Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V.Vrchní
rozhodčí:
Panský Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň , Klášterní ul.2Rozhodčí:Kasal Jaromír
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:Janoušová Pavla
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31271:407SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoch Jiří
Franc Štěpán
 
 
Přída Kryštof
Beran Tomáš
 
 
-6-9108-82301
2.Koutník Vojtěch
Pechman Petr
 
 
Plachý Ladislav
Beran Matěj
 
 
9-8-8-6 1302
3.Franc ŠtěpánPřída Kryštof-6-8-15  0303
4.Pechman PetrPlachý Ladislav-8-6-7  0304
5.Koutník VojtěchBeran Tomáš-7-9-6  0305
6.Hoch JiříBeran Matěj-610-6-5 1306
7.Pechman PetrPřída Kryštof-5-3-6  0307
8.Koutník VojtěchPlachý Ladislav-7-9-4  0308
9.Hoch JiříBeran TomášWO    0309
10.Franc ŠtěpánBeran Matěj9-677 3119
11.Koutník VojtěchPřída Kryštof-4-6-8  03110
12.Hoch JiříPlachý Ladislav         
13.Franc ŠtěpánBeran Tomáš         
14.Pechman PetrBeran Matěj         
15.Hoch JiříPřída Kryštof         
16.Franc ŠtěpánPlachý Ladislav         
17.Pechman PetrBeran Tomáš         
18.Koutník VojtěchBeran Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Franc Štěpán11Přída Kryštof30
Pechman Petr02Plachý Ladislav20
Koutník Vojtěch03Beran Tomáš10
Hoch Jiří01Beran Matěj11
WO01WO10
vedoucí hostujících nezná heslo



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST RakovníkVrchní
rozhodčí:
Přibík Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ StřížkovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 733, RakovníkRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:Čech Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19553:475KST Rakovník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pisár Petr
Hýža Daniel
 
 
Kuba Josef
Urban Oto
 
 
211-108 3110
2.Pisár Jan
Vorlíček Luboš
 
 
De Filippo Martin
Kočvara Martin
 
 
-47-51093220
3.Pisár JanDe Filippo Martin494  3030
4.Hýža DanielKočvara Martin487  3040
5.Vorlíček LubošKuba Josef487  3050
6.Pisár PetrUrban Oto9911  3060
7.Hýža DanielDe Filippo Martin114-1-1083270
8.Vorlíček LubošKočvara Martin-4-98-9 1371
9.Kettner MartinKuba Josef-8-686-72372
10.Pisár JanUrban Oto65-9-14-82373
11.Vorlíček LubošDe Filippo Martin448  3083
12.Kettner MartinKočvara Martin-69-10-4 1384
13.Pisár JanKuba Josef-95119 3194
14.Hýža DanielUrban Oto55-155 31104
15.Kettner MartinDe Filippo Martin-8    01  
16.Pisár JanKočvara Martin         
17.Hýža DanielKuba Josef         
18.Vorlíček LubošUrban Oto         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pisár Jan21De Filippo Martin03
Hýža Daniel30Kočvara Martin21
Vorlíček Luboš21Kuba Josef12
Pisár Petr10Urban Oto12
Kettner Martin02   
Počet diváků: 8



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva VršoviceVrchní
rozhodčí:
Blažek Jan
HOSTUJÍCÍ:SKUŘ PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10Rozhodčí:Veselý Daniel
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:Veselý Filip
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:30462:486SKUŘ Plzeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pospíšil Milan
Hrbáček Milan
 
 
Šlehofer Stanislav ml.
Obertík Milan
 
 
-1149-9-82301
2.Krameš Jan st.
Knobloch Miroslav
 
 
Korbel Petr
Chodounský Martin
 
 
-88-69-12302
3.Mráz JiříObertík Milan-7-109-8 1303
4.Hrbáček MilanChodounský Martin-8-6-5  0304
5.Krameš Jan st.Šlehofer Stanislav ml.-14-5-7  0305
6.Pospíšil MilanKorbel Petr264  3015
7.Knobloch MiroslavObertík Milan11-7-6-9 1316
8.Krameš Jan st.Chodounský Martin69-9-8-72317
9.Pospíšil MilanŠlehofer Stanislav ml.-77-98-52318
10.Mráz JiříKorbel Petr1155  3028
11.Krameš Jan st.Obertík Milan-65-4-7 1329
12.Pospíšil MilanChodounský Martin3124  3039
13.Mráz JiříŠlehofer Stanislav ml.-119-8-8 13310
14.Knobloch MiroslavKorbel Petr12-5   11  
15.Pospíšil MilanObertík Milan         
16.Mráz JiříChodounský Martin         
17.Knobloch MiroslavŠlehofer Stanislav ml.         
18.Krameš Jan st.Korbel Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mráz Jiří12Obertík Milan30
Hrbáček Milan01Chodounský Martin21
Krameš Jan st.03Šlehofer Stanislav ml.30
Pospíšil Milan21Korbel Petr02
Knobloch Miroslav01   
Počet diváků: 3



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha BVrchní
rozhodčí:
Havazík Ondřej
HOSTUJÍCÍ:Union PlzeňRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - LibeňRozhodčí:Kroupa Rudolf
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35689:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hüttl Michal
Podrazil Václav
 
 
Legát Petr
Kirchman Ondřej
 
 
-10-7-10  0301
2.Hájek Michal
Kroupa Tomáš
 
 
Vaněček Petr
Sochor Miroslav
 
 
-97-98-72302
3.Hájek MichalLegát Petr5-7-1010-52303
4.Hüttl MichalKirchman Ondřej8-3815 3113
5.Podrazil VáclavSochor Miroslav6-767 3123
6.Kroupa TomášVaněček Petr-8-6911-82324
7.Hüttl MichalLegát Petr8211  3034
8.Podrazil VáclavKirchman Ondřej-7-6-7  0335
9.Kroupa TomášSochor Miroslav-82511 3145
10.Hájek MichalVaněček Petr8-86-983255
11.Podrazil VáclavLegát Petr8-4-1-3 1356
12.Kroupa TomášKirchman Ondřej7-8-77-62357
13.Hájek MichalSochor Miroslav895  3067
14.Hüttl MichalVaněček Petr1168  3077
15.Kroupa TomášLegát Petr511-109 3187
16.Hájek MichalKirchman Ondřej-87-7-12 1388
17.Hüttl MichalSochor Miroslav-87-5-8 1389
18.Podrazil VáclavVaněček Petr-8-611893299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Michal22Legát Petr22
Hüttl Michal31Kirchman Ondřej31
Podrazil Václav22Sochor Miroslav13
Kroupa Tomáš22Vaněček Petr13
Počet diváků: 5



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:RUFA BechyněVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TTC Libín Prachatice z.s.Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 293, BechyněRozhodčí:Kovářík Ivo
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:Krátká Pavla
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:35500:550TTC Libín Prachatice z.s.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pučégl Pavel
Syrovátka Jan
 
 
Šimek Marek
Krotký Marek
 
 
5-986 3110
2.Alexa Jiří
Kupilík Ondřej
 
 
Heinzl Lukáš
Kaštánek Petr
 
 
-2-84-9 1311
3.Syrovátka JanKaštánek Petr-5-6-10  0312
4.Alexa JiříŠimek Marek-8-8-7  0313
5.Kupilík OndřejHeinzl Lukáš-2846 3123
6.Pučégl PavelKrotký Marek6-894 3133
7.Alexa JiříKaštánek Petr846  3043
8.Kupilík OndřejŠimek Marek11-8-3-4 1344
9.Pučégl PavelHeinzl Lukáš-11-12-9  0345
10.Syrovátka JanKrotký Marek4-9611 3155
11.Kupilík OndřejKaštánek Petr56-3-6-92356
12.Pučégl PavelŠimek Marek-2-4-7  0357
13.Syrovátka JanHeinzl Lukáš8-6-11-5 1358
14.Alexa JiříKrotký Marek6-675 3168
15.Pučégl PavelKaštánek Petr-3-9-3  0369
16.Syrovátka JanŠimek Marek10-6-7-6 13610
17.Alexa JiříHeinzl Lukáš         
18.Kupilík OndřejKrotký Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrovátka Jan13Kaštánek Petr31
Alexa Jiří21Šimek Marek40
Kupilík Ondřej12Heinzl Lukáš21
Pučégl Pavel13Krotký Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina A Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VodňanyVrchní
rozhodčí:
Jungvirt Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAVRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 354, 389 01 VodňanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2018 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30285:387TJ ČZ Strakonice ELEKTROSTAV

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubáček Filip
Hach Martin
 
 
Končal Adam
Brožek Michal
 
 
-15-49-9 1301
2.Borovka Tomáš
Fesl Martin
 
 
Slapnička Jakub
Novotný Petr
 
 
-10-95-2 1302
3.Hubáček FilipSlapnička Jakub-7-109-7 1303
4.Hach MartinNovotný Petr-4-6-9  0304
5.Fesl MartinKončal Adam-5-5-7  0305
6.Borovka TomášBrožek Michal4-10-10-10 1306
7.Hach MartinSlapnička Jakub88-7-6-42307
8.Fesl MartinNovotný Petr-8-7-8  0308
9.Borovka TomášKončal Adam-5-12-8  0309
10.Hubáček FilipBrožek Michal-3-5-7  03010
11.Fesl MartinSlapnička Jakub         
12.Borovka TomášNovotný Petr         
13.Hubáček FilipKončal Adam         
14.Hach MartinBrožek Michal         
15.Borovka TomášSlapnička Jakub         
16.Hubáček FilipNovotný Petr         
17.Hach MartinKončal Adam         
18.Fesl MartinBrožek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hubáček Filip02Slapnička Jakub20
Hach Martin02Novotný Petr20
Fesl Martin02Končal Adam20
Borovka Tomáš02Brožek Michal20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS