tomáš
Mokrejš Jan
 
 
89-411 3111
3.Krameš Jan ml.Buben Vlastimil-410-810-52312
4.Moriya TsubasaJanovský Dan854  3022
5.Hrnčiřík JanMokrejš Jan78-6-993232
6.Laboutka LuděkHort Tomáš7148  3042
7.Moriya TsubasaBuben Vlastimil-8-76-9 1343
8.Hrnčiřík JanJanovský Dan354  3053
9.Laboutka LuděkMokrejš Jan-7-96-9 1354
10.Krameš Jan ml.Hort Tomáš-9-8-7  0355
11.Hrnčiřík JanBuben Vlastimil10-8-7583265
12.Laboutka LuděkJanovský Dan1146  3075
13.Krameš Jan ml.Mokrejš Jan-9-8-5  0376
14.Moriya TsubasaHort Tomáš1074  3086
15.Laboutka LuděkBuben Vlastimil-3-49-13 1387
16.Krameš Jan ml.Janovský Dan757  3097
17.Moriya TsubasaMokrejš Jan10-245 31107
18.Hrnčiřík JanHort Tomáš8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krameš Jan ml.13Buben Vlastimil31
Moriya Tsubasa31Janovský Dan04
Hrnčiřík Jan30Mokrejš Jan22
Laboutka Luděk22Hort Tomáš12
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub TTC Františkovy Lázně z. s.Vrchní
rozhodčí:
Haluška Pavel
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER KolínRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala při ZŠ ve Františkových Lázních , Česká ulice č.p. 1, 351 01 Františkovy LázněRozhodčí:Kadavý Vladimír
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:15Rozhodčí:Volf Oldřich
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34499:555ST EUROMASTER Kolín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žák Jan
Černota Filip
 
 
Zlámal Jaromír
Čamr František
 
 
-7-107-5 1301
2.Žaloudík Jan
Polák Michal
 
 
Borůvka Jakub
Vaculovič Libor
 
 
-9-9-8  0302
3.Žák JanZlámal Jaromír-99-5-10 1303
4.Černota FilipVaculovič Libor7-2-3-7 1304
5.Žaloudík JanČamr František6711  3014
6.Polák MichalBorůvka Jakub-95-97-122315
7.Černota FilipZlámal Jaromír-2-9-8  0316
8.Žaloudík JanVaculovič Libor-6-1011-5 1317
9.Polák MichalČamr František995  3027
10.Žák JanBorůvka Jakub4-10-6-11 1328
11.Žaloudík JanZlámal Jaromír-2-3-7  0329
12.Polák MichalVaculovič Libor-76414 3139
13.Žák JanČamr František-5596 3149
14.Černota FilipBorůvka Jakub-5-891283259
15.Polák MichalZlámal Jaromír-11-8-8  03510
16.Žák JanVaculovič Libor         
17.Černota FilipČamr František         
18.Žaloudík JanBorůvka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žák Jan12Zlámal Jaromír40
Černota Filip12Vaculovič Libor21
Žaloudík Jan12Čamr František03
Polák Michal22Borůvka Jakub21
Počet diváků: 20
Bez připomínek.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov BVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Endal Nikolas
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:Čihák Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5387:285SKST Baník Havířov B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karabec Ivan
Mikolašík Michal
 
 
Mesaroš Jakub
Hoferik Petr
 
 
665  3010
2.Bako Radim
Gorecki Jan
 
 
Lapčík Ondřej
Pavlovský Lukáš
 
 
-11977 3120
3.Bělík ŠimonLapčík Ondřej811-911 3130
4.Gorecki JanPavlovský Lukáš1089  3040
5.Bako RadimMesaroš Jakub911-95 3150
6.Mikolašík MichalHoferik Petr8810  3060
7.Gorecki JanLapčík Ondřej1210-9-723270
8.Bako RadimPavlovský Lukáš884  3080
9.Mikolašík MichalMesaroš Jakub789  3090
10.Bělík ŠimonHoferik Petr615  30100
11.Bako RadimLapčík Ondřej         
12.Mikolašík MichalPavlovský Lukáš         
13.Bělík ŠimonMesaroš Jakub         
14.Gorecki JanHoferik Petr         
15.Mikolašík MichalLapčík Ondřej         
16.Bělík ŠimonPavlovský Lukáš         
17.Gorecki JanMesaroš Jakub         
18.Bako RadimHoferik Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bělík Šimon20Lapčík Ondřej02
Gorecki Jan20Pavlovský Lukáš02
Bako Radim20Mesaroš Jakub02
Mikolašík Michal20Hoferik Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga mužů Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Moravská OstravaRozhodčí:Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1032:37652:623TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka František
Přistál Tomáš
 
 
Smýkal Tomáš
Skála Radek
 
 
12115  3010
2.Martinko Tomáš
Štalzer Adam
 
 
Yaremchuk Dmytro
Handl Petr
 
 
-98-7973220
3.Štalzer AdamSmýkal Tomáš-4-9-5  0321
4.Martinko TomášHandl Petr9-1054 3131
5.Onderka FrantišekYaremchuk Dmytro-668-9-92332
6.Přistál TomášSkála Radek89-9-8-82333
7.Martinko TomášSmýkal Tomáš-91091 3143
8.Onderka FrantišekHandl PetrŽ-93-115-92344
9.Přistál TomášYaremchuk Dmytro5-9-93-92345
10.Štalzer AdamSkála Radek8-8-104-112346
11.Onderka FrantišekSmýkal Tomáš-68-7-4 1347
12.Přistál TomášHandl Petr411-105 3157
13.Štalzer AdamYaremchuk Dmytro-107-6-5 1358
14.Martinko TomášSkála Radek-335-8-72359
15.Přistál TomášSmýkal Tomáš4-8-6393269
16.Štalzer AdamHandl Petr-9-7-9  03610
17.Martinko TomášYaremchuk Dmytro5    10  
18.Onderka FrantišekSkála Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štalzer Adam04Smýkal Tomáš22
Martinko Tomáš21Handl Petr22
Onderka František03Yaremchuk Dmytro30
Přistál Tomáš22Skála Radek30

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS