Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ PoleradyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Polerady 5, nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:44 Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Zdeněk
Fiala Ondřej
 
 
Antalecz Michal
Košťálek Tomáš
 
 
     1301
2.Fiala Václav
Šefl Václav
 
 
Kocourek Leoš
Pech Adam
 
 
     3111
3.Sirotek ZdeněkAntalecz Michal     1312
4.Fiala VáclavKošťálek Tomáš     3122
5.Šefl VáclavKocourek Leoš     2323
6.Fiala OndřejPech Adam     0324
7.Fiala VáclavAntalecz Michal     1325
8.Šefl VáclavKošťálek Tomáš     3035
9.Fiala OndřejKocourek Leoš     0336
10.Sirotek ZdeněkPech Adam     2337
11.Šefl VáclavAntalecz Michal     1338
12.Fiala OndřejKošťálek Tomáš     0339
13.Sirotek ZdeněkKocourek Leoš     3049
14.Fiala VáclavPech Adam     03410
15.Fiala OndřejAntalecz Michal     03411
16.Sirotek ZdeněkKošťálek Tomáš     23412
17.Fiala VáclavKocourek Leoš     03413
18.Šefl VáclavPech Adam     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirotek Zdeněk13Antalecz Michal40
Fiala Václav13Košťálek Tomáš22
Šefl Václav13Kocourek Leoš31
Fiala Ondřej04Pech Adam40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Horská 138, Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:13682:487Sokol Horní Jiřetín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikač Jiří
Trnka Petr st.
 
 
Wachtel Antonín
Kovařík Zdeněk
 
 
11-9-5-9 1301
2.Piskáček Václav
Černuška Josef
 
 
Beneš Jan
Belancová Jitka
 
 
4-8-3463211
3.Piskáček OndřejBelancová Jitka919  3021
4.Mikač JiříBeneš Jan-9896 3131
5.Trnka Petr st.Wachtel Antonín9810  3041
6.Piskáček VáclavKovařík Zdeněk5-567 3151
7.Mikač JiříBelancová Jitka835  3061
8.Trnka Petr st.Beneš Jan614-6-373271
9.Piskáček VáclavWachtel Antonín1391  3081
10.Piskáček OndřejKovařík Zdeněk810-98 3191
11.Černuška JosefBelancová Jitka348  30101
12.Piskáček VáclavBeneš Jan9-67-8632111
13.Piskáček OndřejWachtel Antonín865  30121
14.Mikač JiříKovařík Zdeněk038  30131
15.Piskáček VáclavBelancová Jitka453  30141
16.Piskáček OndřejBeneš Jan877  30151
17.Mikač JiříWachtel Antonín017  30161
18.Černuška JosefKovařík Zdeněk14-8413 31171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Piskáček Ondřej40Belancová Jitka04
Mikač Jiří40Beneš Jan04
Trnka Petr st.20Wachtel Antonín04
Piskáček Václav40Kovařík Zdeněk04
Černuška Josef20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:16 TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednář Pavel
Zázvorka Jan
 
 
Čmerda Ondřej
Novotný Jan
 
 
     3110
2.Hotový Martin
Kubelka Jan
 
 
Čmerda Tomáš
Růžičková Barbora
 
 
     3020
3.Bednář PavelRůžičková Barbora     3030
4.Zázvorka JanNovotný Jan     3140
5.Hotový MartinČmerda Tomáš     3050
6.Kubelka JanČmerda Ondřej     3060
7.Zázvorka JanRůžičková Barbora     3070
8.Hotový MartinNovotný Jan     3080
9.Kubelka JanČmerda Tomáš     3090
10.Bednář PavelČmerda Ondřej     2391
11.Hotový MartinRůžičková Barbora     30101
12.Kubelka JanNovotný Jan     30111
13.Bednář PavelČmerda Tomáš     31121
14.Zázvorka JanČmerda Ondřej     03122
15.Kubelka JanRůžičková Barbora     30132
16.Bednář PavelNovotný Jan     31142
17.Zázvorka JanČmerda Tomáš     23143
18.Hotový MartinČmerda OndřejWO    03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bednář Pavel31Růžičková Barbora04
Zázvorka Jan22Novotný Jan04
Hotový Martin30Čmerda Tomáš13
Kubelka Jan40Čmerda Ondřej21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 2 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
432:0Konec
utkání
480:0Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:33714:744nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plzák Jindřich
Brejška Roman
 
 
Burš Ivan
Hejna Marek
 
 
48-3-883210
2.Glajc Martin
Glajc Jaroslav
 
 
Král Erich
Zralý Daniel
 
 
-8610-13-82311
3.Glajc JaroslavKrál Erich9147-117 3121
4.Plzák JindřichZralý Daniel-11-6-6  0322
5.Brejška RomanBurš Ivan-7-7-5  0323
6.Glajc MartinHejna Marek11-774 3133
7.Plzák JindřichKrál Erich269  3043
8.Brejška RomanZralý Daniel-8-99-9 1344
9.Glajc MartinBurš Ivan7-779 3154
10.Glajc JaroslavHejna Marek-9-7-5  0355
11.Brejška RomanKrál Erich-278-5-122356
12.Glajc MartinZralý Daniel888  3066
13.Pich Jan st.Burš Ivan-7-3-4  0367
14.Plzák JindřichHejna Marek77-15 3177
15.Glajc MartinKrál Erich369  3087
16.Pich Jan st.Zralý Daniel-4-10-8  0388
17.Plzák JindřichBurš Ivan-2-6-3  0389
18.Brejška RomanHejna Marek887  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Glajc Jaroslav11Král Erich13
Plzák Jindřich22Zralý Daniel31
Brejška Roman13Burš Ivan31
Glajc Martin40Hejna Marek13
Pich Jan st.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most GRozhodčí:Fiška Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Matějka Eduard
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mandík Ladislav
Hleba Vladyslav
 
 
Miškolci Milan
Skopec Karel
 
 
     2301
2.Faltys Zdeněk st.
Hrodek Šimon
 
 
Bohuněk Ladislav
Roud Václav
 
 
     2302
3.Mandík LadislavMiškolci Milan     3012
4.Hrodek ŠimonRoud Václav     3222
5.Hleba VladyslavBohuněk Ladislav     0323
6.Fiška VáclavSkopec Karel     3033
7.Hrodek ŠimonMiškolci Milan     1334
8.Hleba VladyslavRoud Václav     0335
9.Fiška VáclavBohuněk Ladislav     3145
10.Mandík LadislavSkopec Karel     3055
11.Hleba VladyslavMiškolci Milan     1356
12.Faltys Zdeněk st.Roud Václav     0357
13.Mandík LadislavBohuněk Ladislav     3067
14.Hrodek ŠimonSkopec Karel     3177
15.Faltys Zdeněk st.Miškolci Milan     1378
16.Mandík LadislavRoud Václav     3088
17.Hrodek ŠimonBohuněk Ladislav     0389
18.Hleba VladyslavSkopec Karel     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mandík Ladislav40Miškolci Milan31
Hrodek Šimon22Roud Václav22
Hleba Vladyslav13Bohuněk Ladislav22
Fiška Václav20Skopec Karel04
Faltys Zdeněk st.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2018 18:15 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:51 TTC Litvínov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Josef
Franc Petr
 
 
Jankovič Štěpán
Brožová Alena
 
 
     0301
2.Dvořák Jiří
Feix Jiří
 
 
Zelenka Milan
Kůrka Radek
 
 
     1302
3.Růžička JosefJankovič Štěpán     0303
4.Franc PetrBrožová Alena     0304
5.Feix JiříZelenka Milan     2305
6.Dvořák JiříKůrka Radek     0306
7.Franc PetrJankovič Štěpán     0307
8.Feix JiříBrožová Alena     0308
9.Dvořák JiříZelenka Milan     0309
10.Růžička JosefKůrka Radek     23010
11.Feix JiříJankovič Štěpán     03011
12.Dvořák JiříBrožová Alena     03012
13.Růžička JosefZelenka Milan     30112
14.Franc PetrKůrka Radek     03113
15.Dvořák JiříJankovič Štěpán     03114
16.Růžička JosefBrožová Alena     03115
17.Franc PetrZelenka Milan     03116
18.Feix JiříKůrka Radek     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Růžička Josef13Jankovič Štěpán40
Franc Petr04Brožová Alena40
Feix Jiří04Zelenka Milan31
Dvořák Jiří04Kůrka Radek40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy